Jump to content

Beet

Member_50
 • Posts

  2,121
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava
 • Fanoušek značky
  SEIKO, GARMIN

Recent Profile Visitors

4,527 profile views

Beet's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Prodám Garmin Fenix 6 PRO. Topo mapy naistalovány v hodinkách. Kupovány 13.10.2020, takže už po záruce. Vše funguje jak má. Důvod prodeje, přechod na vyšší řadu. Od začátku nasazené ochranné sklo, stejně tak nošena ochrana lunety, takže jak sklíčko, tak luneta bez záseků. K prodeji vše jak je na fotkách. Šest náhradních řemenů, černý je originál Garmin, zbytek čína. Jedno náchradní ochranné sklo, ochrana lunety. Cena 7500Kč.
 2. Tak já budu bohužel mimo.
 3. Jo ty máš Instinct2. Tak co jsem dohledal tak to asi vypnout nejde. Ale treba poradi nekdo kdo je ma. Ja vlastnim jednicky.
 4. Určitě to tam máš. https://www8.garmin.com/manuals/webhelp/instinct/CS-CZ/GUID-018B4A1D-17C8-4F7C-8D10-1521D9D8FC9C.html
 5. Moneta to má zvlášť. Ke korunovému účtu jedna karta, k eurovému druhá karta.
 6. Super nápad. Vidím, že nechceš řešit 100 barev, ale dovolím si navrhnou přidání třeba dvou dalších barev z barevného spektra, at si vybereme i my, co černo / bílou uplne nemusíme. Výběr z peti barev by se dal jeste ukocirovat, ne?
 7. Já k dnešnímu fotbálku Rotor z Uherského Hradiště. Dovezl jsem si zásobičku ze srpnové dovolené v Bílých Karpatech a ještě mi něco zbylo. Všechna jejich piva hodnotím vysoce nadprůměrně.
 8. To já bych nedal a myslím, že jsem to asi nedal nikdy. Pod 3 to je mazec. Já bych s ním vydržel běžet 100 metrů. Možná...
 9. To není jiná planeta. To je čas z jiného vesmíru. Teď jsem to rychle hodil do kalkulačky. Je to průměr lehoulince pře 17sekund na 100 metrů. A takhle dvě hodiny. Mazec.
 10. Ty voe, ti Poláci to tam fakt postavili? Vím, že se o tom pořád mluvilo, ale když jsem tam byl naposled tak se tam ještě nic nedělo. Ale ono už to bude bratru dva roky.
 11. Taky o nich uvažuju. Hlavně tedy kvůli šířce. Co jsi měl za problém? Já pořídil na chůzi Skinners a ty mi dělají vyloženě dobře. I když v nich nechodím pořád, ale jen občas.
 12. Já mám nasbíráno víc.
 13. Včera se mi stala taková věc. Ve zkratce. Na hodinkách F6 jsem použil jednu konkrétní aktivitu. Po synchronizaci je to na connectu jako Ostatní, protože taková aktivita vůbec v connectu není. Vůbec mě nenapadlo, že může být v hodinkách aktivita, která pak není v connectu. To přece nedává žádný smysl.
 14. Zony se ti naimportují z Connectu. Jinak návod jak přenést nastavení je tady https://support.garmin.com/nl-NL/?faq=hWholZ8uPZ6PboXu5Nf7d6
×
×
 • Create New...