Jump to content

Beet

Member_50
 • Posts

  2,062
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Beet

 1. Recenze https://www.gone4.run/2022/01/recenze-garmin-fenix-7s-fenix-7-fenix.html
 2. Už je to i na stránkách https://www.garmin.com/cs-CZ/c/sports-fitness/running-smartwatches/?series=BRAND473 Ale ještě jsem nestudoval. A vlastně ani nebudu. Já čekám na nový FW u F6 a opravu Závodu s aktivitou, krerá nefunguje.
 3. Ještě se zeptám na názor a už dám pokoj. Jak hodnotíte tento? https://www.donpealo.cz/ron-la-cruz-15yo-0-7l-40?utm_campaign=500-1000&utm_content=Ron La Cruz 15YO 0%2C7l 40% (karton)&utm_medium=CPC&utm_source=srovname.cz&utm_term=Destilaty | Rum%2C Tuzemak&srovnameczclid=77bf9016-76d1-11ec-811c-ac1f6b0076ba
 4. Jak je to s velikostí u těchto bot? Když standardně kupuju běžecké botky US9, někdy i 9,5 kvuli šířce. Tak jakou velikost kupujete botky s širokou špici ve srovnání s botama s nesirokou?
 5. Bumbu už je zábrany. Co tohle? Znate? https://www.winehouse.cz/zbozi/flor-de-cana-12-yo--40-0-7l/
 6. A klidně pište i něco mimo hlavní proud. Nějakou ne úplně známou značku.
 7. Ano, cena minimálně 600. Ja osobně bych to viděl na rozmezí 600-700. Jinak díky za tipy. Mrknu na to.
 8. Potřeboval bych prosím poradit. Na naši chlapskou vesnickou degustační minipárty potřebuju tip na nějaký rumík. Pravidlo párty je cena 600+ Kč za 0,7l lahev. Já osobně mám raději sladší rumy. Poradíte?
 9. Už se chytám kde čeho, abych ulevil a hlavně dlouhodobě stabilizoval ty své bolavé nohy. Do vložek na míru určitě půjdu. Další krok je úvaha o širokých botách. Našel jsem u nás tři značky s tímto sortimentem: Altra https://www.funrun.cz/14_altra Joe Nimble https://cz.joe-nimble.com Topo https://www.trisportshop.cz/topo Víte ještě o nějakých jiných? Jaké máte zkušenosti s těmi třemi zmíněnými?
 10. Rychlá domluva, rychlé odeslání. Vše jak má být. Za mě rozhodně, doporučuji.
 11. Pereš to občas práškem? U předchozí verze hruďáku jsem na to kašlal až mi to začalo dělat podobné kraviny. Pak jsem to vypral a spravilo se to. Pral jsem to práškem v ruce.
 12. Asi nejsem úplně ve správném vláknu jak to tady čtu, ale přes to. Do Nového roku jsem vstupoval s +2,5 kily a dnes už jsou pryč.
 13. Držím palce. To co píšeš zní dobře. Já jsem zatím v polovině mé dvouleté pauzy.
 14. Letošní suchý únor zahájen o tři dny později než loni. Bylo třeba dopít co zbylo se Silvestra.
 15. Uvažuju že bych uložil nějaké kačky do akcií ČEZu a holdoval. Koukám, že cena je momentálně vysoko. Co myslíte, má cenu čekat na pokles (na jakou cenu?), bebo vzhledem k situaci na energetickém trhu, to pojede dál vzhůru?
 16. Jaké problémy tím řešíš?
 17. Máte někdo zkušenosti s těmito vložkami? https://www.medicovi.cz/ Popřípadě jinými.
 18. Momentálně piju Zweigeltrebe 2019 od Osičky. Ale musím se pochlubit co mi přinesl Ježíšek. Příští léto zaplním, už se těším.
 19. Včera se mi podařilo rozchodit Meoptu AM8. To bylo radosti vidět rodiče za mlada. Co mi ale chybí je prázdný kotouč na film, ta větší varianta. Kdyby se doma někomu volný válel, koumím za nějakou rozumnou cenu.
 20. No já tě v přátelích mám. A myslím, že do žádné běžecké skupiny neprispivam. Ale nebudem tu plevelit vlákno.
 21. No příští rok bude stále ještě plánovaná běžecká odstavka. Ale ten Silvestrovsky beh je uz tradice a to me mrzi. No na FB je to prece u me na zdi.
 22. Nedělal jsem nic zvláštního. Bylo to u pingpongu. Žádný blbý došlap, nic špatně. Jen to prostě nevydržela šlacha.
 23. Letos poprvé od roku 1997 nepoběžím silvestrovký závod.
 24. A jak to nakonec dopadlo? Vyměkl jsi ty nebo on?
×
×
 • Create New...