Jump to content

Beet

Member_50
 • Content Count

  1,905
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Beet

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava
 • Fanoušek značky
  SEIKO, GARMIN

Recent Profile Visitors

4,303 profile views
 1. Tak co. Kdo jste to dali bez ztráty kytičky?
 2. Já mam cca 6km okruh v ramci katastru obce.
 3. Tak jsem to dal. Z toho 205 kiláků v posledních šesti dnech. Na mě a na únor myslím dobrý. Dnes už jsem to nevydržel a vytáhl silničku. Za ty tři měsíce co jsem na ní neseděl jsem úplně zapomněl jaký je to obrovský rozdíl.
 4. V tomhle krásném počasí se nám začínají jako každý rok slétat vrabci na dům. Používáte někdo něco proti zahnízdění? Hroty, prašičky, pásy? Jde mi o to jestli máte něco vyzkoušeno co funguje. V předchozích letech hnízdili v okapu a to jsem celkem toleroval, ale loni se dostali už i někde na půdu a to už moc nechci.
 5. Jo ještě jsem si vzpomněl, že PayPal nedávno měnil podmínky. A je tam nějaký poplatek za neaktivitu. https://www.mesec.cz/clanky/paypal-zvysuje-poplatky-nove-podminky-maji-93-stran-prehled-zmen/
 6. Jasně rozumím. Tak naštěstí nic z toho nepotřebuju. Jediné co potřebuju je vidět kdo mi volá na kole. Jinak naštěstí všechno ostatní počká až se dostanu k telefonu a budu mít na něho čas. Co bych asi využil a nemám v F3 jsou platby hodinkama, mapy a možná hudba přímo v hodinkách. Ale na to počkám až doslouží F3.
 7. Já před lety uvažoval nad Praetorianama https://praetorianwatches.com/ a H3 https://www.militarywatchshop.co.uk/section/h3-gws-g10/ Chtěl jsem taky něco levnějšího s tritiem. Nakonec jsem vzal Sottomarino Lucciola a slouží mi už 8 let bez problémů.
 8. Co znamená více smart watch? Nebo jaké funkce jsou dnes považovány za funkce v "smart watch" a ne ve sportovních hodinkách? Hovory i emaily si umím přečíst i na mých Fenix 3 a stejně to používám minimálně. Co já osobně vidím jako vlastnost smart watch co sportovní hodinky nemají je slabá výdrž.
 9. Manželka má Vivoactive 3. Velikost je úplně v pohodě. Mě osobně by u sportovních hodinek vadilo to dotykové ovládání, ale žena si nestěžuje. Baterka moc nevydrží. Dobíjí prakticky každý den. Má teda zapnuté všechno - sledování aktivity, připojení na mobil pořád a každý den aktivita s GPS minimálně hodinu, spíš víc. Ale když to srovnám s mými Fenix3, tak by se mi dobíjet každý den nechtělo.
 10. Jen tak na okraj. Ali s Paypal nespolupracuje, ne?
 11. Tak to je pak otázka priorit. Ted přes zimu Graminy nosim, prave kvůli těm krokům, abych se aspon trochu hýbal. Až zacne sezona kola, kroky uz resit nebudu.
 12. Tak jste mi to nikdo nerozmluvili, tak je doma. Stihl jsem to ještě před zdražením. Takže moje první odpružená vidle, první 29", první kotoučovky, první jednotác. No všechno je tam pro mě prostě nové. První pocit je, že je možná trochu vyšší než bych potřeboval. Ale jezdil jsem na něm jen po prodejně a to se toho moc nezjistí. Dám tomu šanci až sleze sníh a vyjedu párkrát do terénu. Uvidíme. Je tam příprava na bezduše. Mám do toho jít? Jezdíte bezduše? Tak jsem ho zvážil a navážil jsem (tak jak je z obchodu) 10,8 - 10,9kg. Je úžasně lehké. Skoro jako moje silničk
 13. Já si dal za cíl najezdit letos alespoň kilo měsíčně. Kam se hrabu na tebe. Zatím leden splněno a v únoru zatím 20 kiláků. Ale má se oteplit, tak snad to dám.
 14. @kral083 Blázen, prostě blázen. Tohle prostě nechápu a zároveň obdivuju.
×
×
 • Create New...