Jump to content

rommir

Member_50
 • Posts

  255
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rommir

 1. Jen takový malý postřeh ,ale mám bohužel zkušenost s blízkou osobou ,která trpěla nemocí, kterou podle všeho trpí i ta naše hlavu státu .Teď jak se začínají ukazovat (a jistě budou přibývat) různé dokumenty ,které Zeman v současné době údajně podepsal vzpoměl jsem si, že ztráta schopnosti se podepsat nastala už relativně dlouho před stavem ve kterém se zdá se býti teď nachází Zeman.
 2. Podívej na Ekoi, mám a max. spokojenost.
 3. Svět je malý. V sobotu ráno si v rámci cyklo tour ,,Severní Čechy,, šlapu jednou vískou nad jedním městem, a v tom za plotem vidím známou psí tvář....a vedle druhou chundelatou ... a až paroží na stání smazaio veškeré pochybnosti kdopak to tam bydlí. A pejsci naživo ještě krásnější , no a nezvaných hostů se fakt bát nemusíš :-))
 4. Konečně má někdo ROSE,sem myslel že jsem snad jediný v celý republice.Tak ať dobře slouží.
 5. Cca 2 roky zpátky mi přímo do pytlíku k řetězu přihodili naostro brzdové destičky ...
 6. Bral jsem Seiko jubilee na skx. Zboží i doprava za ceny mírné. Po objednání a zaplacení přišel jen potvrzující mail ,pak ticho po pěšině a osmý den byla ve schránce obálka z Holandska. Tah podle všeho originál Seiko a přihodili i 2 stěžejky. Takže spokojenost a doporučuji.
 7. Ani na chvilku jsem nepochyboval,že by to mohlo být jinak - takže vše 1A s ☆,víc nemá cenu se rozepisovat.Snad jen -rozhodně doporučuji. A díky za obchod.....
 8. GACIRON-Vím že cena na Ali je mnohem nižší ,ale jen pro zvážení a ne že bych tady chtěl nějak velebit český prodejce gacironu,ale mně se po měsíci na světle uvolnil (utrhl) usb konektor a nešlo nabíjet .Údajně byla vina na mé straně, prý hrubé zacházení!?!?.Přesto obratem vyřešeno zasláním světla nového.Tak jen nevím, jak by tuhle lapálii řešili na Ali, a hlavně jak by to dlouho trvalo.
 9. Já tam objednával mockrát,někdy bez problémů,někdy to drhlo. Naposledy jsem objednával nůž skladem,borec ještě ten den odepsal ,že ok a že odpoledne předává poště.Po čtyřech dnech ,kdy se nic nedělo mu píšu co se děje,a on že jako sorry- nůž nemám ,a že ho objedal a bude za 14dní.Tak jsem objednal u konkurence o pár kaček dráž,ale přišel do 24hodin i s papričkou?. Nože-nůž už nee.
 10. Googlím ,,Kershaw leek,, a na stránkách: Cyberbullyhelp.org. super ceny,ale přijde mi to celé nějaké podezřelé.Nemáte nějaké zkušenosti ,nebo co si o tom myslíte?Díky.
 11. Obchod proběhl tak jak byl domluven,vše v pořádku a na 1+.Mohu jen doporučit. Díky.
 12. Všechno na 1.Mohu jen doporučit.
 13. Opět vše na jedničku dvakrát podtrženou!! Ještě jednou děkuji.
 14. On to má jinak než ostatni.Třeba nevozí nějakou brasnicku pod sedlem nebo batoh,ale na nosici ma pěkný asi 20l plastový box (udajne v nem vozil i cihly na chatu). Cyklohadry zásadně jen second hand ,nejlepe fialovo žluté 90.léta. Veškerý svůj volný čas tráví v sedle .Je to taková zvláštní forma ,to už snad neni ani cyklista hobik,cykloturista, biker či závodník ?.Prostě jen člověk co jezdi hodně hodně moc na kole. Nájezdy km má sice suprový ,ale upřímně kdo z vás by to pánové bral...
 15. Mám je od začátku září ,a od tý doby nic jinyho nenosím.
 16. Týpek z práce jezdí okolo 25.000km za rok na starých horskych plečkách.Loni si koupil noveho horala za 10.000,-. Jezdí jen po asfaltu....
 17. Moje nejlepší už tu jsou,ale chybí tu jedna lahůdka z chlívečku grunge: Mad Season- Above
 18. Bezproblémový a rychlý obchod. Děkuji.
 19. Vše tak jak bylo domluveno a bez problémů. Díky za obchod a ať dobře slouží.
×
×
 • Create New...