Jump to content

Tichus

Member_50
 • Content Count

  807
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Tichus

 • Rank
  Nevážený člen

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Opava

Recent Profile Visitors

5,547 profile views
 1. Tak, záleží, jestli se myslí i nelícující luneta, pak by to u Seika docela platilo
 2. Co jsem pochopil, tak NASA často používá zastaralá řešení, jejichž spolehlivost je ale prověřená časem. Takže je otázka, jestli i kdyby Omega sama provedla dané testy, jak by se na to NASA dívala. V dnešní době už totiž podle mě bude plná prdel výrobců, kteří by zvládli vyrobit nové hodinky, které testy projdou. Taky může Omega do NASA dodávat pořád se starým strojkem.
 3. Zrovna na lunetě to jde právě vůči indexům vidět o to víc...
 4. Tak tak. Tudoru jsem měl a mám několik, všechny ok. To se nedá říct o Rolexech. A když jsem pár let zpátky obepsal několik lidí, co jsem věděl, že mají suby, tak cca polovina z nich měla šejdrem lunetu.
 5. To bys byl moc hodný...dáš mi to do SZ?
 6. To si zase říkám, kdo ví, co na tom kdo vyváděl...a řešit pak nějaké problémy se zárukou...
 7. A nevíš, jak jsou na tom ta tři auta se ztrátou hodnoty? Plus mínus stejně nebo je některé z nich průser? Tak za pět let totiž půjde zase z domu...
 8. Ještě než pošlu finální objednávku na XC60, napadá někoho nějaký důvod, proč raději zvážit GLC nebo X3?
 9. Nové auto bude až na přelomu roku, takže to tady ještě nechám, kdyby něco. Pak se to buď dokopu nafotit nebo to půjde do těch Áček.
 10. Preventivní servis myslíš garančku?
 11. A je to při prodeji opravdu takový rozdíl?
 12. A ještě si dovolím jeden dotaz - mají cenu ta laminovaná skla?
 13. Měl bych dotaz na zkušenější - mám v plánu kupovat XC60. Řeším ale, jestli AWD nebo FWD. Pro moje ježdění v 99% případů bude stačit FWD, ale neumím odhadnout jednu věc. Po +- 5 letech budu nejspíš zase měnit a nejsem si jistý, jestli po AWD nebude výrazně vyšší poptávka...? Při nákupu je rozdíl cca 40k, tak aby při prodeji nebyl třeba kilo, protože 90% lidí bude chtít AWD. Neorientujete se někdo, prosím?
×
×
 • Create New...