Jump to content

Ardennius

Member_50
 • Posts

  378
 • Joined

 • Last visited

About Ardennius

 • Birthday 09/13/1983

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Těmice
 • Fanoušek značky
  Ale tož všeckých :)

Recent Profile Visitors

12,791 profile views

Ardennius's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Zdravím. Prodal bych tyhle věci do dílny. Jedná se o ruční aku vysavač Bosch a led svítilnu Bosch 12voltové řady. Další je elektrický hoblík Extol Premium s hoblovací šířkou 110mm, což je širší než ostatní výrobci co znám. Hoblík je naprosto nový a nepoužitý v záruce, vysavač použitý asi minutu a v záruce, světlo asi 20 minut a taky v záruce. Dohromady bych chtěl 2300 Kč, což je 1/3 ceny všech. Případně bych prodal i zvlášť, záleží na domluvě. PS: tento týden jsem doma, tak pošta nebude kdykoli problém. Díky moc.
 2. Zdravím. Prodám tyhle dva, všeobecně známé nože. Oba jsou nové, nepoužité, neřezané. K prodeji jen to, co je na fotkách. Za oba bych chtěl 1000 Kč i s poštovným. Případně každý zvlášť no. Díky moc.
 3. Zdravím. Prodal bych tyhle volnočasovky od Casia. Stav je super, neotloukal jsem je,nikdy nebyly ve vodě, nepoškrábané. Jsou ještě přes rok v záruce a v komplet balení. Chtěl bych za ně 1000 Kč i s poštovným. Díky.
 4. Zdravím, poslal bych dál tyhle doplňky od Spyderca a Victorinox. Všechny jsou nové a nepoužité. Rád bych to prodal jako komplet za 1050 Kč i s poštou. Případně i nějak zvlášt. Diky. https://www.mujnuz.cz/prislusenstvi-k-nozum/ozdoby-lebky-privesky https://www.mujnuz.cz/prislusenstvi-k-nozum
 5. Něco se naskytlo, tak je nechám za 4500 Kč i s poštou. Případně se ještě dohodneme.
 6. Zdravím. Prodal bych tyhle super tool potápky od Borealis. Jsou to pořádné hodinky do vody o které bych se nebál, že nevydrží. Mají 44 x 16 mm. Sklo i s keramickou lunetou 100 %. Na pouzdru se najdou nějaké menší vrypy a vlásečnice, ale nic strašného Mají heliák a co musím zmínit je, že mají super sponu ala Doxa SUB. Super nastavení délky v průběhu dne, plus 3 články navíc. Kalibr MIYOTA 9015. Chtěl bych za ně 6000 kč i s poštou, ale dohoda se dá vždycky nějaká udělat. Díky.
 7. Něco nabídněte, uvidíme co a jak -:)
 8. Něco nabídněte, abych si spravil náladu po tom měsíčním utrpení za volantem.
×
×
 • Create New...