Jump to content

Tobi

Member_50
 • Posts

  690
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Teplicko

Recent Profile Visitors

3,050 profile views

Tobi's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Tobi

  XIIVI

  To je divný, taky jsem se s ním setkal a tohle bych nečekal, třeba má nějaké potíže a vyřeší se to.Na druhou stranu ho to neomlouvá. Doba je zlá.
 2. Wildcaty jsem si koupil v r.1980 v tůzu ,šel jsem do civilu a dělal jsem v nich na rotě civilní trenýrovky, jé to byly zlatý časy kdy to stálo za hovno....Vydržely potom docela dlouho.
 3. No,a ted jsem zvědavej jestli se mi sníží zálohy....
 4. Dříve jsem měl kotel na uhlí,ale po problému se synem a řešení , aby mohl sám topení obsluhovat ,a protože u nás není zaveden plyn,tak jsem pořídil elektrokotel.
 5. Hm,taky jsem byl pozitivní,ale před 14 dny mi přišlo navýšení záloh na elektro,z 8900 na 14 litrů,bohužel kvůli synovi na vozejku aby mohl obsluhovat topení mám elektrokotel a dodavatel Armex nemá žádný tarif pro ZTP, takže jsem permanentně nasrán a furt vymýšlím jak z toho ven a optimismus je v prdeli....
 6. Nad touto úvahou přemýšlím a musím bohužel souhlasit,nečeká nás nic dobrého a nebojím se toho přirovnání-je to v prdeli, je to žumpa -můžu bejt sprostej,tak.
 7. No,nechce se mi věřit, že to vše bylo v proruské režii .
 8. Hm, to je blbý, no ale na druhou stranu auto jezdí i na benzín....
 9. Gegy má pravdu-cip je cyp,jedině tak je to správně .
 10. Hm, máte to pěkný,my byli na Lefkádě, od blue style, hotel Poseidonio, prej 3 hvězdy, měli jsme mít allinclusive-prd,z 8 dnů jídlo na výběr jen 4x.Dál nebudu rozvádět, pro ilustraci rozvod elektro....
×
×
 • Create New...