Jump to content

Peta-Biker

Member_50
 • Posts

  4,810
 • Joined

About Peta-Biker

 • Birthday 10/01/2007

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava

Recent Profile Visitors

36,726 profile views

Peta-Biker's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Kluci, nevím, jestli úplně ze života... Jak to vidíte s Ukrajinou a Ruskem, dojde ke konfliktu?
 2. Za mě, pokud ne nové, tak glc vychazi dlouhodobě jako jedno z nejmene poruchovych aut. Je pravda, že v tom rozpočtu to u tohoto modelu nebude easy. https://www.tipcars.com/mercedes-benz-glc/suv/nafta/mercedes-benz-glc-220d-isp-offroad-8720357.html Ale pokud cokoliv hlavně fakt v automatu, jestli to má být rodinný kočár, tak jak jak to jednou zkusíš, už nikdy se nebudeš chtít vrátit k manuálu.
 3. SUV bez automatu dneska? Nějaký padny důvod? 700 dát z auto SUV v manuálu? Při dalším prodeji pak je to obrovský rozdíl/auto/manuál.
 4. Koupím pro kamaráda tyto hodinky, pouze komplet balení a pěkný stav. 424 pouze varianta ND. Díky za nabídky
 5. Já pro radost, zkoušel jsem si objednat sety, které jsem chtěl mít, ale svět se pro mě nezboří. Živím se něčím jiným
 6. Já to srhnu krátce... Ukazuje to odkaz a společnost, v jaké dneska žijeme. Kdyz udělá chybu někdo v práci, většina, cest výjimkam, se snaží tu chybu maskovat a nebo doufá, že to vyřeší zaměstnavatel... Někteří z vás, mají své eshopy, do nikoho se nechci navážet, uvažovali byste, jak byste byli radi, kdyby se to stalo u vás? Upřímně, je to jako v Rolex vlákně, 90% lidi hodinky chce na uložení peněz, v horsim, prodat. Nikoho nesoudim, mě lego taky nic neposlalo, nemam jim to za zlé, já bych spíše upřímně chtěl vidět, zda tady většina něco skládá a nebo skládala do té doby a nebo za tím viděla jen snadný výdělek...
 7. 9 zubařů se koukalo na 8ky, to je dobrý :)) u nás v Ostravě je problém sehnat už jednoho zubaře
 8. Kdyby někdo chtěl pustit něco z tech legracnich cen, protože koupil více, pošlete sz, samozřejmě nepředpokládám, že za tu cenu okolo 150-300,- :))
 9. Zdrazeni je, pouze Kvedu ještě nestihl precenit na prodejně. Současná cena nových Bond je 146 100,-
 10. O tom mluvím, pokud bude problém a vyřeší se u výrobce a vychytá se, ok a jede se dál... Ale není reálné chtít po AD ať Moony stáhnou a nebo neprodávají. Ruda by mohl napsat, jak vypadá strojek G10, který se montuje do všech Quartz Chrono dneska a který je celý v plastu, není možnost rozebrání a jen se mění kus za kus. Zenith měl u preklapecich spon výrobní vadu, kdy spoustě lidem hodinky spadly při nošení a během servisu měnili spony a kdybych měl povykladat problémy ostatních Brandu, tak budu prodávat papriky.
 11. Rolex má problém u svých 3 denních strojku. Známý měl na servise 5x Sd43, šlapou -10s den, ani jednou po servise nejely v rámci +-2s. Hodinky za 300+ Už to nechce ani řešit, nejraději by je hodil do kanálu, ale většina lidí bere Rolex jako modlu. Chci jen říci, že pokud je někde problém, výrobce se k tomu postaví, od toho jsou reklamace a záleží, jak je vyřízena. Řeči o tom, že se mají hodinky stáhnout z prodeje jsou prostě mimo.
 12. Ano, nechají. Já mám golfa 6 1.2 TSI, ve 160 tisíci mám 5 rozvody, je to z doby kdy firma měla problémy s řemenem/řetězem, tu kauzu zná každý... Tím chci říci, že všichni výrobci mají nějaké problémy a pokud ne, lžou, ale úvaha, že se produkt stáhne z trhu plošně je nereálné... A hlavně, zatím tady parta lidí a na fórech diskutuje, neví se, v jakém měřítku je problém... Ale nebudu tady radši nic psát, musel bych se nasrat akorát
 13. Možná bych se měl rozepsat o spolehlivosti kalibru Heuer H02, ale budu potichu, protože tady by odborníci řekli, že se to nemá prodávat. Podle této úvahy by dneska všechny světové značky ať už hodinkové nebo automobilove musely skončit a zavřít krám...
 14. Oba, do budoucna bude jen "B", pokud dřív nevyhodí ekologicky a zelené smýšlejícího Kerna.
×
×
 • Create New...