Jump to content

Navros

Member_50
 • Posts

  738
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

2,962 profile views

Navros's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Zakládám vlákno novému členovi, se kterým jsme realizovali první obchod. Za mě velká spokojenost, korektní jednání, rychlá platba, všechno šlo podle plánu. Děkuji za obchod!
 2. @Rob2805 Kabely jsou kapitola sama o sobě, sluchátka, dětské hračky, dokonce i vodící silony na žaluziích... A neuděláš nic, jednou stranou vyhodíš, obejde to a druhou stranou se vrátí
 3. Stromek je neodolatelné lákadlo. Ulovit baňky, naládovat se jehličím, vylézt co možná nejvýš a číhat.
 4. @JoyStick Pavel Zedníček to vysvětloval takhle: "Je to věc Bolka Polívky. Jednou, ještě na škole, jsme něco zkoušeli a on mě najednou oslovil jako Čmaňu. Míra Donutil se ho ptal, proč mi tak říká, a on mu na to odpověděl, ať se na mě podívá. Že jsem celá Janžurová. Nemá to žádnou logiku, ale od té chvíle, zhruba čtyřicet let, jsem zkrátka Čmaňa.“
 5. Navros

  Nomos Campus Serie

  Nový perlon, uvidíme, jak bude pohodlný.
 6. Navros

  Nomos Campus Serie

  @Michal. Každé oživení je fajn a k těmhle hodinkám to myslím patří. Celkově se toho v Nomosu nebojí, těch barevných kombinací u jejich hodinek je spousta Úplně původně jsem přemýšlel nad světlým číselníkem, pak mi ale došlo, že čitelnost je trochu horší (světlý číselník a rhodiované ručky se světlou lumi), tak jsem vzal kontrast. A když kontrast, tak ať to stojí za to, tedy oranž S tou přesností to není zlé ani do +5 s/den, jestli odkládáš na noc, třeba najdeš polohu, ve které jdou do mínusu a nakonec se dostaneš na 0. Měl jsem to tak u jiných hodinek a nebylo třeba seřizovat tak často.
 7. Navros

  Nomos Campus Serie

  Díky, původně jsem chtěl 36mm, ony mají ale lug to lug distance skoro stejnou jako 38, tak jsem zvolil tyto. Ten tah je hezký, přesně jak píšeš, připomíná mi to starodávné magnetické náramky našich babiček Já je mám jako pohodové hodinky, malé a lehké a tak jsou na kůži, ještě budu mít perlon... Přesnost je famózní, po šesti dnech na ruce (na noc odkládám) jdou na sekundu přesně, natahuji vždycky ráno.
×
×
 • Create New...