Jump to content

bandicoot

Member_50
 • Content Count

  15,639
 • Joined

7 Followers

About bandicoot

 • Rank
  vyhořelý
 • Birthday 01/14/2008

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

28,511 profile views
 1. Doprostřed baráku nedám kabel, pokud ho nechci tahat pod stropem. Co repeater s přímým výhledem na router? Jinak rušení není odkud jedna sousedova Wi-Fi v dosahu. Paradoxně hurdiskama to dává lepší signál do patra než vodorovně. Jakoby mu nevadila zeď ale fakt ta vzdálenost.
 2. Jakože levnější verze Emergency?
 3. Už ten nápis Navitimer Colt Oceane je blbost. Nepovedenej fejk neexistujícího modelu.
 4. Když chceš 6 štanglí, tak jo. Jinak v Makru beru u nejdelší. Vždycky čumím na dýlku a ohmatávám... To mě rajcuje.
 5. Billa 169. edit, sem koukal na web na leták a v Lidlu maj Rakoczi za 179 (380g). Sedí?
 6. Rajče s mlíkem zní ještě líp. edit: v Bille visel jen jeden a na dotaz u masopultu prej že další nemaj.
 7. Se teda ještě zeptám. Že padá YT (opakovaně načítá) na dvou mobilech současně připojených ze vzdálenosti deset metrů je prostě špatně, že? Spodní patro je takřka bez překážek.
 8. Kluci dík. Já jen, že se mi naskytla možnost si nechat dát net vzduchem na barák, a nevím jestli neblbnu a není to fakt jen modemem. Mám ten 100Mb/s tarif a tak nějak mi furt ten drát přijde lepší než vzduch.
 9. @siwi hele nevim, prostě už 10m vodorovně od routeru bez nějakých překážek je signál naprd. S čímž se předpokládám i pojí sekání blbýho YT na mobilu dětí). PS4 na router pomalu vidí napřímo, je to 12m a bere jí jak kdy, spíš ne než jo. Myslel jsem, že prostě jen pořídím něco "silnějšího" s anténkama. @Effe ten znám, vyzkouším to, nicméně jsem tam omezený zásuvkou a kabelem (nechce se mi nevzhledně tahat kabel)
 10. Tyhle lidlácký krokety jsou gut. Jednou jsem koupil nějaký v makru (jiný překvapivě zrovna nebyly) a po přípravě z toho zůstala mastná krusta a uvnitř se kvrdlala kulička velikosti hrášku nějaký hmoty.
 11. Když mam doma od O2 jejich základní VDSL modem ZyXEL, který se s dosahem a kvalitou signálu jeví jako dost naprd, přestože ADSL test dává dostatečný hodnoty (50Mb/s download), stačí ho jen nahradit nějakým jiným koupeným nebo je tam nějaká O2 fíčura, že to nebude fungovat? Potřebuju něco pro debily Plug&Play. Jak vůbec poznám, že když něco vyberu, že to bude lepší (dosah, kvalita) než to původní?
 12. Není tu někdo z mgmt Alza?Prosím SZ (nejde o stížnost nebo slevu :)

 13. Chrono srazy na Billách Místo kozy poznávací znamení šest štanglí v košíku.
×
×
 • Create New...