Jump to content

rommir

Member_50
 • Posts

  264
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  nejen SEIKO

Recent Profile Visitors

3,328 profile views

rommir's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Manželka přešla na silniční kolo ,tak nabízím. Cena 12.000,- Je to líbivé černočerné dámské kolo,ale klidně se hodí i např. pro teenegera,(syn 13.let ho párkrát projel ,a dlouze se rozmýšlel jestli ho nevymění za své) . vel.L, při servisu měněn řetěz a brzdové destičky ,na kole je nasazeno neježděné pánské sedlo fizik, jinak vše původní a vše chodí tak jak má ,takže bez další nutné okamžité investice. Na rámu jsou nějaké provozní oděrky hlavně od garážování (žádný pád se nekonal) Kupované 2017 a najeto určitě do 3 tis.km v podstatě pouze asfalt. K předání by bylo Čáslav ,popř Kutná Hora Více fotek pošlu na požádání .
 2. Shodou okolností ji právě popíjím ,je výborná , kupuji pravidelně ...
 3. Do humoru se mi to dávat nechce..
 4. Vím o něm,být to 110 asi bych neváhal.
 5. Jo ,je to pěkný a asi i praktičtější , ale já sem na ty klasiky ,tak v tomto případě dřevo, no
 6. Nic proti G10 ,ale u tohohle kousku jedině dřevo
 7. Krásná klasika,taky po něm pokukuji.Odkud jsi ho bral ?
 8. Já mám taky nájezd kolem 10 a taky většinou po známých cestách a už rok mám senzory a radar od garminu ,a k tomu počítač wahoo,tak nějak jsem k němu tíhnul,páč je tak nějak jak se dnes říká ,,sexy,, ,a rozmařilost to asi nakonec je ,ale už bych bez toho všeho jezdit nechtěl.
 9. Jen takový malý postřeh ,ale mám bohužel zkušenost s blízkou osobou ,která trpěla nemocí, kterou podle všeho trpí i ta naše hlavu státu .Teď jak se začínají ukazovat (a jistě budou přibývat) různé dokumenty ,které Zeman v současné době údajně podepsal vzpoměl jsem si, že ztráta schopnosti se podepsat nastala už relativně dlouho před stavem ve kterém se zdá se býti teď nachází Zeman.
 10. Podívej na Ekoi, mám a max. spokojenost.
×
×
 • Create New...