Jump to content

Wanderer

Member_50
 • Content Count

  4,197
 • Joined

About Wanderer

 • Rank
  Super Taťka

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  kde končej brambory a začíná víno
 • Fanoušek značky
  Heuer a Norton

Recent Profile Visitors

8,657 profile views
 1. Crusty ty budeš koukám fajnšmekr. Celou tuhle sestavu bych si uměl doma představit. Navíc ty jednoválce už se tady letos prodávaly naposled, už nebudou.
 2. Docela zajímavý pohled na věc. http://dfens-cz.com/ano-v-nasi-spolecnosti-radi-virus-smrtici-virus-ale-covid-to-neni/
 3. Haha, nový a definitivní pravidla. Jak by řekl klasik: "Tak vy máte ještě požadavky na barvu vlasů? Tak to se s tím ženěním rovnou rozlučte." Nevěřím tomu, že dřív, jak za pět let budeme rušit změnu času.
 4. Jako nic ve zlým, ale to je dřeva tak na dvě tři zahradní party s ohněm. Navíc to máš nějaký mokrý, to je tak napřesrok, to ti zadehtuje komín.
 5. Normálně to namaluj, jak se ti líbí, čas je jenom jeden. Jestli chceš čekat na rozhodnutí úředníka, navíc úředníka 4. říše, tak se ještě načekáš. Hodiny jsi mohl mít už dávno a než se to rozhodne, tak ti budou mezi tím několik let sloužit.
 6. Tak se pochlub, jak to nosíš. Já na zádech celkem bez problémů.
 7. Nevlní, sedí jak přibitá, pořád to má dvojitý kolébkový rám. Je to paráda, ovšem trochu nezvyk. Ale Roadholder to samozřejmě není.
 8. Tak jsem odpojil sajdu a jede to jak vítr. Furt jsem řadil pětku, na sólo by se hodila.
 9. Ta škodovka je fotomontáž. Ale vypadá to zajímavě.
 10. Šestka nechybí. Ani ranní ani večerní. Podle symetrie a sklonu rovnodenní datové křivky je vidět, že hodiny jsou natočeny téměř přesně na jih. Takže v šest bude slunce buď ještě/už pod horizontem nebo za střechou, tj. šestky to prakticky ukazovat nebude. Navíc, majitel je nechtěl.
 11. Zájemců je dost, budu řešit podle pořadí došlých zpráv. Děkuji za zájem a prostor.
 12. Prodám dětskou encyklopedii Zvířata. Koupil jsem ji pro dceru a až doma jsem zjistil, že má prakticky stejnou knihu, pouze s jiným přebalem. Kniha je pěkná, nová, nepoužitá. Normálně bych ji vyměnil, ale vzhledem k situaci a k tomu, že to mám do prodejny poněkud dál, tak ji zkusím nabídnout zde. Cena 200 Kč + pošta
 13. Tady výsledek mé práce, konečně bez lešení.
 14. Tady je to normální stav. Momentálně točím tuhle sestavu a tak nějak průběžně používám všechny.
×
×
 • Create New...