Jump to content

bandicoot

Member_50
 • Posts

  16,126
 • Joined

Everything posted by bandicoot

 1. Tohle znáte? https://www.catawiki.com/en/l/12585357-squale-rare-rambo-professional-diver-and-compass-men-s
 2. Squale jsou výborný.
 3. BTW stroj je Чистопольский часовой завод (neni to číslo 443)
 4. Smí se dávat odkazy na IG? Tak tady jedny moc dobrý Squale… https://www.instagram.com/p/Cu9Az6EL-n2/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
 5. Co zkusit tu jejich původní kůži do vody? Někde jsem tehdy, když jsem je měl, vyrešeršoval, že je vodotěsná... Nezkusil jsem to, bál jsem se na takhle světlé kůži fleků.
 6. Pouzdro 1521 je naprosto skvělý. U těch mých ex blue blasted bylo logo na boku taky supr. A tvar pouzdra na straně korunky je perfektní.
 7. Isofrane na Squale jde squěle, nosil jsem černý na blue blasted a bylo to supr.
 8. Akorát škoda podšití kůží. Je to spíš na parádu a vyprávění historek u piva o původu materiálu.
 9. Vysoký sice jsou, ale maj dobře zahnutý nožky. Není to horší než třeba PAM 312. Překvapivá je i váha, byť je to titan, tak v kontrastu s tím měkkým a lehkým tropicem (20/16) působí ty hodinky jako těžký.
 10. Habaděj tan už dostatečně zpatinoval.
 11. Hele na 29 by index nešel vložit, tady jsou jednotlivý kousky zalitý v pryskyřici a index na 30 je poměrně masivní.
 12. Prostě -15 a +30. Navíc s jiným indexem na 30. Nějaký smysl v tom asi bude, tenkrát se snad bezúčelný designovky nevyráběly. Ale taky jsem nikdy nic nedohledal. Ta nová limitka je výborná.
 13. Bych si dovolil navrhnout, aby do slosování o drobnosti byli zařazeni všichni, kteří přispěli. Rovným poměrem bez ohledu na výši vkladu.
 14. Honzo, je to i díky tobě, protože seš pro nás důvěryhodnej.
 15. Posílám dvojku, losy nechci, jsem na takovýhle hodinky moc hovado.
 16. 2 góly od hostů jsou pro domácí za stavu 1:1 předchozího zápasu úplně nahovno... 3 než sem to dopsal...
 17. Já teda nevím, ale to je tak složitý vyndat řemen a sponu bergeonem, že se dělaj inovace tohoto typu? Obzvlášť u tý spony bych to s vidličkou měl 10x rychleji. Spíš se mi to jeví jako alibi na cenu než skutečně user friendly věc.
 18. Škoda, že je ten gól do šatny tak sundal, první desítky minut pěknej fotbal, pak to šlo z kopce. Druhá půlka vyloženě bídná.
 19. Tak to dopadá, když se ultra mega tool Panerai odchýlí od základní myšlenky. Tvl barvičky, ekopíčovinky, WR tak na zahrádku Cafe-Cafe.
 20. By mě nikdy nenapadlo, že budu tak happy s baterkou...
 21. Takhle decentně provedený bicolor je výborný. A rosegold, který je vlastně vztažený jen k černému cifru, je prostě paráda.
 22. Nádhera. Letmý pohled na strojek a i na cifr dává pocit poor mans Lange & Söhne. Ty nápisy Handaufzug Chronograph jsou výborný.
×
×
 • Create New...