Třeba si na něj SEC došlápne po skončení prezidentství. A bude na něj mít pifku asi víc lidí, svatoušek to zrovna není a imunita skončí.
Na druhou stranu s trhama trochu zahýbal, tak to nebyla taková nuda.
Měl jsem ho dříve spíš za vypočítavýho narcise. Ale zřejmě už se to míchá s nějakou demencí. Mám za to, že hromadě (většině) Američanů je celkem jedno, co se děje mimo jejich velkou zemi, ale na to, co se děje doma hákliví jsou. Tak uvidíme.
Možná by to bylo i do humoru, ale je to z reálného života a mne to dnes docela pobavilo.
Povídá žena: Tak dneska jde náš mladší synek se třídou s tou tlustou paní učitelkou, co ji mají na výchovu ke zdraví, do cukrárny.