Jump to content

geometr

Member_50
 • Posts

  8,743
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

5,464 profile views

geometr's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. A že neuhodnu, kdo pak bude u vás ministrem vnitra.
 2. Není koho. Kde nic neni, ani smrt nebere. A timhle dost podstatným nedostatkem dnešní politická reprezentace / scéna trpí už delší dobu. A nevypadá to, že to bude v dohledné době lepší. Ať chceme nebo ne, tak Zeman byl evidentně posledním s panáků, kterej byl všeobecně vnímanou politickou osobností (politickým lídrem), byť navrátivší se z důchodu (chtěl jsem použít to ošklivé slovo recyklovaný). Asi se jeho ego nemohlo smířit s tím, že oba Václavové a především pak ten druhý, jeho dlouhodobý politický rival (a koneckonců i spiklenec), byli prezidenti a v prezidentské funkci dokonce dvě volební období. A znalý politického prostředí a voličstva téhle země toho dokázal využít. To bych mu za zlý neměl. Třeba mu ale křivdím a v důchodu se prostě nudil. A byť jsem nikdy nebyl jeho příznivcem, politickou osobností pro mě byl. Ovšem jen do doby, kdy se podle mého naprosto znemožnil právě v prezidentské funkci. Měl to vůbec zapotřebí? No... ego je ego. To jeho prezidentování jeho politickému obrazu (který podle mě nebyl před odchodem na Vysočinu obecně špatný) uškodilo nepochybně u mnoha lidí. A náš nový pan prezident? Jsem rád, že to dopadlo takhle. A je dobře, že vzešel z nepolitického - nestranického prostředí. A dál ukáže čas... uvidíme.
 3. Včera jsem s tím chudákem viděl rozhovor po těch volbách. Nechápu.
 4. Tak to holky v Austrálii daly. Paráda! Jdu si to pustit, fakt se mi nechtělo v 5 vstávat.
 5. Ale vůbec. Jabka klasika - dvojtečky, pomlčky, závorky a já nevim jaká diakritika ještě Ne, vážně: Já jsem si taky všimnul, že to nedavno nějak blblo, ale teď je to u mě OK a nic jsem pro to nedělal (nemazal cache apod.).
 6. No, já si právě pamatuju, jak jsem nejdřív tu utilitu nepoužíval (resp. jenom na aktualizace) a pak jsem se v tom jednou z dlouhý chvíle začal vrtat a už jsem v tom ležel. S herníma ovladačema to bylo jiný, ty bylo potřeba rozchodit hned. No jinak já když dycky instaluju novej systém nebo stroj, tak si u toho při řešení těch všech porodních potíží postupně vzpomínám, že hromadu těch věcí jsem už řešil a nastavoval. Jenže jsem línej a nikdy jsem si to nikam nepsal. Třeba u nastavení CADů a výpočetních sw, který mám uložený, si pro takový případy píšu vlastní readme soubory a dělám i snímky obrazovek, páč jinak bych se z toho při nový instalaci podělal. Člověk hrozně zapomíná.
 7. ... no tak ty nebudeš hodnej, já to vidim takhle:
 8. Mně se celou dobu zobrazujou, akorát byly chvilku v nabídce ukousnutý. Firefox všude.
 9. Jo tak na to jsem uplně zapomněl, nasměrovat Tě ještě na utilitu pro grafickou kartu, to teda sorry. No jasně... další nastavení pro grafiku v utilitě. S tim jsem taky občas bojoval. A pak ještě s utilitou pro herní ovladače (volant, joystick...). Obojí je lahůdka. A ne, nechápu to, sladit to je občas velkej problém. Synkové jedou třeba několik simulátorů (něco je navíc na Steamu, něco ne) a u každýho je to jinak - profily maj ty hry jak pro grafiku, tak pro ovladače, je to peklo. Ale podařilo se mi tim na druhou stranu nějaký fungování těch her občas vylepšit, ale je to sraní na hodiny až dny. Já jedu Radeony (nVidii mam jenom na notesu a tam nehraju) a tam, jestli si dobře pamatuju, se dá nastavit i odkud se má to nastavení vzít nebo který se má ignorovat.Dlouho jsem se v tom nevrtal, no ale teď budu instalovat novej systém a asi stavět ještě jeden comp, tak si to zas užiju, chudák žena
×
×
 • Create New...