Jump to content

geometr

Member_50
 • Posts

  8,525
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by geometr

 1. Ten od Kauflandu je hezčí, no a Dior, tak to už je top
 2. Jo aha, takže to jsou investiční svetry
 3. Prej: "Nečekejte dlouho! Kvůli vysokému zájmu nejsou dostupné všechny varianty (Provedení a Velikost)."
 4. Christine McVie (Fleetwood Mac; už posledního listopadu, zaznamenal jsem to až dnes, jak nečtu zprávy). Tak si dnes pustím mé od dětství oblíbené album Rumours.
 5. Já slyšel, že nejlepším je tenhle: "Zaplatím."
 6. „Víme s jistotou, že mnohé podpisy byly vyřazeny neoprávněně. Je velmi vtipné, že jedním z neuznaných podpisů je můj vlastní,“ uvedl Janeček. To řikam dětem furt, že je jim prd platný, když budou umět matiku a nebudou umět napsat číslo tak, aby bylo k přečtení.
 7. Já už jsem si zvykl, že při startu mačkam dvě tlačítka (je to jak dvě polohy, když byl klíček no...) - start a S/S off. Ve městě při poskakování se to fakt nedá a na dálnici, když zastavim s horkým turbem za stojící kolonou nebo někde před zavřeným přejezdem... (ale nevim, jsem stará škola, třeba je to tomu autu jedno). Je pravda, že když je auto studený, nevypíná to. Ale někdy, když je rozumně popojíždějící kolona, třeba na strakonický, když jedu v neděli odpo z jižních Čech, tak to zapnu. V servisu se divili, že mi vydržela baterka tak dlouho Mimochodem (když jsem v tomhle vlákně) tu mi tam nabídli asi za dvojnásobek, než jsem ji normálně koupil ve slušným e-shopu (naprosto identickou), a to jsem nešel primárně po nejnižší ceně, ale slušný a slušnym e-shopu.
 8. Že by mu žena dala jako dárek hodinky po dědovi...
 9. Jsem to nemyslel zle, má to parádní Gustaf, to ne, že ne. Nablejskaný, jak vládní limuzínu
 10. Takhle ničit lak - fólie, keramika, jak je asi tomu laku, když to sleze... Auto je na ježdění, ne na parádu (teda když to neni veterán).
 11. Paráda. Taky je nenosim nijak často, ale asi začnu. Já měl za uplynulej rok snad nejvíc na ruce G-Shocky.
 12. Dnes je na programu řešení katastrálních sraček v kanclu
 13. U mě teda nebyl Paulaner nikdy nic moc. Tak jestli se to ještě zhoršilo...
 14. Vitamín B12 je vitamín B12 Kroužek není špatnej, ale mě ta klasická 12 chutná nejvíc. A vůbec, neni škoda se bavit o pivu tady... To nemuže přece nikoho štvát. Ani toho Zmizíka to vlastně buchvíjak nenaštvalo
 15. https://www.hamiltonwatch.com/en-int/h42535140-jazzmaster-auto.html
 16. Se musí trénovat pravidelně, když chceš dávat 4 kusy. To nejde jednou za uherák to tam loupnout bez přípravy
×
×
 • Create New...