Jump to content

filo-boxer

Member_50
 • Posts

  7,214
 • Joined

 • Days Won

  4

filo-boxer last won the day on November 28 2010

filo-boxer had the most liked content!

About filo-boxer

 • Birthday 05/16/1978

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

17,547 profile views

filo-boxer's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

129

Reputation

 1. Co takhle něco od Lüm-Tec? https://lum-tec.com/
 2. Přeju hodně kilometrů bez defektu a návrat ve zdraví!
 3. Stabilita pro účely umytí kola, zaparkování nebo namazání řetězu úplně v klidu. Drží to fakt dobře. Obě kola. Kotouče vůbec žádný problém.
 4. Pořídil jsem si toto a je to fajn, vyhovuje mi to víc, než servisní stojan, který mám taky. https://amzn.eu/d/4ecE1b8
 5. A vyjížďka se vyvedla, krásné počasí a ty panorámata! A ani jsem všechno nesnědl. Sportu zdar a cyklistice zvláště.
 6. To jsem zkoušel, ale mně to pivo steče do noh a to je pak utrpení. Jedno jo, to jde. Víc ne, což je škoda, tahle metoda by se mi líbila. Jo, rozumím. Díky za vysvětlení, budu hledat rozumný kompromis mezi tím co funguje a tím co chutná.
 7. Je pravda, že vždycky něco dovezu zpátky domů. Já nejsem závodník , jsou tam i úseky mimo asfalt, gravel, průměr bude tak 23-25km/h. Rád se kochám krajinou, jako Hrušínský ve vesničce střediskové. Pauzu dělám co 40km, někdy i víc, dám půlku housky, k tomu gel, nebo tyčinku a gel a jedu dál. Nemám rád pocit hladu. Potřebuju i něco kousat, když do sebe liju jenom gely, tak mi to nedělá úplně dobře, křeče v břiše a už byl i průjem. Nejde mi o vteřiny, spíš abych domů nedorazil úplně našrot. Nějaké konkrétní doporučení gelů? Je toho mraky, čert aby se v tom vyznal.
 8. Zítra mám v plánu delší švih (na moje poměry) ca. 220 km a i nějaké ty kopečky budou a tohle + 1,5 litru (a voda v Camelbaku) isostaru by mě mělo udržet při životě. To dole jsou 2 housky se sýrem a salámem. Nedělám pauzy delší než 15 minut, jedno pivo až v oblíbené zahrádce když mi zbývá posledních 20 kilometrů domů. Kdybych si sedl někam do hospody, už nevstanu. Jak to máte vy? Máte nějaké doporučení na gely, tyčinky nebo jiné dárce energie co se vám osvědčili v průběhu delších vyjížděk?
 9. Seiko talking watch, na ty rád vzpomínám.
 10. @kral083 Tři brašny jsou fjällraven specialized, ta u řidítek taková no name improvizace, funguje ale výborně. https://www.fjallraven.com/de/de-de/taschen-ausrustung/fjallraven-specialized Jasně, zadní brašna všechno zachytí. Jak píšu, testuju, takže jednou jedu s brašnama, den nato bez, prostě zkouším co a jak. Tvoje cesty vždy sleduju s obdivem, máš to už vychytané. Kam to bude letos?
 11. @kral083 Kolo je Rose Backroad Al. Taky vyrážím až v červnu, Darmstadt -> Großglockner-Hochalpenstraße -> Terst. A pak zpět přes Insbruck, Bodamské jezero, Schwarzwald Hochstraße. Toliko teorie, uvidím, jak to dopadne. Ten blatník sice nevypadá sexy, ale funguje úžasně. Jezdím za každého počasí, i v zimě, déšť, bláto a je to fakt úleva pro prdel a záda. https://ass-savers.com/products/win-wing-2-gravel-stealth
 12. To vypadá skoro jak u moře, myslím ty vlny. Mně úplně stačilo 3 dny, 330km, 3800m. Nohy jak z betonu. Já testuju tašky a kolo a mě, zatím všichni fungujeme.
×
×
 • Create New...