Jump to content

jajak

Member_50
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

About jajak

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stejně jako ostatní nevím ani já nic. Moje verze je ale taková, že je to spíš z důvodu leštění pouzdra i s namontovanou trubičkou. Tomu by odpovídalo i umístění plošky. S demontáží se tu asi nepočítá a na vodotěsnost to nemá vliv. Ale jak říkám, stejně vím prd.
 2. Jo, dodělal jsem to pár minut před tím, než jsem fotil. To sklo jsem zkoušel rozleštit, ale nějak se mu nechce. Asi zkusím sehnat safírové. To mi připomíná, že jsem zapomněl změřit jeho výšku. Průměr jsem naměřil 31.95,takže cokoli trochu větší by se nějak připasovalo.
 3. Na začátku byl nápad : No a pak už jen šmirgl, brousek, trocha diamantové pasty a mozoule.
 4. Pro velký úspěch fotek přidávám ještě jednu dnešní (když už je ten pátek třináctého). Kdybyste hledali lepší na netu, tak celý název je: Orient mako XL Seamaster 2020 LE1/1
 5. Dobrý nápad s tou bruskou. Zkus to a pak tu hoď fotky Zatím jsi ale nejblíž.
 6. Máš pravdu. Když se tak dívám na ty fotky, tak stojí fakt za... Jdu vzít vrtačku a zrušit foťák v telefonu. No já vím, ono je to spíš rukama.
 7. Fejky jo? No to bys mně nas-urazil.Člověk se s tím takovou dobu šmrdlá...
 8. Tak druhý pohled: Pořád nic?
 9. Tak co říkáte na letošní novinku?
 10. Ano, stroj má být vevnitř.
 11. Odpovědí je ta poslední věta. Fígl na to asi nikdo nevymyslí. Lunety z Parexa jsou prostě křehké a lámou se.
 12. Nic nového. Kdysi se prodávala mouka první, druhé a třetí kvality. Když se ta trojka špatně prodávala, vymyslel někdo označení nula jedna a dva a potom dvounulka, nula a jedna. Kvalita mouky se samozřejmě nijak nezměnila, jen namísto trojky je jednička.
 13. Ano, nejsem ještě dostatečně "Primkově vzdělán" a proto jsem také svůj příspěvek začal větou : Co si myslíte o tomhle. Neměl to být žádný útok ani spiknutí, jen jsem se zeptal (protože nevím, protože jsem takovýto cifr ještě v originálu neviděl a protože ve mně skutečně navozuje dojem, že je to fólie nalepená na původní cifr). K mojí nové ručkovláskové Jajakově metodě tolik: Podle stavu ruček by ty hodinky musely strávit většinu času někde v krabičce. Naproti tomu vlásek vypadá, jakoby jej každou chvíli někdo přátelsky šťouchl šroubovákem a nakonec ještě špatně namontoval setrvačku. Ale jak jsem již předeslal, jako nevzdělanec se mohu samozřejmě mýlit.
 14. No hlavně tedy, že tam nejsou žádné čínské, ani polské díly, jak píše tento prodejce.
×
×
 • Create New...