Jump to content

Beladona

Member_50
 • Content Count

  375
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Beladona

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

6,717 profile views
 1. Ahoj, na chatě u rodičů jsem objevil tento budík. Ví někdo více informací? Díky.
 2. Jasně díky, to by také mělo probíhat v pořádku.
 3. Jo díky, to tak cca vychází. Co znamená prosím 5/14?
 4. Zatím je to oboustraně s ohledem na děti dohodou. V zásadě ani neoslovujeme právníky, na většině věcí se více méně dohodneme, nechceme do toho instituce zatahovat. Nechci tím také ani ztrácet více času než je nutno. Pojímám to spíše velkoryse, na druhou stranu nechci být hodným sponzorem nového života manželky. Její představy byly jak to tak bývá zezačátku poněkud nereálné.
 5. Díky, tabulku znám, je to samozřejmě i o nákladech ke kterým soud přihlíží, jde mi o to, jak to pak dopadá v praxi. Můj případ jsou dvě děti 12 a 16 let.
 6. Ahoj, bohužel, ač bych si to nikdy nemyslel, mě potkala také nepříjemná rozvodová situace. Mohu se zeptat zde stejně postižených, jak vysoké zhruba platíte určené či domluvené alimenty? (vím, na čem všem to závisí, jde mi o vyčíslení obvyklého průměru ) Díky
 7. Ahoj, nějaký tip na repro do 8000,-? Zatím asi favorit Heco victa prime 302.... stereo receiver je Denon DRA800H Díky
 8. Puma, Adidas. Grohe, Hans Grohe. Ty Němci neumějí udržet rodinu :-))
 9. Díky za info. Při koupi jsem neměl všechny varianty bohužel v hlavě . Paradoxně se dělaly se skoro stejným cifrem (ale plastickým) v stříbrné variantě.
 10. Ahoj, pro oživení vlákna, dostaly se mi pod ruku tyto prachotěsné. Nevím, jestli jsem je přehlédl, ale v knize jsem je nenašel.
 11. Tak subjektivně Štajny mají jednoznačně větší koule a naděláš s nima více parády...
×
×
 • Create New...