Jump to content

geometr

Member_50
 • Content Count

  6,219
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About geometr

 • Rank
  návštěvník z roku 2484

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  426 m n.m.

Recent Profile Visitors

4,484 profile views
 1. Korán? Edit: Asi jo. Třeba tady: https://www.dantikvariat.cz/neznamy-autor/miniaturni-koran-s-lupou-219529
 2. To je jasný. Pro játra je nebezpečný už třeba jenom to, že je pátek (sobota, neděle, pondělí, úterý...).
 3. Ten guma vypadá celej tak nějak podivně... Hadry, "hodinky"...
 4. To je strašný, co všechno je pro ty játra nebezpečný... i horkej rendlík.
 5. Já nevěřím tomu, že by to nějaký hodinář neopravil. A štvalo by mě to teda hrozně, já jsem na takový věci asi přecitlivělej. Bych byl schopnej si kvůli tomu koupit i jinej / novej kus.
 6. Mám radary a jejich aktualizace v navigaci TomTom, kupoval jsem ji s touto službou. Není to samozřejmě 100%, ale hodně spolehlivé řešení. Jsou tam jak statické a úsekové, tak mobilní. U úsekových to v měřeném úseku ukazuje průměrnou rychlost, pokud to není v tunelu, celkem šikovná věc.
 7. Ano. Podle mě jde o ten kód, je snad šumák, z čeho ho přečte. Co má pošta v podmínkách, se přiznám, nevím. Kdybych měl kartu neplatnou, pozná to, ať to přečte odkudkoliv. Kdyby měla pochyby třeba o tom, že je moje, může si říct třeba o občanku. Mimochodem mám ke svému zákaznickému účtu ty karty dvě, jednu já, jednu žena (každej svou, ne jednu nahranou ve dvou mobilech!), oba v mobilu, problém nebyl nikdy. A taky chování pošty je hlavně o chování a odbornosti třeba těch lidí za přepážkou a na ty já nemůžu u nás říci křivýho slova poslední dobou. Já přinesu obálky (obvykle tak do deseti), automaticky vytáhnu mobil, pustím apku, ukážu na sklo přepážky kód, paní ho jednou sejme a pak si vyřídí obálky, řekne kolik, řeknu, že platím kartou, přiložím mobil k terminálu (mobilem nemusím zadávat PIN, když platím fyzicky debetkou, musím vyťukat PIN i když platím bezkontaktně třeba 54 Kč, to nějak jejich ajťáci nedotáhli), dostanu potvrzení a jdu. Je to o těch lidech, co umí, viz, jak jsem psal výše. Navíc už mě většina těch ženských zná, takže vědí, že mám zákaznickou kartu, že doporučeně posílám ekonomicky, vědí, že platím kartou, dost mě jich oslovuje i jménem (příjmením). A protože spolu vlastně musíme fungovat, chováme se podle toho k sobě
 8. Ne. Přečte to přes to sklo z displeje mobilu, vůbec jí telefon nedávám do ruky. Ta karta pošty byla poslední, co jsem nosil, nevěděl jsem nejdřív, že to takhle jde a právě jsem jí nechtěl telefon pod sklem šoupat. Tak jsem se jednou zeptal, jestli to skener přečte z displeje přes sklo přepážky. A přečte.
 9. Na kartičky používám aplikaci do mobilu (Stocard, doporučuju), kde je mám nahraný, včetně tý na poštu. Na ouřady je dobrá datovka, taky doporučuju. A nebudeš fosil
 10. To jsou ty dnešní vymoženosti https://elektrickevozy.cz/clanky/hackeri-si-sami-odemknuli-vylepseni-u-tesly
 11. A co teprve hajzlpapír v rukách amatéra.
 12. To až někdo přijde s otázkou nadměrné plynatosti...
 13. Viď? Přitom stačí vyměnit manželku, obzvlášť, když chrápe ona.
×
×
 • Create New...