Jump to content

Rob2805

Member_50
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

About Rob2805

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Prim, Orient, auta SAAB
 1. To bude asi Thule, nebo podobný - tady je hezké video jak se to staví: https://youtu.be/--oVaPkhDcE . Docela mazec, ale jednak to teda stojí raketu, jednak bych asi neměl dobrý pocit, ležet takhle v podstatě ve vzduchu. Já věřím, že to mají dobře spočítaný, ale stejně, co když se ten žebřík třeba zaboří do země?
 2. Teď koukám jaké jsem pako, samozřejmě jsem chtěl napsat, že je nařízený NEpracovat Ale myslím, že ostatní tady ve vlákně to pochopili...
 3. Hele, s tímhle radši opatrně. Máme u nás taky nařízeno několik dní v měsíci být na překážce ze strany zaměstnavatele za 60 %. Ale zároveň s tím je jasně nařízený v těch dnech pracovat, nesmím ani odpovědět na mail a sleduje se to. Pokud bude firma (respektive česká pobočka) žádat nějaké příspěvky od státu, pak by tohle mohlo být protiprávní jednání - to by pak mohl kde kdo nařídit lidem ať jsou naoko na překážce, čerpat na to kompenzaci od státu a zároveň je nutit pracovat.
 4. Pokud se dobře pamatuju, tak ne stále, ale už zase. Pár let to, myslím, nebylo potřeba a teď zas ano.
 5. S jiným STB ti sice neporadím, ale buď rád, žes nesehnal tu Teslu. Rodiče mají stejnou úchylku na nahrávání a zrovna tenhle klumpr si koupili. Strašná věc. Hardwarově možná nebude nejhorší, ale ten software programovali podle všeho čínští puberťáci na drogách. Fakt už se mi dlouho nestalo aby mě nějaký výrobek takhle vytočil. Koupit si to sám, šel bych to vrátit.
 6. Tak jestli je ta fotka z nějaké garáže bytového domu, tak mu třeba patří obě. Já mám taky před naší bytovkou dvě vlastní parkovací místa a auto jen jedno, takže si z parkování moc hlavu nedělám a občas se roztahuju přes obě
 7. Skoro už můžeme založit klub - já měl 2.3 V6 Úžasné auto, škoda že jsem si ho nenechal.
 8. Ještě k těm knížkám s leteckými příhodami - kromě už zmíněného práškaře Juračky a neuvěřitelných příhod cpt. Jurka ještě můžu doporučit knihu Nahoru a dolů od Jana Kopičky (také vydavatelství Svět křídel, vycházelo to částečně i na planes.cz), další bývalý pilot ČSA co ho to pak zaválo do světa, čte se to taky jedním dechem.
 9. Nemáte tu někdo prosím kontakty v T-Mobile? Mám docela vážný problém jako firemní zákazník s jejich account managerem (máme přes ně mobily i datové linky). Chlapík nereaguje na volání, neplní sliby, v zásadě nás úplně ignoruje, ale nemám si kde stěžovat, protože mi samozřejmě nechce prozradit jméno svého nadřízeného :( Říkal jsem si, že by třeba někoho nad ním mohl názor zákazníka zajímat.

  1. Show previous comments  2 more
  2. sodekcz

   sodekcz

   Dej výpověď, vzbudíš zájem.

  3. Bohdan Kocharowski

   Bohdan Kocharowski

   presne tak - normalne zavolat na tu jejich linku a nahlasit, ze chces prejit jinam, protoze account manager je hovado...a nebo jit rovnou ke konkurenci a oni se ti sami ozvou z T-Mobilu z retenci...

  4. 01standa

   01standa

   myslím si,že v současné době v jaké se Téčko nachází,ti co zde jsou budou tahat za jeden provaz...ale zeptám se

    

 10. Hele, existuje to ještě? Tak dlouho jsem se na to chystal, až jsem nějak ztratil přehled
 11. A to počkej, co ti slina přinese na jazyk, až se propracuješ k číselnému výsledku. Já si připadal jako největší pitomec, posháním nemovitost, vyřídím papírování, úvěr, přepis, a pak nakonec nakluše stát a natáhne ruku, zaplať daň. Za co, sakra?
 12. Mně to vyskakuje anglicky, asi proto že mám anglické windows. Ale horší je, že i když dám přijmout vše, stejně to zase za chvíli vyskočí. A zase. A zase. A...
 13. No sakra, tam bych si vybral. V prvním patře úplně vpravo je Saab 96, ten tak dostat neježděnej. Úplně tady slintám.
 14. Marně přemýšlím, co jsem teda v dětství musel vidět já. Filmy tohohle typu si nevybavuju ale pavouky nesnáším
 15. Nechci zakládat nové vlákno kvůli takové blbosti, tak oživím tohle: potřeboval bych doporučit nějaký dobrý teambuilding v Praze. Náš nový tým se tam sjede v půlce září a protože jsem z nich jediný Čech (ale ne z Prahy), dostal jsem za úkol něco najít. Třeba má tady někdo dobrou zkušenost s něčím podobným. O co by zhruba mělo jít: - máme tým 8 lidí (možná ještě přibudou další), mix z celého světa (Mexiko, Indie, Korea, Francie, Itálie) - chce to něco ne moc sportovního ani chlastacího, ne všichni jsou sportovně založení a někteří nepijou (hádejte kteří ) - zaměření spíš na spolupráci a stmelení nového kolektivu než soutěžení (takže ne paintball ani motokáry) - žádné blbiny na vyhodnocení schopností jednotlivých lidí ani tahání špagátu poslepu apod. - lidi z pořádající agentury musí umět dobře anglicky (jednou jsem zažil, jak to vypadá, když tvrdí že umí a pak skutek utek) - nemělo by to trvat déle než dvě, možná tři hodiny, bude to na konci série porad a lidi už budou přece jen trochu unavení - Escape the room je fajn věc, ale minimálně dva z nás už to absolvovali nejméně jednou Nenapadá někoho něco? Na webu jsem toho pochopitelně našel mraky, ale osobní zkušenost je k nezaplacení, jak jsem říkal, už jsem zažil situaci, kdy agentura slibovala hory doly, na webu to vypadalo skvěle a pak jsem se skoro styděl, že jsem ty amatéry angažoval. Pokud někdo máte nějaké tipy, budu vám neskonale vděčný!
×
×
 • Create New...