Jump to content

Wanderer

Member_50
 • Posts

  4,709
 • Joined

Everything posted by Wanderer

 1. Pěknej ňuňáček. Taky slintá a utírá se do oblečení?
 2. Manx naživo, to byl fakt cvrkot.
 3. Si to budu muset taky někde půjčit. Abych věděl, na co šetřit. Na co půjčení přišlo?
 4. Tak přesně o tomhle přemýšlím taky. Krása.
 5. Kdybyste náhodou zítra řešili, kam vyrazit. https://www.tmbrno.cz/akce/mezinarodni-rally-motocyklu-znacky-norton-v-ceske-republice/
 6. Ono to nošení není ani tak o zbrani, mnohem větší vliv má pouzdro. Když je dobře udělané, dá se nosit téměř cokoliv. A se špatným pouzdrem to zprotiví i malé PPK. Tam bych opravdu nešetřil.
 7. Tak mě napadá, kdybyste si vybírali nejlepší krátkou zbraň na sebeobranu a běžné střílení, která varianta 1911 by to byla? Z předchozích fotek jsem rád, že jsem takhle nevybral sám. Jak už bylo napsáno, chce to co nejvíc zbraní ozkoušet. A nebo pořídit olítanou CZ 75, mít štěstí na středeční výrobu a postupem času dospět, co vybrat. U té první stejně nezůstaneš a 75 se dá za ty samé peníze poslat dál. Případně můžu sehnat kontakt na půjčovnu s cca 400 zbraněmi.
 8. Tak další obchod a ještě rychlejší, než ty předchozí. Děkuji moc, s Jirkou je radost obchodovat.
 9. S tím množstvím, to bych se vykašlal na štípačku a koupil největší Fiskars sekyru. Funguje perfektně.
 10. To je šepot květin, šlape parádně.
 11. Jojo, jak je uvedeno v té zde zmiňované knize: "Jaký je rozdíl mezi civilizací a chaosem? Devět jídel."
 12. Normálně, vytáhnu kosu ze stodoly, párkrát seknu, aby byla mokrá, přejedu brouskem a valím. A když to neseče, tak naklepu. Jaká věda. Akorát to chce samozřejmě brzo ráno, to se seče nejlíp.
 13. Tenhle je doma bohužel dočasně. Přivezli mi ho, že si s ním neví rady. Začal jsem to rozebírat, štelovat a sepisovat, co se všechno bude muset později ještě dodělat. Ale vypadá to suprově, tři Nortoni v garáži. A můžu si aspoň detailně porovnat verzi Interstate a Roadster. Stejně si myslím, že jedno Commando ještě dokoupím. Nějakej přepákovanej Fastback se sníženejma řidítkama... To je tak hezkej komplikovanej stroj. Filo, to teda klobouk dolů. By mi prdel upadla.
 14. Nortonů není doma nikdy dost.
 15. Máte někdo prosím tip, kde by mi zkontrolovali/opravili starší ručičkový multimetr? Děkuji.
 16. Ale hezky pěkně. Po delší době nějaká klasika. Renovaci ty sám nebo na zakázku nebo původní? Značky budou? Na tomhle jsem měl možnost si zajezdit a ta stopětasedma jede jak z praku. A sedí se na tom líp, jak na pérákovi. Neošidit záběh a pojede určitě skvěle.
 17. Tahle stránka nemá chybu. Od shora až dolů. Pěkný výběr, pěkné přírůstky a pěkné hračky. Já teda nosím celej tejden "nové" Autavie, tak je pořád nefotím...
 18. Vítej do klubu. Aspoň se naučíš zvedat břemena přes nohy s narovnanejma zádama.
 19. Americkej: Hezky pěkně. Mě na motorce vždycky těšily takové ty úpravy co si člověk komplet pořešil sám.
 20. warann: ono je to asi jedno, kup, co se ti líbí a vyhovuje. Ale v kombinaci s plexi, bych zajel se skůtrem do obchodu a za jízdy to vyzkoušel. Protože hučet může každá. No a mě dnes pobavili zase dva "znalci" první mi tvrdil, že bych měl být ve "svazu veteránistů", když chci jako jezdit na něčem starém, to jsem nepochopil co je. A druhej mi vysvětloval, že s tou mojí sajdou jezdil už wehrmacht a že jsem s tím od války nemusel nic dělat. Ten svaz, to mi připomnělo inženýra Králíka a svaz houslařů.
 21. Všechno proběhlo věcně, rychle, bezproblémově. Takže děkuji za obchod a mohu doporučit ostatním.
 22. TLD: To jsou luxusní cesty, tam si budu muset taky zajet.
 23. Debbi taky pobavila. To bude určitě ta jedna s Kitkat M&Ms.
 24. Při tom motání vymontuj svíčku. Jestli je mokrá, tak může blbnout zapalování. Jestli je suchá, tak bude nejspíš problém v tom benzínu, že tam nejde. Při té příležitosti omrkneš jaká je jiskra a podle barvy i jaká je směs.
×
×
 • Create New...