Jump to content

Ardennius

Member_50
 • Posts

  378
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ardennius

 1. Zdravím. Prodal bych tyhle věci do dílny. Jedná se o ruční aku vysavač Bosch a led svítilnu Bosch 12voltové řady. Další je elektrický hoblík Extol Premium s hoblovací šířkou 110mm, což je širší než ostatní výrobci co znám. Hoblík je naprosto nový a nepoužitý v záruce, vysavač použitý asi minutu a v záruce, světlo asi 20 minut a taky v záruce. Dohromady bych chtěl 2300 Kč, což je 1/3 ceny všech. Případně bych prodal i zvlášť, záleží na domluvě. PS: tento týden jsem doma, tak pošta nebude kdykoli problém. Díky moc.
 2. Zdravím. Prodám tyhle dva, všeobecně známé nože. Oba jsou nové, nepoužité, neřezané. K prodeji jen to, co je na fotkách. Za oba bych chtěl 1000 Kč i s poštovným. Případně každý zvlášť no. Díky moc.
 3. Zdravím. Prodal bych tyhle volnočasovky od Casia. Stav je super, neotloukal jsem je,nikdy nebyly ve vodě, nepoškrábané. Jsou ještě přes rok v záruce a v komplet balení. Chtěl bych za ně 1000 Kč i s poštovným. Díky.
 4. Zdravím, poslal bych dál tyhle doplňky od Spyderca a Victorinox. Všechny jsou nové a nepoužité. Rád bych to prodal jako komplet za 1050 Kč i s poštou. Případně i nějak zvlášt. Diky. https://www.mujnuz.cz/prislusenstvi-k-nozum/ozdoby-lebky-privesky https://www.mujnuz.cz/prislusenstvi-k-nozum
 5. Něco se naskytlo, tak je nechám za 4500 Kč i s poštou. Případně se ještě dohodneme.
 6. Zdravím. Prodal bych tyhle super tool potápky od Borealis. Jsou to pořádné hodinky do vody o které bych se nebál, že nevydrží. Mají 44 x 16 mm. Sklo i s keramickou lunetou 100 %. Na pouzdru se najdou nějaké menší vrypy a vlásečnice, ale nic strašného Mají heliák a co musím zmínit je, že mají super sponu ala Doxa SUB. Super nastavení délky v průběhu dne, plus 3 články navíc. Kalibr MIYOTA 9015. Chtěl bych za ně 6000 kč i s poštou, ale dohoda se dá vždycky nějaká udělat. Díky.
 7. Něco nabídněte, uvidíme co a jak -:)
 8. Něco nabídněte, abych si spravil náladu po tom měsíčním utrpení za volantem.
 9. Zdravím. Směnil bych tyhle ultimátní potápky. Jsou v používaném stavu, sklo 100%, stejně tak i luneta. Rád bych za ně zase nějaké potápky, modré nebo černé Seiko Suma, atd. Díky.
 10. Ještě pořád dost schopný telefon na volání nebo na net atd. Nechám ho za 800Kč, nebo se dohodneme. Lepší cena snad nikde ani není.
 11. Naprosto bez poškození, skoro nové skeletony na lítačku 1100kč, případně se dohodneme.
 12. Zdravím. Prodám, nebo vyměním tenhle super EDC nůž od Mcusty. Je ve stavu novém, nikdy neřezal, jen nůž bez krabičky. Pokud by ho chtěl někdo vyměnit za chytré hodinky Samsung gear S3 Frontier, byl bych rád, pokud za nějaký jiný nůž, třeba od Spyderca taky fajn. Pokud by ho někdo chtěl koupit, tak je jeho za 2300 Kč i s poštou. Ps- tenhle model s nápisem na střenkách se už nevyrábí, proto je žádanější než současný model bez nápisu. Díky.
 13. Zdravím. Poslal bych dál tyhle skeleton quartzky. Jsou jako nové, 2x jsem je měl na ruce. Žádné oděrky, sklo 100%, krásný antireflex. Spona taky čistá, masivní kožený řemínek, žádný papír. Nechám je i s poštou za 1999 Kč. Tady nějaký odkaz: https://www.watches.com/products/avi-8-hawker-harrier-ii-matador-chronograph-black-brown-av-4065-03
 14. Zdravím, prodal bych nebo vyměnil tenhle iPhone. Je ve stavu docela pěkném vizuálně avšak s malou nemocí typické pro iPhony a to, že někdy ( i vícekrát) špatně chytá signál. Tuhle chybu mi potvrdilo více servisů. Je k němu nové pouzdro a neoriginální nabíječka. Pokud by ho i tak někdo rád využil na cokoli, tak ho nechám za 1100 Kč i s poštou. Případně vyměním za taktický batoh do přírody, nůž, sluchátka do uší atd. No uvidíme, jestli to projde. Díky moc.
×
×
 • Create New...