Jump to content

Beet

Member_50
 • Content Count

  1,752
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Beet

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava
 • Fanoušek značky
  SEIKO, GARMIN

Recent Profile Visitors

4,228 profile views
 1. Tak ať to nezdržujem. Sleva na 5000 Kč za pěkné compressory v limitované edici.
 2. Tak u nás naopak. Mám pocit, že to funguje na vše. Navíc když sousedi plašili plechovkama (to jsme nedávali), koupili jsme jim plašič a zdá se, že jsou všichni spokojení.
 3. My používáme plašič krtků z Lidlu. U nás funguje a nebo se myši a krtci odstěhovali z jiného důvodu. Tam kde na zahradě plašič nedosáhne a objeví se díra sypne do díry manželka karbid vápníku a je klid.
 4. Super fotka. Doufám, že jsi ji poslal do kalendáře.
 5. IMHO bych za tu cenu koupil nějaká pěkná Seika.
 6. Prodám Limitku italského fóra francouzské hodinky Landeron Argonauta z roku 2016. Číslo limitky 023/106. Hodinky vycházejí z tohoto základu: Landeron Compressor Automatic https://landeron.com/produit/landeron-compressor-automatic/ , takže parametry jsou stejné. Ve zkratce: - ocelové pouzdro 40mm - strojek Automatic Citizen miyota 8215. - vodotěsnost 10ATM (100 meters). - plastové sklíčko Hodinky byly nošeny a jelikož jsou to leštěnky, tak schytaly nějaké ty vlásečniče jak na pouzdru, tak na sklíčku. Kromě vlásečnic jsem žádný větší zásek neobjevil. Je k nim originální pouzdro a originální řemínek, který nikdy nebyl na ruce. Monemtálně jsou na modré kůži, která je součástí dodávky a padne k hodinkám ideálně. Cena 6000Kč. Pošta/kafe na mě.
 7. Ale to už je dlouho, ne? Nobo to zase reinkarnovali?
 8. Velká ochota pomoct při nákupu ze zahraničí. Trpělivě dělal komunikačního důstojníka a překladatete mezi mnou a prodávájícím. Díky moc.
 9. Díky moc bandicoot za pomoc. Hodinky jsou na cestě. Zamykám.
 10. Gratulace. Tohle vim, ze vzhledem k me telesne konstituci, nikdy absolvovat nebudu.
 11. Zaujaly mě na uhrforum.de jedny hodinky, ale bohužel nemám na německém fóru účet. Chtěl jsem si ho založit, ale poslali mě někam. Stejně tak nevládnu němčinou. Byla by tady nějaká ochotná duše, mající na německém fóru účet, která by oslovila prodejce a kdyby byl ochoten poslat hodinky do Česka předala mu můj kontakt? Předem děkuji. Více po SZ.
 12. Ja nosim Fitbit Charge 3. Nedavno jsem delal test, kdy jsem porovnaval tepovku u Fitbitu a Garmin fenix 3 s hrudnim pasem. Výsledek byl naprosto srovnatelny.
 13. Já jsem zvolil cestu - co nejmenší mobil, který vydrží i vodu. Na výběhy se mi vejde do kapsičky elastaku.
 14. My jsme měli přípravu, takže otevírání dveří probíhá po drátu. Jestli existuje něco bezdrátového nevím.
 15. My máme tohle https://www.emos.cz/domaci-videotelefon-emos-barevna-sada-rl-10b plus další monitor v patře. Funguje to jak má, takže spokojenost. Máme to druhým rokem.
×
×
 • Create New...