Jump to content

bandicoot

Member_50
 • Posts

  16,114
 • Joined

Everything posted by bandicoot

 1. 2 góly od hostů jsou pro domácí za stavu 1:1 předchozího zápasu úplně nahovno... 3 než sem to dopsal...
 2. Já teda nevím, ale to je tak složitý vyndat řemen a sponu bergeonem, že se dělaj inovace tohoto typu? Obzvlášť u tý spony bych to s vidličkou měl 10x rychleji. Spíš se mi to jeví jako alibi na cenu než skutečně user friendly věc.
 3. Škoda, že je ten gól do šatny tak sundal, první desítky minut pěknej fotbal, pak to šlo z kopce. Druhá půlka vyloženě bídná.
 4. Tak to dopadá, když se ultra mega tool Panerai odchýlí od základní myšlenky. Tvl barvičky, ekopíčovinky, WR tak na zahrádku Cafe-Cafe.
 5. By mě nikdy nenapadlo, že budu tak happy s baterkou...
 6. Takhle decentně provedený bicolor je výborný. A rosegold, který je vlastně vztažený jen k černému cifru, je prostě paráda.
 7. Nádhera. Letmý pohled na strojek a i na cifr dává pocit poor mans Lange & Söhne. Ty nápisy Handaufzug Chronograph jsou výborný.
 8. Praha je zásadně alchymistická. Gothic zní jak černovlasá pokérovaná holka a Vampire neee.
 9. Ta nová limitka TH Aquaracer je naprosto boží. Škoda jen, že v téhle cenové kategorii je zde jen prostá ETA 2824...

  1. Show previous comments  17 more
  2. Conrad

   Conrad

   Nejsem ambassador jen jsem se jich zastal 🥂

  3. Tenglis

   Tenglis

   to je to. Některé hodinky, třeba ty tvoje nové Carrery jsou úplná pecka, ale obecně jdou málo vidět. A nejen tady na fóru, ale obecně i u různých jůtůberů apod. A to je strašná škoda 

  4. milomac

   milomac

   Tady o nich taky píšou, to dýnko je zajímavé - prý nově tvarované uzavření - a regulace tahu:

   https://monochrome-watches.com/2021-tag-heuer-aquaracer-professional-300-calibre-5-automatic-collection-review-price/

 10. Je to pěkný, ale jak tomu proboha můžou říkat BP??? Korunku bych zmenšil, myslím, že ani ve 43 to nebude nijak pohodlný.
 11. Ta pistáciová mě začíná úplně iritovat. Taková vyblitá jak vyžvejkaná mentolová žvejka, kterou nahrábneš v hospodě zespod stolu a máš co dělat abys na stůl nevrh těch pět piv, dvě zelený a sekanou svíčkovou. Ale ty modrý doppelchrona bych bral, to jo.
 12. Ale to je krásnej mazlík... Včetně pasujícího futrálu.
 13. Mně se líbí ty modrý holčičí kvarcky. Fajn cena na to, že mají termokompenzaci.
 14. Teď jsem v Albertu pořídil Jarošovský ležák a těším se, až si koupím velikonoční speciál. Dvanáctka je moc dobrý pivo a na tu Ipu mám nejlepší reference. A byť je to pivovar z dálky, tak prostě z mládí mám to “Bílá pěna, láhev orosená” sakra nahulákaný. A strašně se mi líbí jejich webovky s nádechem exotiky.
 15. No právě to snad mělo být tak, že až se sečtou ti online, tak k tomu zbytku vyrazí komisaři s listy. Akorát teď protáhli online do stejného souběžného období, jako listinné sčítání, tak na to jsem zvědavý.
 16. Nemyslel jsem to za sebe. Ja vyplněno mám i za rodiče.
 17. Ty otázky v době lockdownu na počet cest do školy a do práce jsou taky supr. Takže někdo vyplní aktuální as-is, jinej zas normální stav... to budou hausnumera...
 18. Já vyplnil bydlení a sebe, za sebe se mi to poslalo, ale než sem se pak dostal do toho rozbalovacího detailu dětí, tak to spadlo. Kurva. Uložený nemam nic a historie mi hází už jen homepage.
 19. Jedno z nejhezčích balení, co jsem kdy viděl. Možná úplně nejhezčí. V rozměru 40mm musí být ty hodinky naprosto perfektní.
 20. Ahoj, má cenu pro holku 145 cm, drobná, kupovat kolo 24? Trochu se bojím, aby na tříčtvrteční 26 nebyla malá a slabá. Uvědomuju si, že je to kolo na pár let... Děkuju
×
×
 • Create New...