Jump to content

Wanderer

Member_50
 • Content Count

  4,042
 • Joined

About Wanderer

 • Rank
  Super Taťka

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  kde končej brambory a začíná víno
 • Fanoušek značky
  Heuer

Recent Profile Visitors

8,140 profile views
 1. Hmm, tak to je velká paráda. To z tý krabičky ani nebudeš vyndávat, ani dávat na ruku, co?
 2. Kolega to trefně označil, že se asi bude používat označení soumrdník/soumrdnice
 3. Hmm, to jsem si myslel, že Helvetia jsou na tom líp než Primky. Takže 4500 za oboje.
 4. Tak to je paráda. Tady autorádio netřeba, to je auto plné zážitků samo o sobě.
 5. Koukám, žes byl u společného kamaráda. :-) Motoakci se nebráním, záleží, co to bude zač. Za 14 dnů beru ale všednodenní Emku, jednak ji potřebuju vyzkoušet a pak potřebuji sajdu pro kluka.
 6. Včerejší vyjížďka k vodě.
 7. Nejsem si jistej jestli takhle se kupuje motorka. To tě snad ani nemůže těšit, když si koupíš něco, co ti vybrali cizí lidé na netu. To přece musíš tušit, co bude to správné, co tě chytne za srdce při otočení plynovou rukojetí. U auta se dají porovnávat spotřeby, velikost kufru a odkládací kastlíky, ale motocykl jsou hlavně emoce, tam se radit nedá. Ale z těch, co jsi psal bych to zúžil na první dva.
 8. Nebo šáhni po klasice. https://vintage-garage.tipmoto.com/motorky/royal-enfield/392075-interceptor-int-650-twin.html
 9. To ti jako prořezal nějakej závistivec? To je na přeshubu tohle. Si říkám, jak se ti závistiví lidi musej uvnitř užírat. To musí bejt hroznej život.
 10. Jak tak o tom přemýšlím, tak bych je i za něco vyměnil. Nějaké lacinější pilotky, chrona apod. Když to nebude na baterku...
 11. Všechno proběhlo dle domluvy a rychle. Takže děkuji za obchod a doporučuji ostatním.
 12. Jojo, mám podobnou zkušenost. Původní žárovka H4. Jenom já jsem s ní najezdil cca 14 sezón. Za celou dobu nebylo třeba ji měnit a troufám si tvrdit, že ještě slouží u dalšího majitele. :-)
 13. Pokud předjíždí v zatáčce, je to debil. Minulý týden. Nechtěl zpomalit, tak to tam hvízdl vedle cyklisty v zatáčce, kam neviděl a jak byl překvapen, když jsem přijel z protisměru na motocyklu. Tak jsem projel skoro struhou a ani jsem nestačil zatroubit. Jak píšu, debil, na přes hubu. Zastavit ho a při vystupování mu přibouchnout dveře. Kdyby tak jel na rovině, neřeknu ani popel.
 14. Jojo, takhle jsem se tento týden taky kochal, akorát na asfaltu a zapomněl na ostrou pravou. Radši jsem nic dalšího nezkoušel a rovnou pokračoval po polňačce, která vedla náhodou rovně. Zkouknul jsem několik zajímavých videí toho Jindry, co je pár stránek zpátky. Všechno fajn, hezké pokoukání, ale často jezdí na můj vkus až nebezpečně rychle. Nevím, jak jezdíte vy, ale takhle jako on, vlítnout do zatáčky kam nemohl vidět nebo přes horizont, to je na mě moc. Možná stárnu, možná zkresluje video, dneska jsem si na to párkrát vzpomněl. Na takových místech často potkávám Tatru se dřevem, debila, co zeširoka objíždí cyklistu a nebo nečekanou ostrou zatáčku. :-)
×
×
 • Create New...