Jump to content

geometr

Member_50
 • Content Count

  7,767
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About geometr

 • Rank
  návštěvník z roku 2484

Recent Profile Visitors

4,944 profile views
 1. To byla paráda... Měli dostat oba zlato, žádnej rozstřel... A Barbora s Kateřinou si zahrajou finále, taky paráda!
 2. Tady už asi ne, musíš na bazoš a pěkně tam před tím psát o sloníkovi
 3. Tak nějak jsem si s tím filozofováním vzpomněl na tenhle vtip (myslím, že ho mám odsud z chm), snad nevadí, že ho sem dám:
 4. Máš rozdávat jedno, pak si prd pamatuješ, cos kam napsal
 5. Jsem asi tak před 12ti lety koupil nějakou italskou (?) v Mountfieldu a jede furt. Měnil jsem akorát nějaký těsnění.
 6. Případně pak zkusit jet chvíli na integrovanou (nezahraješ si asi, ale to ostatní zvládne), zda se bude závada projevovat.
 7. Tohle si sem mohl fouknout hned... s tím příspěvkem, který tuhle poslední debatu vyvolal. K tomu jsme se prakticky dobrali. Nezlob se, ale mně to Tvoje tvrzení taky přišlo zvláštní, až moc "drsný" vzhledem k danému tématu. Takové A bez příslušného B... Ale beru, že tohle je pro Tebe argument proti očkování. Hawk.
 8. Názor a tvrzení ("...sa zriekaju zo zodpovednosti samotny tvorcovia vakciny.") jsou dvě různé věci
 9. Než o zříkání se odpovědnosti výrobce, půjde tedy spíše o smluvní přenesení odpovědnosti na stát? Tomu bych spíše rozuměl, to by mi přišlo logický.
 10. Tak hurá No, nebo provádějí přes víkend údržbu systému, což o prázdninách / v době dovolených a cestování nemusí být, jak vidno na Tvém případu, úplně vhodné.
 11. Těžko říct, je to možný. Ale třeba po očkování se to tam ženě i mně objevilo prakticky okamžitě, krom ženy první dávky, kdy ten portál fungoval zjevně ještě trochu jinak, evidentně je vyvíjen, resp. vylepšován průběžně. Chyby holt děláme všichni, blbý je, když to přijde v takhle blbou chvíli.
×
×
 • Create New...