Jump to content

Corvus

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Corvus

 • Rank
  Začátečník
 1. Překvapivé zjištění: s potápkami se lze skutečně potápět!!!! Tři členové fóra při opravě lodního šroubu, i s hodinkami.
 2. Jen pro jistotu potvrzuji mé přihlášení Tittem. Navýšení rozpočtu v určité míře bez větších problémů. Ohledně termínu jsem flexibilní, jsem sám sobě šéfem. Se fakt těším.
 3. Díky všem za radu. Rozhodně vlítnu na prodejce, snad to nebude stát majlant. Já rozhodně nic otevírat nebudu, to by nedopadlo dobře :-D Asi už jsem ve věku, kdy bych si měl pořídit nějaké solidní hodinky.
 4. Tak jsem pročetl to, co se mi podařilo otevřít. Jelikož hodinky jsou po záruční lhůtě, tak to asi bude něco stát. Štve mě to, že jsem tam zašel měsíc po nákupu a řekli mi, že je to v pohodě. Jenže problém se zhoršuje. Hodinky jsou teď zamlžené dlouhou dobu a nějak se to ne a ne rozptýlit. Funkce hodinek jsou v pořádku, nezaznamenal jsem žádný problém. Navíc jsem se s nimi nepotápěl, maximálně plaval nebo se sprchoval. Nikde jsem s nimi nijak moc nepraštil atp. Nějak jsem žil ve falešné představě, že hodinky G-SHOCK jsou stavěné na drsné zacházení, což byl asi omyl. Kdysi jsem měl laciné potápěčské automaty ADEC a u těch se to nestalo.
 5. Zdravím všechny, Mám G_SHOCK Mudman a mlží se mi sklíčko. Všimnul jsem si toho skoro okamžitě a vrátil se do obchodu, Tam mi řekli, že je to normální a znovu prověřili vodotěsnost - v pořádku. Hodinky sice očividně fungují bez problémů, ale nějak mi to nedá. Je to skutečně normální, nebo s tím mám něco dělat? O hodinkách vím jen to, že se nosí na ruce, tak prosím o shovívavost.
×
×
 • Create New...