Jump to content

Glob

Member_50
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

About Glob

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Jablonec nad Nisou
 1. Tak kolik je výsledek zde?
 2. Tady samozřejmě nejde primárně o chlast... Navíc Matáska i Myslivce mám rád. Oba jsou v pohodě. Dokonce i LP Orlíků mám doma, byť neposlouchám...
 3. Stále stejná rétorika: "NÁROD, NÁROD!"
 4. To Shaggy A jak moc telefon využíváš? Občas k telefonování používám i mapy s navigací. Ale tak power banku tahat mohu, to mě asi nezabije.
 5. Chtěl bych nějaký menší telefon s androidem. Nejsem vlastně vůbec náročný uživatel. Pokukuju po S10e, je to dobrý telefon nebo bych měl hledat něco jinýho? V telefonech se moc nevyznám...
 6. A nebo hra proti Jindřichu VIII. Asi mě osobně pobavila nejvíce. Né každý má 6 manželek.
 7. Jsem teď nad tím přemýšlel a stále se mi to nedaří pochopit, jak to myslis. Chápu shodu slov {be} (být) a možnost B, ale nějak nerozumím. Jaká je pak podstata vtipu? Navíc tedy bohužel nevládnu tolik anglicky, ale myslím, že by třeba zvolil slovní spojení {to be} nebo přesně nechapu, jak se pozná, jak to dědula myslel. To pak lze chápat různě. Asi nejsem úplně bystrý, připouštím.
 8. Stenly: není to Grob, ale Glob, když jsme u té věcnosti. Což je ale samozřejmě fuk. Jinak ano, věcně jsem byl mimo mísu. Psal jsem to spíše jako možnosti obrábění se kterýma se setkávám a nechal jsem se unést a nebyl moc k tématu. Máš pravdu.
 9. Záleží na více faktorech. Například u třískového obrábění lze dosáhnout skvělého povrchu jako z brusu pouze tím, když obrábím kalený díl. Oproti tomu při intenzivním řezáním drátu (proud) může být povrch i hrubší viditelně.
 10. Začal jsem s darováním v roce 2004. Dával jsem nejdříve plnou krev a po dvou nebo 3 letech jsem začal chodit na plazmu. Teď teda dávám i trombo dost často. Takže odběrů je více než vpichů, ale to je jen matematika. Zjednodušeně mě jehla v žíle přistála 218x
 11. Tak medaile "Dar života" je zase o něco blíže.
 12. Mě to teda funguje. Jako samotná aplikace je dost příšerná a nelogická. Ale zase vidím pěkně přehledně seznam odběrů.
×
×
 • Create New...