Jump to content

filo-boxer

Member_50
 • Posts

  7,120
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by filo-boxer

 1. Těch červených Pimientos mám tři obsypané kytky, takže kápií to ředit nebude třeba. O víkendu to asi otrhám, koupím zázvor a pustím se do toho. Saké mám, český česnek ze zahrádky, dobré to bude.
 2. Paráda. Tak to nakonec zbyde pasta i na sousedy.
 3. Já jsem se bál, že to při té bídě nebude ani na sklenku Chu-nan pasty, ale vypadá to, že nakonec jo. Nejvíc mám ale červených španělských papriček Pimientos de Padrón, které oproti očekávání hodně pálí a tak je nikdo nechtěl smažené/zelené jíst. @gandalfGandalfe, myslíš, že je můžu smíchat s ostatníma papričkama, a udělat chu-nan pastu i znich? Já myslím, že jo, ne?
 4. Ty máš kukadla, jak zrcadla, hned všechno zvím, hned všechno znám, mě stačí, když se do nich podívám....
 5. Prosimvas, nevite nekdo, co je tohle zac?
 6. filo-boxer

  SEIKO 5

  Super. Teď ještě nějaký seriózní strojek a budou to prima hodinky.
 7. Bohušu, ten umřel 2015 na raka. Loni na podzim jsme si pořídili tohle stvoření.
 8. @Bob díky za návod. To je teda hodně sraní s kůžema. Stál výsledek za to?
 9. Tak určitě. Můžu poprosit o recepis?
 10. Achjo. Si říkám, kuřecí roláda, to je dobrý nápad, taky si založím na zítra! Bärlauch mám, natrhal jsem si v lese. Dám tam Schwarzwald Schinken, to bude pecka... Kuře jsem pitval půl hodiny, pak mazal, kořenil, plnil, roloval a když jsem skončil, nevypadalo to jako Maxelovo roláda. Spíš jako kuře, které spolklo odjištěný ruční granát. Byl jsem těsně před tím, toho mrzáka prohodit zavřeným kuchyňským oknem. Zabalené ve dvou vrstvách alobalu to vypadá trochu líp. Prostě, když dva dělají totéž, není to totéž.
 11. Tak to muselo být veliké zklamání, to chápu. Člověk si myslí, že když už to projde přes zadání adresy a platbu, že je to durch a potom... Každopádně pěkná povídka, až jsem se zadýchal, jak Kobayashi san pelášil dom.
 12. Já to interpretuju tak, že sis něco objednal u Seiya(i) a on ti buď neodpovídá, nebo ti to nechce poslat. A ty jsi jako ten černý ptak a uhranul si ho za to.
 13. Taky jich pár mám v mražáku, tak jsem zvědavý, jak ti to dopadne.
 14. Chudák Seiya, snad to dobře dopadne...
×
×
 • Create New...