Jump to content

Tittus

Member_50
 • Posts

  1,614
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Tittus

 • Birthday 03/06/1968

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Omega

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tittus's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Přátelé, dotaz. Kolega ze zahraničí si tady založil firmu a hodlá se sem pomalu stěhovat, zařizuje si tady trvalý pobyt, převádí SPZ na auta apod. No a já mám generální plnou moc na zastupování jednatele firmy, pokud tady není. Zatím nebyl nic problém, až teď. Je třeba založit firemní bankovní účet. Zatím jsem zkusil čtyři banky, ale nikde jim nestačí generální plná moc, ale vyžadují osobně přítomnost jednatele. Ten je ale teď mimo Evropu a dostane se sem tak za čtvrt roku. Nevíte náhodou o nějaké bance, kde by to prošlo? Protože když někam zavolám, tak mi řeknou, že by to mohlo jít a abych přijel na pobočku, ale tam si vezmou plnou moc, pošlou ji na centrálu, týden čekám a pak to zamítnou kvůli "vnitřním předpisům".
 2. Nejede náhodou někdo na Jaguar sraz 24. 7. do Č. Krumlova?
 3. Ne, jedině udělat znovu.
 4. OK, no tak uvidíme, jestli se to dá vůbec dohromady... Budu doufat.
 5. Zdravím, kapitáne, já bych se tedy rád zúčastnil stejně jako posledně. Zásadní otázka - pouze pánská, nebo by nevadila ani smíšená posádka? Podle toho bych zvolil parťáka. Takže s největší pravděpodobností bychom byli dva. V případě smíšené posádky bychom mohli být možná i čtyři, ve dvou téměř stoprocentní zájem, jinak bych se ještě pozeptal. Akorát zrovna 22. 6. mám druhý termín očkování, to by se ale asi dalo ještě pořešit.
 6. V pondělí 17. 5. kolem 15:00 u Muzea na magistrále bílá Octavia kombi se ženou za volantem a logem Chronomagu vzadu. Provokativně jsem ji předjel, ale nereagovala. Tak nevím...
 7. Obchod s Liborem proběhl naprosto hladce a přesně podle domluvy. Osobní setkání klaplo, bohužel jen na pár minut kvůli mrazům a Covidu. Díky a s naprostým klidem doporučuji.
 8. sraz 17.12. 1. beeman 2. igby29 3. Libor_OV 4. Tittus
 9. Zaplaceno 23. Omluva za zpoždění. A děkuji.
 10. Nechávám si 23 a uvolňuji 33, jeden kousek mi stačí. Díky
 11. Jo, akorát se mi tam jednou pokusili vrátit falešný pětikilo vytištěný inkoustovkou. Od té doby jsem tam radši nešel.
 12. Další nehodinkový obchod, málem jsem to pokazil já, protože jsem si spletl termín schůzky. Ale nakonec to dopadlo perfektně. Díky!
 13. Přátelé, právě jsem zjistil, že mi to zítra nevyjde, takže pokud se @par-pa chce přesunout na tento termín, má možnost. Snad příště. Užijte si to!
×
×
 • Create New...