Jump to content

Beet

Member_50
 • Content Count

  1,698
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Beet

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava
 • Fanoušek značky
  SEIKO, GARMIN

Recent Profile Visitors

4,125 profile views
 1. Já právě dorazil basu Svijan 11. Mám pocit, že už to taky není to co to bývalo. Kdysi mi to chutnalo, ale dnes už mi to moc nejede. Každopádně od zítřka si dám suchý červen. V té karanténě jsem se trochu víc rozjel, tak je třeba trochu přibrzit. :|
 2. Už jsem tam jednou volal a bylo mi řečeno, že podmínky jsme splnili, že mám počkat do 31.5. kdy končí posílání těch bonusů. Kdyby prý to nepřišlo, tak mám zavolat a sepíšeme reklamaci. No tak holt sepíšeme reklamaci, no.
 3. Tak stále nic nepřišlo a nepředpokládám, že to poslou o víkendu. Takze v pondělí reklamace.
 4. Neváhej. Když nepočítám základovku, tak za 18dní bydlíš.
 5. Známí měli stejný dům, takže jsme chodli na výzvědy k nim. Oni nám říkali co by udělali jinak, takže jsme sbírali informace. Byli jsme u nich několikrát a pak to včechno uplatnili při specifikaci, která byla docela dlouhá. Po letech používání bychom udělali jinak jen dvě malé věci. Prodlouženou střechu v celé délce před vchodem a jeden vypínač světla měl být jinde. Takže já myslím, že pěkná úspěšnost. Ale jak říkám, barák jsme několikrát viděli u známých, takže jsme věděli, které zdi posunout, kam dát okno navíc, jak vyřešit eletřinu a vypínače. Pak zase k nám chodili na výzvědy jiní známí.
 6. jj. I s oknama. Takhle vypadal náš barák po prvním dnu práce. Ale my to máme dřevostavbu.
 7. Ja měl Saucony dvoje. Jedny závodky a jedny objemovky. Oboje se mi roztrhaly na bocích velmi brzy. Ale pripadne jim ještě jednu šanci dám. Boty to byly dobré až na tu životnost. Ale ty objemovky jsem v pohodě vyreklamoval.
 8. Tak 1,89 na 10 let bez podminek by se mi hodne libilo a nevahal bych s podpisem.
 9. Jinak co se týče ceny, tak měl docela slušné ceny Radek Brunner http://runner-cz.blogspot.com/ Má tam odkaz na svůj shop. Zkusil bych mu přímo napsat. Svého času uměl z těch cen co má na webu ještě něco málo ukrojit.
 10. My jsme na "větrné hůrce" a tak mě tato data taky zajímala. Dokonce mi zbyl kabel připravený na soláry, který vede z půdy do technické místnosti. Hrat si s raspbery, na to nemám moc čas. Takže zatím jsem to nedotáhl, protože vždy do toho něco přišlo a nebo jsem tu myšlenku už opustil. Takže díky za připomenutí. Koukal jsem se na ty meteostanice Garni a např. Garni 940 by mohla odpovídat tvým požadavkům, ale asi tam nepřipojíš další čidla.
 11. Moje geneze sporttesteru byla: Polar S625X - první opravdový sportester, po předchozích digitálkách, tepovka i měření vzdálenosti ze senzoru na botě, bylo super. Garmin 310XT - bylo potřeba povýšit na něco s GPS Suunto Ambit 3 Run - uz jsem nechtěl cihlu na ruce. Ale přechod z Garminu na Suunto byl tragický. Všechno špatně. Se suuntem jsme si prostě nesedli a po 2-3 měsících šly z domu. Garmin 920XT - kupovany tady na foru jako nahrada za Suunto. Všechno super s jedinou vadou. Nelze změnit souřadnice bodu uloženého v hodinkách pro navigaci. Pro mě zásadní chyba, protože používám sport tester při běhání taky pro geocaching. Takže celkem rychlý přechod k Farmin Fenix 3 - chtěl jsem je už jako náhradu za 310XT, ale zdály se mi moc drahé. No a když si spočtu kolik jsem tratil při prodeji Suunto a 920XT, tak jsem měl koupit hned. Mám je dodnes a umí vše co potřebuji. Kdybych teď musel koupit nový sportester, tak jdu určitě do Garminu a s velkou provděpodobností opět do Fenixu v jakékoliv verzi asi podle ceny. Výškoměr by mi chyběl hodně, to je pro mě základ, stejně tak možnost geocachingu. A když už nové hodinky, tak z nových funkcí bych upotřebil placení (neuvěřitelně rychle jsem si zvykl na placení mobilem a tuto funkci v hodinkach bych určitě upotřebil). A mít hudbu přímo v hodinkách by se taky hodilo. Toť můj názor.
 12. Hmm. UPC nemám. Takže nic.
 13. Já problém nemám. Ty ceny jsou pro rodinné příslušníky. Pro nás zaměstnance budou ceny asi jinde, ale do toho já nevidím, já to neplatím. Kde najdu ten tarif VF neomezené volání/SMS + 4GB za 399? Na jejich stránkách vidím cenovku 599.
 14. Data stačí tak 3GB. Ale cenovka by mohla být pod 500Kč, spíš ke čtyřem stovkám.
 15. Manželka má nějaké problémy s T-mobilem, tak se poohlížíme kam od nich utéct. Mám v práci možnost O2family kde vidím aktuální nabídku neomezené volání/SMS a 1GB dat za 399Kč, nebo 5GB dat za 549Kč. Momentální potřeba by byla tak někde kolem 3GB dat, ale to tam nemají. Je ta cena v pohodě nebo se dá aktuálně dostat níž? Jestli máte nějaké tipy, sem s nima.
×
×
 • Create New...