Jump to content

CzechJoker

Member_50
 • Content Count

  1,183
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About CzechJoker

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 05/08/1945

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Schallingrad

Recent Profile Visitors

8,970 profile views
 1. Model Regular bych si dovedl představit jako příjemné oblekovky.
 2. Jako poctu bych to vnímal tehdy, pokud by se originál nevyráběl - viz třeba některé kousky od Timefactors. Pokud se jedná o napodobeniny Rolexek s identickým designem, to třeba já vnímám ne jako poctu, ale jako parazitování na cizím designu.
 3. Od kdy si ženy poměřují délku penisu?
 4. Výdrž 25+ hodin, přitom už na prezentaci v Berlíně u řady hodinek nešlo aktivovat fotoaparát pro nízké napětí. Funkčně - alespoň za mě - je to propadák, nenabízí nic, co by tu už nebylo a za cenu, která je přemrštěná a s omezenou kompatibilitou. Design je na vkusu každého soudruha... Já si myslím, že na opravdový posun si musíme počkat, toto hodnotím jako urychlenou snahu o předběhnutí Apple s jejich iWatch, o kterých všichni mluví, ale nikdo je neviděl. (Mimochodem - Apple má údajně požadavek, aby jeho hodinky vydržely alespoň 7 dnů.) Abych nebyl negativní, tak jako velmi zajímavý koncept vid
 5. Tak si říkám, jestli by to třeba G-Shocky rozchodily...?
 6. I když se dá s mechanickými hodinkami vyvádět spousta skopičin, na nějaké outdoorové využití opravdu nejsou příliš vhodné. Pokud jde o mechanickou odolnost, pak jakékoliv zařízení, mající v sobě nějaký ozubacený mechanismus s pérky, páčkami a jinými dzinzigy je odsouzen k poruše. Takže na skutečný outdoor jedině Casio G-Shock digitálky, nebo - když potřebuješ ručičky - něco z ana-digi řady G-Shock, která je zodolněná (možná proto, že každá ručička má svůj vlastní krokový motorek, který s ní šíbuje.
 7. Sám za sebe bych doporučil Casio PRG-40. Sice je to "jen" základní model, bez soláru, bez rádia, ale zato za super cenu a v případě, že náhodou okusí opravdový outdoor a slíznou pár šrámů, nebude tě to tak smolit. Prodávají se třeba zde za cenu, za kterou jsou prostě k sežrání
 8. I'm not a great expert in Prim watches, but this is typical marketspeak. Our presidents may receive this watch, but it certainly did not wear. But maybe someone tells us more.
 9. Pokud by některý se sběratelů výrobků Prim měl zájem, tak zde se zrovna draží metronom Prim. PS: nedal jsem to do vlákna Primu, neboť se nejedná o hodiny/hodinky/budík.
 10. Celá aféra byla způsobena typickým americkým bordelem, kdy sice toho exota měli nahlášeného jako strašlivého teroristu, ale informaci si nepředali. Jinými slovy jim opět opadla ostražitost a naše sdělovací prostředky hned začaly šířit informace o nových skenerech. Já bohužel občas taky létám a že bych byl odvázaný z toho, že si mě nějaký pracovník bude prohlížet na monitoru, to tedy nejsem. Naštěsté nelétám do USA, tato země mě opravdu neláká.
 11. Řekl bych, že velmi podobný model nabízí MPM i dnes: http://www.prim-hodinky.cz/sortdetail1.php?id=143
 12. Nevím, jestli tu s tímto názorem nezískáš červený puntík, ale snad ne. Jsem zvědavý na životnost, přece jen retrográdní day-date, no uvidíme. Open-heart nemusím, font mi přijde subjektivně nedotažený v detailech, byť evokující klasiku, za plastický ciferník palec hore. Někdo považuje čínské hodinky za přezdobené, tyhle mi přijdou ještě na hranici vkusu. Myslím, že se s tímto strojkem možná setkáme i u MPM-Prim, byť v jiné cenové kategorii. I když je to Šanghaj, popřeju ti, aby ti udělaly radost.
 13. Hmmm, dostal jsem nějaké upomínky... Na vánoce jsem měl dostat Yamahu APX-500, ale někde se zasekla. Tak jsem alespoň naděloval.
 14. Fotky parádní, o tom žádná. Možná by stálo za to domluvit se ze Skalisem - byl-li by svolen - a až budeš dělat příště rozborku nějakého Swiss Made strojku, tak to nafotit pod tím jeho mikroskópem, jestli to nrmaj' kucí helvétký někde křivý.
 15. Včera jsem in-natura, tedy na ruce, viděl Prim Quartz, tipuji na devadesátá léta. Kulaté, černý ciferník, bílé indexy - pouze čárky bez čísel, tenké bílé ručičky. Klidně bych jim přiznal označení "bauhaus", kdyby neměly kurunku na čtyři_třicet.
×
×
 • Create New...