Jump to content

geometr

Member_50
 • Posts

  7,979
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About geometr

Recent Profile Visitors

5,071 profile views

geometr's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. ... to jsem měl na mysli - že se z ní nemá / nebude platit za služby (volání, sms, data).
 2. Používám takhle předplacenku s obnovujícím se balíčkem dat od Vodafonu (tuším 99 Kč/měs.) v GNSS (GPS) aparatuře, která spotřebuje minimum dat, vzhledem k dnešním nárokům. Je v přístroji přes 2 a půl roku, v mobilu byla možná jednou na začátku kvuli aktivaci. Jednou za dva měsíce dobiju kredit 200 Kč, abych na to nezapomněl, mám nastavenu opakující se událost v kalendáři s upozorněním (neb u banky mi nejde nastavit automatické periodické dobíjení kreditu ob 2 měsíce nebo dobít míň než 200). Edit: Jo ty vlastně z ní nechceš utrácet... Myslím, že se musí pravidelně dobít a pak má platnost nějakou dobu (koukám a u mně je to 10 měsíců). Tak kdyžtak dobíjet a nasyslený kredit pak utratit za nějaký nabídky operátora?
 3. U mladšího (1. stupeň) paní učitelka měla minulý týden kameru směrem na tabuli a mikrofon a "vysílala" takhle pro děti, co byly doma přes teams. Mohly by ty školy tohle trochu poladit a posunout se zase kousek dopředu. Ale já jsem optimista, ještě tři, čtyři vlny a bude to vyladěný
 4. Hmm, tak dneska zpráva ze školy, že u staršího jedno dítě pozitivní PCR (kontakt s nakaženým ve čtvrtek). Takže minimálně příští tejden doma. Nejvíc bezva na tom je, že: "Děti si budou doplňovat učivo samy, jako kdyby byly nemocné." Ty děti / školy dostávaj dobře na prdel. My, resp. spíše hlavně žena to s ním dá v poho (v rámci možností samozřejmě), ovšem nemyslím si, že všichni rodiče maj na to prostor a nervy po těch skoro dvou letech. Neni to dobrý pro ty školy, děti a ani rodiče. No co už, hlavně zdraví.
 5. Jo, jako je pravda, že některý ty datumy už jsou pro mě skoro neviditelný. Takže kdyžtak ještě chvilku počkat.
 6. Tak já něco vykopnu, nějak se začít musí: https://www.helveti.cz/tissot-prx-powermatic-80-t137-407-11-041-00
 7. Ten datum tam vůbec neměl bejt. To číslo velikostí naprosto nezapadá do celkového konceptu evidentně dobře čitelných hodinek (dyť ta 6, která je zrovna na fotce, je velká, jak ten kulatý index). Mrňavý hranatý okýnko narvaný mezi kulatý indexy. Já ty mrňavý datumy na jinak čitelných hodinkách nedávám obecně. Čím jsem starší a začínám blbě vidět na blízko, tím víc.
 8. Výborná zábava na páteční odpoledne. Ale jako za nový hodinky to stojí. A jinak všechny koberce doma jsem řezal skalpelem, neznám nic lepšího na koberce.
 9. Pak si myslím, že je to zcela korektní rozdělení podle věkových skupin a jejich stupně očkování. Ještě trochu obraznější by bylo přidat dobu od druhé a případně pak i třetí dávky (na kterou je teď ještě brzo samozřejmě).
 10. Dyť si tam ani nenechal, co to je za počty, jaks to oříznul. A když už, tak do třech skupin.
 11. @Roman I.já si nemyslím, žes vyletěl. Stejně tak si nemyslím, že třeba vyletěl @Bobisekv kontextu toho, co napsal, byť velmi expresivně.
×
×
 • Create New...