Jump to content

Beladona

Member_50
 • Content Count

  374
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Beladona

 1. Jasně díky, to by také mělo probíhat v pořádku.
 2. Jo díky, to tak cca vychází. Co znamená prosím 5/14?
 3. Zatím je to oboustraně s ohledem na děti dohodou. V zásadě ani neoslovujeme právníky, na většině věcí se více méně dohodneme, nechceme do toho instituce zatahovat. Nechci tím také ani ztrácet více času než je nutno. Pojímám to spíše velkoryse, na druhou stranu nechci být hodným sponzorem nového života manželky. Její představy byly jak to tak bývá zezačátku poněkud nereálné.
 4. Díky, tabulku znám, je to samozřejmě i o nákladech ke kterým soud přihlíží, jde mi o to, jak to pak dopadá v praxi. Můj případ jsou dvě děti 12 a 16 let.
 5. Ahoj, bohužel, ač bych si to nikdy nemyslel, mě potkala také nepříjemná rozvodová situace. Mohu se zeptat zde stejně postižených, jak vysoké zhruba platíte určené či domluvené alimenty? (vím, na čem všem to závisí, jde mi o vyčíslení obvyklého průměru ) Díky
 6. Ahoj, nějaký tip na repro do 8000,-? Zatím asi favorit Heco victa prime 302.... stereo receiver je Denon DRA800H Díky
 7. Puma, Adidas. Grohe, Hans Grohe. Ty Němci neumějí udržet rodinu :-))
 8. Díky za info. Při koupi jsem neměl všechny varianty bohužel v hlavě . Paradoxně se dělaly se skoro stejným cifrem (ale plastickým) v stříbrné variantě.
 9. Ahoj, pro oživení vlákna, dostaly se mi pod ruku tyto prachotěsné. Nevím, jestli jsem je přehlédl, ale v knize jsem je nenašel.
 10. Tak subjektivně Štajny mají jednoznačně větší koule a naděláš s nima více parády...
 11. Manifesto na Smíchově je fajn, pivo skvělý, ale na prohlížení hodinek to tam zrovna není.
 12. Nechci zakládat nové vlákno. Končí mi smlouva u T-mobilu máte někdo přehled ohledně současných neveřejných neomezených tarifů? Díky za tipy.
 13. Ač by se mi líbil cenově Pioneer škrtám ho. Denon nebo Onkyo. Díky za infa.
 14. Díky za další tip. Pro Denon mluví také trochu vyšší výkon. Pocitově se asi také k němu přikláním.
 15. Ahoj, chystám se koupit stereo receiver rozpočet cca 15000,-. Vybírám mezi Pioneer sx s30dab , Denon DRA 800H či Onkyo TX 8270 Nemám výrazného favorita pro Pioneer mluví cena a slim rozměr, ale nemohu na něj ale nalézt více recenzí. Denon se mi líbí vizuálně asi nejvíce a je nejnovější. Onkyo, člověk nešlápne vedle. Důraz by měl být více na kvalitu poslechu hudby (v rámci kategorie). Podmínka stereo receiveru při srovnatelné výbavě byla konektivita HDMI podobně jako u AV receiverů, proto je volba poměrně omezena. Nějaké výrazné pro a proti? Díky
 16. Díky všem za info a tipy, Koscom vyzkouším.
 17. Prosím znalé Seikaře. Mám dlouholeté Monster black a rád bych je oživil a vyměnil cifer za oranžový. Tento prodejce je nabízí: https://www.watchmaterial.com/orange-dial-skx781-seiko-monster-diver-green-luminous/ Dá se poznat jestli se jedné o original či Aftermarket? Díky.
 18. Díky za potvrzení. Furt jsem tam hledal druhou pozici korunky ....a nic
 19. Stal jsem se majitelem těchto TV vintážních admirálů. Prosím jen o radu a potvrzeni, jak se nastavuje datum u tohoto kalibru (zřejmě 6651)? Je to pouze zpětným přesunem ručiček přes pozici 12? Díky
 20. Díky. Neplánovaný, náhodný kup. Pěkný "televizní" design sedmdesátých let. V tomto barevném provedení jsem je zatím příliš neviděl.
×
×
 • Create New...