Jump to content

Katchabba

Members
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

408 profile views

Katchabba's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Mně přijde škoda, že k tomu nedávají 16mm kopii filmu “Vysoká modrá zeď” a gramofonovou desku Alexandrovců. Je to takové nekompletní…
 2. Díky! Tolik krásných přechodníků, jsem dojat! Jo a to krmítko narovnej, než ho budeš příště fotit.
 3. Hledej “Lost PLA casting”…
 4. Jestli to má být česká trikolora, tak máš špatné pořadí barev. Bílá je první, tedy má být vlevo nebo nahoře.
 5. Zkus kontaktovat tyhle týpky … https://www.futuronforge.com
 6. Zkus kouknout na řadu “Armor”. Má 1,5x silnější plášť, čili by měla bejt fortelnější. Jesli se to týká i pantu nevím, v ruce jsem to neměl. Co se týká “Vietnam” Zippo z ebay, tak tam bych byl hodně vopatrnej - fejkuje se to víc než Rolexy.
 7. Jo jo, a byls mladší a tráva byla zelenější a deset deka salámu byl tááákovejdle kus! Za můžu sebe říct, že takový Zippo jsem nikdy nepotkal a i když jsem měl kousek, který měl vakl o něco menší, tak po roce používání byl na tom stejně jako ostatní.
 8. Wise (dříve Transfer Wise). Takových služeb je samozřejmě více. Tohle mám vyzkoušené. Veškeré poplatky vidíš před odesláním platby.
 9. Ty videa jsou dementní všechny, i když každý nějak jinak. Nicméně každý marketing, který funguje, je dobrý maketing. To my tady, ale těžko vyhodnotíme.
 10. Pokud je to filtrovka, tak je to uplně buřt. U nefiltrovky samozřejmě musí vrtání plynule navazovat na vrtání v náústku.
 11. Obyč HSS na kov. Klidně bych vzal novej na každou ďouru, stojej pár korun. Čím tvrdší ta guma je, tím líp. Silikon bych asi ani nezkoušel. To riziko, že se to posere tam samozřejmě je, zvlášť když není možnost si to vyzkoušet “vedle”.
 12. Super! Já bych zkusil tu gumu protáhnout vrtáčkem o shodném průměru jako seiko stěžejka. Chce to ostrý (čili fungl nový) vrták a nespěchat.
 13. Né, to je homáž, přeci!
×
×
 • Create New...