Jump to content

Wanderer

Member_50
 • Content Count

  4,106
 • Joined

About Wanderer

 • Rank
  Super Taťka

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  kde končej brambory a začíná víno
 • Fanoušek značky
  Heuer

Recent Profile Visitors

8,532 profile views
 1. Hmm, koukám, že se asi budu muset poohlédnout po jiné značce. :-)
 2. Pánové, jaký máte názor na Land Rover Freelander? Přemýšlím, že bych pořídil něco robustnějšího. A už mě nebaví tahat podvozek Passata po polňačkách.
 3. Dneska jsem v zatáčce potkal předjíždějícího cyklistu, co předjížděl pomalejší cyklisty, přímo mě pod kaporu. Nejen, že to hvízdnul, kam neviděl, ale navíc jel na tom lehokole, jak se šlape rukama a nad ním se třepetá akorát praporek. Jako, relativně dost toho na kole taky najezdím, ale takové procento cyklodebilů jako dneska... a největší kreténi fakt na těch elektrokolech. Jestli si myslej, že jim to jede... Čím větší baterku to mělo, tím větší debil na tom seděl. Na mě ta 1,5 kampaň má taky mnohem negativnější působení...
 4. Ty vole, chtěl jsem napsat, že mě sere pumpičkářská lobby se svými 1,5 m tlačenými do zákona, ale z posledních dvou postů je taky na blití. Na kole taky něco najezdím, v poslední době zkouším objíždět cyklisty těmi 1,5 a je to prostě nedodržitelné. Na mnoha místech bych musel jet vlevo struhou a nebo jet pár km za cyklisty a předjet, až bude široká silnice. Předpokládám, že stejnou logikou by se měli objíždět i motocyklisté. A pak mě začínají srát elektrokola. Je jich všude jak nasráno, jeden nestačí uskakovat, kolikrát to v lese vypadá jak na srazu motorkářů. To by mělo být na řidičák. Jezdí to stejně rychle jako moped, tak ať to má stejné podmínky...
 5. Tady pár fotek, občas na něco na motocyklu narazím, tak zastavím a cvaknu to.
 6. Většinou jezdím sám, ale na tomhle se dá jet i ve čtyřech a ještě to uveze piknikový koš.
 7. Tak v tom případě si tipnu taky a řekl bych, že dole pod kopcem bude Ledeč n. S.
 8. Tak mám hotovo, včetně letopočtu a datových křivek. Teď už jen počkat, až dodělají oplechování a rozeberou lešení.
 9. Se snažím, co to jde. Martar: základní předpoklady jsou kvalitní štětce, dobře namíchaná barva a samozřejmě pevná ruka.
 10. Jestli se ti líbí, tak se na ostatní vykašli. Vypadá stylově, jestli nemáš HD v růžové barvě nebo tak něco, dle mě v pohodě.
 11. Tak jsem trochu pokročil, už to začíná i ukazovat.
×
×
 • Create New...