Jump to content

Wanderer

Member_50
 • Content Count

  4,310
 • Joined

About Wanderer

 • Rank
  Super Taťka

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  kde končej brambory a začíná víno
 • Fanoušek značky
  Heuer a Norton

Recent Profile Visitors

9,108 profile views
 1. Pánové, poradíte prosím solidní e-shop kde koupit klasické a původní Levis? V dnešní době je problém si to osahat a vyzkoušet a na netu je toho mraky, tak bych nerad naletěl.
 2. Doporučeně. Nebyla to zase tak velká cifra. Obávám se, že jako cenné psaní bych na tom dokazování byl stejně.
 3. Odolávají se na zákon č.29/2000 Sb. par. 6 a par. 13.
 4. Bohužel, zatím mi to vychází jako jediná možnost. Taky přestávám chápat jejich logiku udání ceny a pojištění zásilky.
 5. Jo, to by zatím odpovídalo. Vrátili mi poštovné, že to jako neklaplo a teď se taháme o náhradu škody.
 6. Kuncáku, jestli přijdou, vyzvednout a poohlédnout se po jiném dodavateli. Aspoň si jich budeš po probdělé noci víc vážit a prodáš je o tejden pozdějc.
 7. No, budu si to muset nastudovat. Váha je uvedena jak v dopise, tak na podacím lístku, ztrátu zásilky uznali. A taky mi hned ze začátku napsali, že čestné prohlášení neuznávají. Manželka a milenec mě napadl taky, ale vzhledem k tomu, co napsali, jsem to dál neřešil.
 8. Podle jejich logiky váha nic nedokazuje, protože jsem mohl zabalit cokoli. Výpis plateb účtu opět nedokazuje, co bylo v balíčku. A fakturu samozřejmě od 40 let starých hodinek nemám, navíc to je totéž. Před tím chtěli doložit cenu a teď chtějí doložit i obsah zásilky. Díky za ty tipy, ještě to bude jeden peprnější dopis a pak to rozjedu na všech frontách.
 9. Jenom, až tady bude výraz "kafe nebo pojištěná pošta na mě", tak bych doporučoval zajet si na to kafe.
 10. Sem se vypsal vedle. Ztratili mi hodinky a poslali mě do prdele. A dnes jsem si od nich vyzvedl dopis, kde mi to vysvětlili. Kurva, takhle vytočenej jsem dlouho nebyl.
 11. Pošta. Ale jak. To je taková banda kurev zkurvenejch, ti mě tak nadzvedli. Já tam snad půjdu někomu rozbít hubu. KURVAAAA! Jdu si něco nalejt. Jsem se měl učit a teď se do piči ani soustředit nemůžu. Fakt kundy na druhou.
 12. Pošta je normální banda kurev alibistickejch. Dneska jsem od nich dostal prohlášení, že jsem sice doložil cenu zásilky, ale nijak jsem nedoložil, že uvedené hodinky balíček opravdu obsahoval. To fakt nevím jak zpětně dokázat, fotku konkrétních ztracených hodinek jsem jim taky posílal. Jedině mě napadá do budoucna zabalit hodinky přímo před pošťačkou na poště a hned předat nebo snad nepřerušené video, kde bude vidět balení až do okamžiku předání na poště. Píšu to tady, abyste věděli, do čeho jdete. Zítra zavolám přímo té, co to vyřizuje, aby mi vysvětlila, co požaduje, pak ještě se o
 13. Jo, vona ta topografie a jiné disciplíny Partyzánského samopalu nebyly k zahození. Dneska je dobrodružství vyrazit mimo dosah wifi.
 14. Díky, takže nezapatlat. Výrobce doporučuje např. Collonil Nano Pro. Na kůži se mi výborně osvědčil Renapur, mám od nich i Protector, tak to vezmu asi tím.
 15. Tak je mám doma. Vypadají, že by mohly něco vydržet. Impregnace předpokládám, tak jak na jiné kožené boty, něco s včelím voskem atd.
×
×
 • Create New...