Jump to content

Beladona

Member_50
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Beladona

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 1. Nechci zakládat nové vlákno. Končí mi smlouva u T-mobilu máte někdo přehled ohledně současných neveřejných neomezených tarifů? Díky za tipy.
 2. Ač by se mi líbil cenově Pioneer škrtám ho. Denon nebo Onkyo. Díky za infa.
 3. Díky za další tip. Pro Denon mluví také trochu vyšší výkon. Pocitově se asi také k němu přikláním.
 4. Ahoj, chystám se koupit stereo receiver rozpočet cca 15000,-. Vybírám mezi Pioneer sx s30dab , Denon DRA 800H či Onkyo TX 8270 Nemám výrazného favorita pro Pioneer mluví cena a slim rozměr, ale nemohu na něj ale nalézt více recenzí. Denon se mi líbí vizuálně asi nejvíce a je nejnovější. Onkyo, člověk nešlápne vedle. Důraz by měl být více na kvalitu poslechu hudby (v rámci kategorie). Podmínka stereo receiveru při srovnatelné výbavě byla konektivita HDMI podobně jako u AV receiverů, proto je volba poměrně omezena. Nějaké výrazné pro a proti? Díky
 5. Beladona

  Zase ta Monstra

  Díky všem za info a tipy, Koscom vyzkouším.
 6. Beladona

  Zase ta Monstra

  Prosím znalé Seikaře. Mám dlouholeté Monster black a rád bych je oživil a vyměnil cifer za oranžový. Tento prodejce je nabízí: https://www.watchmaterial.com/orange-dial-skx781-seiko-monster-diver-green-luminous/ Dá se poznat jestli se jedné o original či Aftermarket? Díky.
 7. Díky za potvrzení. Furt jsem tam hledal druhou pozici korunky ....a nic
 8. Stal jsem se majitelem těchto TV vintážních admirálů. Prosím jen o radu a potvrzeni, jak se nastavuje datum u tohoto kalibru (zřejmě 6651)? Je to pouze zpětným přesunem ručiček přes pozici 12? Díky
 9. Díky. Neplánovaný, náhodný kup. Pěkný "televizní" design sedmdesátých let. V tomto barevném provedení jsem je zatím příliš neviděl.
 10. Po dlouhé době jsem si udělal radost...
 11. Beladona

  Seiko Lord Matic

  Díky za varování
 12. Beladona

  Seiko Lord Matic

  Občas narazím na vintážní Seiko Lord Matic a jedny mám nyní možnost koupit. Doufám, že neplevelím, ale příliš jsem toho o nich zde nenašel. Jak si stály v rámci doby, stejná úroveň kalibru jako pětky či výše? Do kdy se vyráběly? Děkuji za každou informaci.
 13. Jo, starý receiver mám taky Denon a kdybych neřešil konektivitu tak slouží dál.
×
×
 • Create New...