Přejít na obsah

Bembeg

Členové_50
  • Příspěvky

    993
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Bembeg

  1. Ahoj, je to pěkné ale né moc praktické, pokud chceš hodinky nosit. Prostě časem se objeví nějaké provozní oděrky, což na té černé je krapet víc vidět. Prostě je to praktické asi jako auto v bílé/béžové kůži. Pokud "potřebuješ" černé hodinky tak si kup něco na gumě a nebo vintage kousek kde budeš s tou "patinu" smířenej.
  2. Zdravím, koupil bych nějaké vintážní hodinky. Líbil by se mi nějaký chronograf od Heueru nebo třeba i nějaké Omegy. Ale tříručkám se taky nebráním. Určitě nechci "zlaté" pvd a ani nic na baterku. Za případné nabídky formou SZ děkuji.
  3. Bembeg

    K: Hodinky z roku 79

    Up! Třeba nějaký pěkný Seika a nebo i něco jiného... Nikdo nenabídne?
  4. Bembeg

    K: Doxa Sub 300T

    Nahoru!
  5. Bembeg

    K: Doxa Sub 300T

    Tak nabídku rozšíříme z 300T i na 200T , 250 GMT ....
  6. Zdravím, na konec léta bych zkusil Suby, ideálně tříkila na rejži ... Čím mladší tím lepší, cenově do <30 tis. Za případné nabídky formou SZ, děkuji!
  7. Bembeg

    K: Hodinky z roku 79

    Nikdo, nic!?
  8. Bembeg

    K: Hodinky z roku 79

  9. Bembeg

    K: Hodinky z roku 79

    Kdyby náhodou...
  10. Bembeg

    K: Hodinky z roku 79

    Si to upnu!
  11. Zkusím udělat poptávku ale moc tomu nedávám. Koupil bych nějaké hodinky které se prokazatelně narodily/prodaly v roce 1979, určitě nechci Quartz. Cenové max. třeba 100-150 ale když budou nějaké za 15 tak se zlobit nebudu. Za případné nabídky formou SZ děkuji!
  12. Vůbec se v tom nevyznám ale tato nabídka mi přišla vcelku v pohodě. https://www.vodafone.cz/tarify/mobilni-pripojeni-neomezene-do-vsech-siti/ Jen nevím zda ti bude vyhovovat.
  13. No a od toho tady máme ty ,, české,, eshopy kde to můžeme do 14 dnů vrátit i když to překupují z Číny a nabízejí třebas fejky Primek. Ještě přidám jeden eshop... https://www.reminky.cz/reminek/?pv18=129&pv63=7935&pv78=8097
  14. Já na tom Strapcode u toho 20mm engineeru vidím Sold out.
  15. Chce z Českého obchodu, tak co naděláš? Za to že prodává fejky já nemůžu... já mu je ani nenabízím.
  16. Kdybys chtěl ušetřit a nevadila ti motýlková spona... https://www.nejpanskehodinky.cz/ocelove-reminky/solid-cerny-leskly-ocelovy-reminek-pvd/?variantId=59853
  17. https://www.nejpanskehodinky.cz/hodinky-podle-znacek/luxusni-ocelovy-reminek-pvd-uprava/
  18. Něco elegantnějšího... https://www.hodinky-koscom.cz/maurice-lacroix-fiaba-date-36-mm-fa1007-ss002-170-k0023803
  19. ML aikon https://www.helveti.cz/maurice-lacroix-aikon-venturer-ai6057-ss00f-150-f?utm_medium=affiliate&network=dognet&affiliate_id=1&utm_campaign=hlavni&utm_content=odkaz&visitorId=dodSaFIfxqVCfyJfkFfwrQOGZn89qj6Z
  20. No já první hodinky dostal Primky a to jsem v tom Moskviči jezdil, tak proto. No a u Škodovky se stačí podívat co maj lidi kteří v ní jezdí na ruce. Většinou nic, ale to neznamená že si nemůžeš do ní vzít třeba Rolády. Hele já taky nechápu proč má jezdit Seikař v Toyotě a Béčkař v BMW. Ať si každej jezdí a nosí co chce. Prostě si vymyslel vlákno o ničem.
  21. Takže jako Primkař pojede v šlapacím Moskviči. A Škodovka = Diesel (většinou i pod kapotou)
  22. https://www.chrono24.cz/steinhart/steinhart-aviation-chronograph-44mm--id30552004.htm?searchHash=cdd83930_FEIhPP&pos=1 Nevím jak máš velkou ruku ale těch 44mm u hranatého pouzdra je hodně.
  23. Bell&Ross ale ta cena bude jinde...
×
×
  • Vytvořit...