Vytáhnu vlákno z pravěku.
Není zde někdo, kdo se vyzná v tuzemských VŠ, zejm. v kvalitě a renomé soukromých VŠ? K některým mladším ústavům nejde nic vygooglit. Klidně můžeme přes SZ.
Děkuju.
Dal jsem tři k obědu ve vysočanský hospůdce na radnici (miluju, kdo nezná, zkuste) a jdu na pár k Pinkasům na stammplatz. Odpo bych měl zvládnout jit na hřiště, tak uvidím no.
Oblíbený triko. Dobrotriko. Kdo nemá aspoň jedno, jako by nebyl.
https://eshop.fod.cz/klokart-moda-ktera-pomaha/1146-seiko-tuna-panske-tricko.html?srsltid=AfmBOor4cHdpbj1ovNhMtFqn8HBgS82oOsRa5ZVC_SEX8Ne-Us6lkWNi