Jump to content

Thomass

Member_50
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Thomass

 1. Gusto, díky, že s námi sdílíš, aspoň trochu můžeme pomoci. Rodině hodně sil!
 2. Shaggy, zkus i pripadne tady, uz jsem tam neco cca pred rokem kupoval(je to ale Praha): https://www.hrabarnalega.cz/
 3. Vše ok, velmi příjemná komunikace, ochota, perfektně zabalené.
 4. Perfektní obchod, skvělé zabalené, byť nehodinkového charakteru. Na čem jsme se domluvili, platilo. Díky!
 5. Mohu jen a pouze doporučit, co jsme si řekli, to platilo. Radost obchodovat. Díky, Tome!
 6. xcmaniax: 2x 44 alois: 2x 42 edas: 2x 43 Kluk jako buk: 2x 43 Brolo: 1x 41 prazskej: 3x 41, 2x 42 Martin12: 4x 44 Andrew: 3x 42, 1x 43 Prischera: 1x 43 Murphy97: 2x 44 Thomass: 3x 42
 7. Diky, jsou z Visto, vedle Adidasu. Dnes za 50% outletove ceny, tusim, ze akce dnes konci.
 8. Radiusi, děkuji za tip! Nemohl jsem za tu cenu odolat.
 9. Perfektní domluva, vše na jedničku. Jako bonus příjemné setkání.
 10. Jedna ze sobotní procházky. Na ruce i dnes.
 11. Dnes přišlo čtení na večery. Po první straně jsem unešen.
 12. Krasnej kousek, at dela radost. Co to je prosim nakonec za model? 0770 to podle vseho neni.
 13. Rád bych poděkoval za bezvadný obchod, domluvu, příjemné pohovoření a výtečnou kávu. Bylo mi opravdu potěšením, svět (zde na chronomagu) je ještě v pořádku.
 14. Kolega v práci je pouštěl dál, tak jsem se jich ujal. Jako bonus mají safírové sklo. Jsem spokojený.
 15. Ahoj Ivane, děkuji za diskuzi. Zkoušel jsem pilník přihnout, trochu to pomohlo, ale stále to není ono. Až najdu odvahu, zaberu víc. Drhne ve špičce o stěnu pouzdra při dovření, níže přikládám dva snímky, kde je to trochu vidět.
 16. Ahoj, Wave byl včera rozbalen. Dárkové balení je opravdu pěkné, nemám co vytknout. Celkové nadšení umocněné zárukou 25 let trochu kazí dojem z koženého pouzdra, kde patentka nejen, že je uvnitř zrezlá (vyřeším), ale protikusy patentky k sobě nedoléhají. Horní patentka by potřebovala být o trochu níž. Ale věřím, že se to časem "ochodí". Druhý detail, který u kleští v této ceně nepotěšil, je drhnutí pilníku při zavírání, což je dáno jeho křivým uchycením. Omlouvám si to tím, že jde o nářadí, ne například lunetu. A ještě pár fotek z rozbalovačky a jedna aktuální mobilovka.
 17. Ještě minulý týden jsem nevěděl, že bez nich nemůžu existovat. V kanceláři..
 18. Už jsem to sebetrýznění nevydržel a stavil se v Alze. Ještě se ale trochu potrápím, rozbalím to až doma. To těšení se je stejně to nejlepší. Děkuji všem za odpovědi a podporu, další fotky brzy přidám. Pokud by si chtěl také někdo udělat radost, mají ještě 2 dny v akci Wave, sadu bitů a kožené pouzdro za 3.499Kč, v dárkovém balení: https://www.alza.cz/sport/leatherman-wave-darkovy-box-d4535615.htm?o=1
 19. Ahoj kluci, musím se přidat k dalším "nešťastlivcům". Že jsem toto téma otevřel.. Ivan už mě přijal do fcb skupiny, teď pročítám, který model bude ten ideální. Zatím se stále ubírám k modelu Wave vč. sady náhradních bitů. Pár eshopů ještě doprodává dárkovou sadu, která je vč. sady bitů a koženého pouzdra přímo pro Wave. To vše za cenu Wave bez bitů. Bohužel se do originálního pouzdra vejde pouze Wave, bez bitů. To zase splňuje Molle XL. Matouši, mohu se zeptat, kde jsi kupoval svého Wave s bity bez pouzdra? Pokud by to bylo za rozumnou cenu, vydal bych se touto cestou. Děkuji a kleštím zdar.
 20. Dneska mě moc potěšil táta, touto parádní knihou. Už jí tu, ve společnosti Omeg, pročítám.
 21. Tuto kombinaci využívám na Blackberry Passport a jsem maximálně spokojen. Případně se nabízí nový BlackBerry Priv s Androidem, navíc s vysouvacím mechanismem.
×
×
 • Create New...