Jump to content

Hodo65

Member_50
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Hodo65

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 08/22/1965

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 1. Tohleto mně pouštět půl hodiny, tak mě regulérně zabiješ.
 2. Docela by mě zajímalo, kolik za takovej "poučnej" komiks státní správa zaplatila (předpokládám, že jako vždy někomu známýmu toho, kdo o tom rozhodoval). Možná že po zveřejnění částky by nebylo možno se Daňkovi Krátilovi ani divit, že na tohle se mu moc přispívat nechce. A o těch službách státu by se dalo už delší dobu minimálně polemizovat, ať vezmu soudnictví, vymahatelnost práva, policii, zdravotnictví, úroveň školství ... Ale to fakt nepatří do sekce "humor" a politika zde není povolena. Edit: Mimochodem je docela zajímavý vidět, že z nepřiznanejch tržeb 800 tis. Kč stát nedostal svejch 410 tis. Kč. Tomu říkám míra zdanění.
 3. To s balíkem se mi stalo před lety taky, ale než jsem začal na poště řvát, mrknul jsem se radši ještě na balík. A udělal jsem dobře, protože za debila jsem byl já. Povedlo se mi nějakým záhadným způsobem zaměnit adresáta a odesílatele jak na balíku, tak i na podacím lístku .
 4. Brát dítěti hračku ... to se prostě nedělá .
 5. Na tom držení palců to ovšem pranic nemění . Ale ber to tak, že to s tím neodletem bylo možná nějaký znamení. Někdo Tě má rád.
 6. Tak jestli to nějak souvisí s Movemberem, jak ses zmínil, tak to Ti teda hodně držím palce
 7. Myslím, že je to fake. S jejich zodpovědností a vztahem k dodržování jakejchkoliv pravidel by nebrečel, ale normálně odešel.
 8. To by tam spíš bylo "Lenička a Martínek" .
 9. Na auta "vyzdobená" siluetami hlavně golfistů (aby bylo vidět, kam patříme) a jmény dětiček, pokud možno s "roztomilým obrázkem" (Denísek a Vaneska, Bastík a Maxík, Péťa jede ... ) jsem si tak nějak už zvykl, byť důvod tohoto "zdobení" opravdu moc nechápu, spíše vůbec. Ale "vyzdobit" si káru nápisem "Lenka a Martin, 28.8.2010", což je pravděpodobně datum svatby, protože okno pravých zadních dveří bylo ještě "vyzdobeno" kytičkami a srdíčky s nápisem "Kačenka", tak to jsem ještě opravdu nežral . Viděno dnes odpoledne v Rudný na parkovišti u Lidlu. Až teď jsem si všiml, že vedlejší Fabie má shodou okolností vlevo od SPZky ten "roztomilej obrázek", ovšem bez jména potomka.
×
×
 • Create New...