Jump to content

Wanderer

Member_50
 • Posts

  4,693
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  kde končej brambory a začíná víno
 • Fanoušek značky
  Heuer, Norton

Recent Profile Visitors

9,789 profile views

Wanderer's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Tahle stránka nemá chybu. Od shora až dolů. Pěkný výběr, pěkné přírůstky a pěkné hračky. Já teda nosím celej tejden "nové" Autavie, tak je pořád nefotím...
 2. Vítej do klubu. Aspoň se naučíš zvedat břemena přes nohy s narovnanejma zádama.
 3. Americkej: Hezky pěkně. Mě na motorce vždycky těšily takové ty úpravy co si člověk komplet pořešil sám.
 4. Zkusím inzerát z jiného ranku, než je zde běžné. Koupím druhoválečný motocykl Norton 16H v armádním provedení. Nečekám, že byste těchto strojů měli plné garáže, ale uvítám i tipy, třeba budete o něčem vědět. Náhodě je třeba pomoct. Inzerci sleduji. Mám zájem o kompletní nebo téměř kompletní stroj ve smontovaném stavu. Do hromady dílů v bednách bych asi nešel. Motocykl nemusí být funkční, lecos si umím opravit. Vím, že se dá sehnat podobné BSA či Triumph, ale mám zájem jen o Nortona. Děkuji za pozornost.
 5. warann: ono je to asi jedno, kup, co se ti líbí a vyhovuje. Ale v kombinaci s plexi, bych zajel se skůtrem do obchodu a za jízdy to vyzkoušel. Protože hučet může každá. No a mě dnes pobavili zase dva "znalci" první mi tvrdil, že bych měl být ve "svazu veteránistů", když chci jako jezdit na něčem starém, to jsem nepochopil co je. A druhej mi vysvětloval, že s tou mojí sajdou jezdil už wehrmacht a že jsem s tím od války nemusel nic dělat. Ten svaz, to mi připomnělo inženýra Králíka a svaz houslařů.
 6. Všechno proběhlo věcně, rychle, bezproblémově. Takže děkuji za obchod a mohu doporučit ostatním.
 7. TLD: To jsou luxusní cesty, tam si budu muset taky zajet.
 8. Debbi taky pobavila. To bude určitě ta jedna s Kitkat M&Ms.
 9. Při tom motání vymontuj svíčku. Jestli je mokrá, tak může blbnout zapalování. Jestli je suchá, tak bude nejspíš problém v tom benzínu, že tam nejde. Při té příležitosti omrkneš jaká je jiskra a podle barvy i jaká je směs.
 10. Tak Dominator jel dnes jak z praku. Ono, jak je chladněji, tak to jede líp. Na to, že mu je letos šedesát a má takové postarší magneto, tak fakt paráda. I 80 MPH jsem tam měl. Odfuk z klikové skříně jsem vyladil solidně, novej alternátor, prostě radost, když se konečně všechno vychytá.
 11. Paráda. Koukám cestou, necestou... Jsem v práci na moto, je parádně, se těším na cestu domů, asi to trochu prodloužím.
 12. Hmm, to mi připomíná, jak když jsem k nim tenkrát v únoru přišel, pro předem domluvené naskladněné kotníkové boty, kdy mi začali vysvětlovat, že boty nejsou a ještě si ze mě dělali srandičky, že zima ještě bude, tak o co mi jde. Pak už jsem u nich přestal nakupovat. Za tohle asi nemůžou, ale obávám se, že to odradí další zákazníky, kterých bych řekl, už tak moc nemají...
×
×
 • Create New...