Přejít na obsah

Patan_CZ

Členové_50
  • Příspěvky

    75
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Patan_CZ

  1. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Jedna z posledních letošních koupaček Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Není aukro ale stejně pobaví popis :-) a dokonce už třikrát koupeno http://www.nakupvakci.cz/cs/panske-hodinky-jarafar-automatic/
  9. http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/25/8b013feaf5de64e84504eb59b434777c.jpg
  10. Děkuji za gratulace, nebojím se, že by to byl poslední doutník v mém životě, mám tolerantní ženu. Foto bych rád přiložil ale přes Tapatalk mi nejdou najedou vkládat fotky a nevím co s tím. Tak a teď k tomu doutníku dal jsem si Montecristo no.2 torpedo Skvělé hoření , popel drží, korekce není potřeba. Chuťově je 1/3 taková jakoby pikantní a krémová a pak přechází do intenzivní chuťě cedru . Podtrženo sečteno budu opakovat :-) protože jsem koupil dva a druhý si dám na dovče na kterou za chvilku razím.
  11. [emoji12] Tak jsem v chomoutu a na zaver dne vitezny doutnicek
  12. Odpoledni pohodo na zahrade
  13. 43mm bez korunky, s korunkou prý rovných 48 mm :-) což je pro mne nejspíš už moc velké :-( no a další omezení je v rozpočtu, nemám zrovna volných 100k nevíte jestli jsou už k vidění někde v ČR?
  14. Patan_CZ

    SEIKO 5

    Dnes se ochladilo tak jsem nasadil novy a zaroven prvni remen.kupovany na ebay. Myslim ze jim docela sedne Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk
  15. Patan_CZ

    SEIKO 5

    mě to přišlo bez stěžejek takže jsem tam dal ty co mi přišli ze strapshopu. to je guma a kupoval jsem ji jako kolega na ebay jen u jiného prodejce.
  16. Patan_CZ

    SEIKO 5

    Dnes mi konecne dorazila guma,remen a naradi. Tak jsem nasadil gumu ;') Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk
  17. Tak dnes dorazila guma ;-) Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk
  18. Pracovni pondelni Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk
  19. Sobotni pohodicka Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk
  20. Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk
  21. Obedova Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk
  22. .... Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...