Jump to content

Beet

Member_50
 • Posts

  2,032
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava
 • Fanoušek značky
  SEIKO, GARMIN

Recent Profile Visitors

4,415 profile views

Beet's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. @Patrik Pěkně napsáno a hlavně s dobrým výsledkem. Jak jsem se dočetl v emailu od HB, už nebudou dávat vratku na kreditce. Ještě někde vratky dávají, nebo už je to všude minulost?
 2. Ja si půjčil od kámoše válce a nové dostanu ud Ježíška. Pro mě naprosto dostatečná hračka když venku prší.
 3. Co to znamená pro mě? Tchyně byla 4x vdaná a manželka je nemanželská. S oběma mi to klape po dvanácti letech na jedničku.
 4. Ten karbon dneska nic nevydrží.
 5. No podle tohodle článku to vypadá, že by to tak šlo. https://www.mesec.cz/danovy-portal/dan-z-prijmu/darovaci-dan/
 6. Dary se zahrnují do daně z příjmu.
 7. No ty voe. Drzim palce at to co nejmin boli ve vsech smerech. Kolik je vam let?
 8. Ty jsi podepsal smlouvy aniž bys viděl ceník? Ten by mel být soucasti smlouvy, ne? Nějaký fix?
 9. Koukal jsem na ně. Ale na stránkách mají ceník jen pro roční fix (do konce roku 2022) a ten je momentálně nejméně výhodný. 6505kč VT fakt nechceš.
 10. Koukám na to a máš pravdu. Ale moc se mi tomu nechce věřit. Ten ceník je rok starý a nechce se mi věřit, že by pořád platil. Spíš bych se přikláněl k ceníku DPI https://www.cez.cz/webpublic/file/edee/2021/10/dpi_rijen_2021.pdf kdy pro ten tvůj tarif není ten rozdíl tak velký, ale pro můj D45d je to 2435Kč versus 4605kč. No uvidím až mi zavolají, co z nich vypadne.
 11. Komu zkrachoval dodavatel, už jste řešili přechod k někomu jinému? Jesli jo, tak kam jste se vrtli? Podle mě teď asi dává smysl případný fix na maximálně rok.
 12. No tak nás už to taky dostihlo. Kolibřík zkrachoval. Máme to přes Skautskou energii a psali, že už jednají s novým dodavatelem. Tak jsem zvědav. Ale nakoukl jsem namátkou do ceníku CEZ a MND a nestačím se divit. MND pro cena VT 6509, přičemž doteď jsme měli zafixováno 2200. No tak to je hodně husté.
 13. Chlapi, jak děláte taková nájezdová čísla? Já letos zatím lehce přes tři tisíce. To je potřetí v životě co budu mít přes 3k (cyklokilometry eviduju od roku 1988). No zjevně ze mě cyklista už asi nebude.
×
×
 • Create New...