Jump to content

Tittus

Member_50
 • Posts

  1,629
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Tittus

 • Birthday 03/06/1968

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Omega, Cartier, Rolex

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tittus's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Pozor na něj! Jenom jsem si u jednoho inzerátu nastavil sledování a jelikož už se pár let známe a nejeden obchod proběhl, tak mě Zdeněk kontaktoval a zákeřně mi nabídl mnou dlouho vysněné hodinky v lepším stavu za krásnou cenu. Sešli jsme se na prohlídku, dali kafe, pěkně popovídali a protože jsem se hned nemohl rozhodnout, v klidu prohlásil, že je nechá stranou a dá mi čas. Nijak netlačil a řekl, že to musí uzrát. No odolával jsem asi deset dní, uzrálo to a obchod byl uzavřen. Hodinky předány ve stavu 99,999 % - jako nové - v kompletním balení. Probrali jsme náš chronobundus a navzájem okoukli různé naše časostroje. Myslím, že jsme se neviděli naposled. Paráda! Tímto ještě jednou děkuji za obchod a za velmi férové a vstřícné jednání.
 2. Pánové, kamarádi, musím se dodatečně omluvit, protože po silné rýmě mě postihlo zalehnutí uší a s tím spojená hluchota (i bez ní slyším na levé ucho zhruba 30 %). Protože bych tam seděl jako naprostý debil, který neví, o čem je řeč, a ničemu nerozumí, rozhodl jsem se zůstat doma a nekomplikovat setkání. Snad příště. Moc mě to mrzí, že jsem na poslední chvíli všechno zrušil, čekal jsem, jestli se to nezlepši... Doufám, že jste si to užili a jenom tiše závidím.
 3. Gate 2. 11. - 18:00 1. Melly 2. Tittus
 4. Škoda, to jsem zrovna mimo Evropu.
 5. Nehodinkový obchod, rychlá dohoda na ceně, předání v pohodě. A druhý den volal a děkoval, že je velice spokojený. Takhle by to mělo na Chronomagu vypadat. Doporučuji na 100 %.
 6. Sice jsem ti poslal před třemi týdny SZ, ale ještě jsi si ji nepřečetl...
 7. Naprosto bezproblémová komunikace, rychlá platba. Evidentně seriózní člen.
 8. Prodávám za velmi dobrého kamaráda. 8 GB RAM, 512 GB SSD, Touch Bar, ochranné sklo na displeji, celou dobu v obalu, takže jako nový. Baterie 140 cyklů, originální krabice, nabíječka, včetně plastových krytů - místy již popraskané, ale funkční - díky nim notebook ve stavu nového, klávesnice mezinárodní s českými polepkami. O víkendu bude vyčištěn a připraven k předání. Ideálně osobně v Praze, ale zvládneme i Zásilkovnu. Cena 27 000 Kč.
×
×
 • Create New...