Jump to content

Tom77

Members
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

About Tom77

 • Birthday 01/24/1971

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

1,097 profile views

Tom77's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Už to tady zaznělo... YT kanál pipMaster Grill. Bacha na to, může to být návykové a sežere to šíleně času. Fakt dobré uhlí koupíte taky u něj na shopu (když je), nebo přímo od výrobce deblicelesy - Dřevěné uhlí GASTRO - pytle 10 kg a 15 kg, perfektní pro keramiku a veliké grily. Tato firma dodává i uhlí a brikety v malém balení pod značkou Servisles, sezóně k dostání v Penny. Je trochu jiné než gastro, ale do víkendovejch malejch grilů naopak vhodnější. Po letech zkoušení nekupuji jiné. Snad jen pro LotusGrill na výlet si připlatím za uhlí Weber.
 2. Vůně nevůně... dobrá zpráva je, že tak dlouho vydrží ten řemínek
 3. No... začínám si zvykat. Jako voní to hezky, ale když je to pod nosem celý den, je to protivné. To co dodává Elton je pravděpodobně tento řemínek: https://hodinar-frydl.sluzby.cz/horus-kaucukovy-remen-s-22-20-mm-vulcanized-rubber-iso-swiss-kvalita tedy tzv. "očividně", na jistotu to nevím.
 4. Děkuji. Alespoň vím, že hledat jinej kaučuk mi nepomůže... (už jsem koukal u Hirsche). Škoda, na ruce je fajn.
 5. Prim Orlík a jejich originál kaučuk. Hodinky (řemínek) jsou dva roky staré, ale prý prakticky nenošené. Je to moje první zkušenost s kaučukem. Je vanilková vůně vlastnost všech kaučukových řemínků?
 6. Stručná a jasná odpověď. Mám to pochopit tak, že nikdy "nevyčichne"?
 7. Včera jsem se stal majitelem hodinek na kaučukovém řemínku. Na ruce je fajn, pohodlnej, ale ta vůně je šílená. Přes den venku to ještě jde, ale doma je mít na ruce fakt nemohu. Ta sladká vůně je neskutečně vlezlá a nepříjemná. Prosím o radu, dá se toho nějak zbavit, tedy té "vůně", ne řemínku.
 8. Nestává se často, že od prvního kontaktu máte takovej příjemnej vnitřní pocit. Pár soukromých zpráv a hovorů po telefonu ten pocit jen umocní. Po osobním setkání už víte, že to nebyl jen pocit. Děkuji Chronomag fóru za možnost a Petrovy za skutečnost, že z mého prvního nákupu hodinek z druhé ruky mám opravdu milou zkušenost. Tom
 9. Dnešní odpolední fotka. Československá edice k svátku republiky.
 10. Lanovka je super. A s průhledem na strojek!
 11. Tohle spojení se jim povedlo. Je s podivem, že až teď. Vždyť obě firmy vyrábějí hračky, které se natahují a jsou to sousedi přes louku a les. https://www.ceskenovinky1.eu/2021/10/01/trakturek-ktery-slape-jako-hodinky/ Třeba tímto příznivci plechových traktorů a berušek znovu objeví hodinky a pro vážené členy tohoto fóra se otevřou obzory na dárek k vánocům pro své ratolesti, možná i pro sebe. Doporučuji shlédnout katalog s historií firmy. Tištěný na požádání dostanete k objednávce. https://eshop.kovap.cz/editor/filestore/File/KOVAP_katalog_2021w.pdf Na berušku na klíček, která nespadne ze stolu, nebo na žlutej traktor si možná plno z vás vzpomene.
 12. A jaká je ta původní myšlenka co se vzdaluje?
 13. Myslím, že na nových Laco je z mého pohledu největší přidaná hodnota WR 20 ATM. Jinak mnou vyhlídnutá "kombinace" už v sortimentu dávno je.
 14. Když vezmu na ruku pilotky, tak mi tam datum někdy chybí. Tedy jako že se najdou situace, kdy nevím, kouknu na hodinky a očekávaná pomoc tam není (obvykle po víkendu, dovolené). Na pilotkách bych ho opravdu nechtěl, takže jsem odsouzen někdy trpět, sáhnout po telefonu... ale ten čistej cifr mi za to stojí.
 15. Možnost nechat si sestavit pilotky podle vlastních preferencí není vůbec špatný nápad. Kolikrát jsem tady četl, "chtěl bych tyhle ale".... manuál, automat, bez loga, bez průhledu na strojek, nemá antireflex... tady se fakt dá vybrat.
×
×
 • Create New...