Jump to content

Wanderer

Member_50
 • Content Count

  4,414
 • Joined

About Wanderer

 • Rank
  Super Taťka

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  kde končej brambory a začíná víno
 • Fanoušek značky
  Heuer, Norton

Recent Profile Visitors

9,273 profile views
 1. Tak to já budu asi ten první případ. No jsem zvědav, jsk se to bude chovat. Rozměr 4,1" x 19" jsem nesehnal, jak jsem zjistil, tak polovina Command jezdí na Avon Roadrider, tak mám vpředu 90/90 a vzadu 100/90.
 2. Fakt je to tak poznat? Momentálně mám na Commandu nově přezuté v podstatě silniční gumy, řeším to po mnoha letech, ale co si pamatuju, vždycky jsem obouval jednou jen zadní a jednou obě. S nájezdech to vycházelo skoro na kilometr přesně. Tak si rád nechám poradit.
 3. https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/snemovna-schvalila-predjizdeni-cyklistu-v-bezpecne-vzdalenosti/2021856 Hmm, tak tohle bude ještě zajímavé. Pokud se to bude doslova dodržovat, tak jeden cyklista dokáže zablokovat nejednu silnici. Jet s klaďákem někde lesem po silnici 3. třídy, tak nezbyde nic jiného, než mačkat houkačku tak dlouho, dokud cyklista neuhne. To bych se ho bál předjíždět. Sranda budou i ty cyklistické jednosměrky v obou směrech... Obávám se, že na cyklisty bude alergičtějších mnohem víc lidí, tj. i ti, kterým doteď nevadili.
 4. Záleží, kolik do nich chceš vrazit. Mám už pár let Impact a spokojenost.
 5. Díky za dobrý soupis. Vzhledem k tomu, že bych musel nakoupit hlavně se závitem se do tlumiče asi zatím nepohrnu. Ale tyhle zkušenosti je dobré vědět.
 6. S Ondrou perfektní rychlá domluva, okamžitě zabaleno a zasláno, takže za mě maximální spokojenost. Doporučuji ostatním, děkuji a budu se těšit někdy na nějaký další obchod.
 7. Mě fascinujou ti, co si koupí pozemek vedle střelnice, která tam byla ještě před jejich narozením, případně tam něco postaví/zadaptují a pak si začnou stěžovat na hluk.
 8. Bohužel, místy bylo štěrku víc jak na polňačce, konkrétně tady taky hodně.
 9. Jo dneska to byla paráda. Potkal jsem spoustu jednostopých a myslím, že hranice okresu už nikdo neřešil.
 10. Michale, tak až teď jsem narazil na tohle vlákno a prošel jsem ho od začátku. Rozhodně gratulace, dokážu si představit ty čachry s penězi, prakticky ve stejné době jsem to řešil taky. Sice ne kvůli hodinkám, ale taky kvůli zbytné hračce, která doma být vůbec nemusela. A je správně, že si člověk dokáže udělat radost a všechno nemusí zdůvodňovat sobě a okolí. Ten MontBlanc jsem taky spíš řadil k těm perům a podobným serepetičkám vídaným nejčastěji v obchodech na letištích, ale tohle je neskutečná paráda a ty dvě polokoule bych si dokázal představit na ruce. No a ta písková varianta je taky
 11. Berte, z toho ti upadne prdel. Užij si to.
 12. Pěkný. To jsem zvědavej, jak dlouho u tebe vydržej.
 13. K čemu je to dobrý? S tím jak zalovíš v hlíně, tak se to hned ztupí, ne? To je potřeba si vybrat, jestli chceš nůž a nebo rýč.
×
×
 • Create New...