Jump to content

Tichus

Member_50
 • Content Count

  874
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Tichus

 • Rank
  Nevážený člen

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Opava

Recent Profile Visitors

7,433 profile views
 1. Hodil bych svoje SMPc na mesh. Nemáte někdo nějaký dobrý tip? Naživo znám jenom origo mesh od Breitlingu, ten asi ne, a pak od Omegy, který byl super, ale měl seatbelt sponu, u které jsem se vždycky bál, že mi hodinky sletí na zem... Cenu nijak zvlášť neřeším.

  1. Show previous comments  3 more
  2. krizko

   krizko

   nie je to síce klasický mesh, no čo tak toto? Forstner Bands

  3. Tichus

   Tichus

   To vypada zajimave...mas s tim nejake zkusenosti? Jestli to neni tezka krava...

  4. krizko

   krizko

   Nemám vôbec nijaké. Narazil som na tú značku v rámci jedného článku o Grand Seiko na Hodinkee, nakoľko tiež hľadám čosi podobné pre moje GS. Kvalita by tam podľa všetkého mala byť, no objektívne to posúdiť neviem.

 2. Já jsem to tu už, myslím, někde psal, v jednu chvíli jsem měl i bílé...jako k těm dvěma modrým
 3. Já jsem měl staré, koupil nové, že jako uvidím, které jsou lepší, a ty druhé půjdou z domu. To bylo asi rok a půl zpátky a zatím pořád nevím, které to budou
 4. Chybí ti tam "se"... :-p
 5. Nedávno jsem vybíral a aspoň co se Ostravy a okolí týče (hádám ale, že to bude všude stejné) Volvo a BMW slevy pro všechny stejné (záleží, co si vyhandluješ, ale je jedno, jaké máš povolání) a Mercedes měl pro lékaře buď 8 nebo 10%, teď si nevzpomínám přesně. Plus byli celkem ochotní přidat ten servisní paket na 4 roky zdarma. Ale čekačka skoro na všechno cca 7 měsíců (info ze září). Audi nevím, ta se mi nelíbila
 6. Já jsem psal ve všech případech normálně mail na jejich adresu uvedenou v kontaktech. A vždycky zareagovali, byť někdy až třeba po týdnu až 14 dnech. Dohromady nějakých 10 poptávek (z toho 4x na yachty v Carollinu )
 7. Tak zrovna tohle se mi nestalo nikdy ani u jednoho z nich A to jsem nepoptaval jednou
 8. Už jsem to tu asi psal, ale u Bechyněho to podle mojí zkušenosti nemá žádnou logiku, nebo ji v tom aspoň teda nevidím (vždy stejně projevený zájem, pokaždé jiné info a jiná čekačka oproti "standardu") a naopak Carollinum mi přijde naprosto předvídatelné (v dobrém). A nevím, jak ostatní modely, ale suby vypadají, že mají teď čekačku kratší než dřív.
 9. Tichus

  126610 vs 116610

  Mám oboje a zdá se mi, že ho tam vidím Ale vím, že tam má být, takže ho tam možná jenom chci najít... A spodní AR odleskům zas tak moc nepomůže, tím spíš u rovného skla.
 10. Tak, ja jsem mel bondovky s 2500 asi desetkrat a bylo to jenom u tech poslednich, co byly asi 14 dnu u tebe (a ktere jsi stihl nechat srovnat ).
 11. Často si na to vzpomenu, když je vezmu do ruky
 12. V čem je to lepší než verze s automatem? Rozdíl vidím jenom v tom, že automaty mají černý okraj...
 13. Možná je to blbý dotaz, ale měli jste někdy někdo nějaký reálný problém s WR 100m bez šroubovací korunky? Zužuju výběr a ty nejlepší kousky ji nemají...

  1. Show previous comments  11 more
  2. marecenator

   marecenator

   Moony, Defy - beru do vody a nikdy zadny problem.

  3. Tenglis

   Tenglis

   EDC OCD... se to i rýmuje 🙂

  4. Tichus

   Tichus

   A bohužel OCD je většinou EDC... :) 

×
×
 • Create New...