Jump to content

Geodet

Member_50
 • Content Count

  744
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Geodet

 1. Poznat masáka je jednoduchý. Noha musí být narůžovělá. Nesmí bejt čistě bílá! Dále má pod kloboukem takovou sukýnku.
 2. Mám Olympus C-360 už 15 let a pořád dobře fotí.
 3. Sháním totiž náhradu řemínku k těmto hodinkám. Tak aby řemínek nebyl dražší než hodinky, ale byl příjemný na nošení a chvíli vydržel.
 4. Má někdo řemínek CAMPAGNOLO Rubber ST? Nebo RIOS Richmond....
 5. Kde se dá vyměnit baterie v hodinkách v Plzni s tlakovkou.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Kristian.nov

   Kristian.nov

   Jojo nějakou baterku včetně tlakovky mi tam už dělali. A i starý Primky sem tam měl servisovat. 

  3. Jeronimo

   Jeronimo

   Fox store a rovnou pozdravuj kolegyni Martinu Vreštiakovou

    

  4. Geodet

   Geodet

   Díky chlapci.

 6. Geodet

  Wenger

  Kde koupit novou gumu 22 mm na Wengery Sea Force?
 7. My to vyřešili tak, že každej má svuj pokoj.
 8. Já mám 2 roky Suzuki S-Cross 1.4 Boosterjet 4x4. Zatim spokojenost.
 9. Mírně trapný předělání Homolkových: - Ježíš Ludvo, ty si přišel vo moc. No to si neviděl, to byl zápas, to není k vidění, člověče. Ale to byl koncert, to byla filharmonie,prostě. No hele, Beaugell, to je útok... Plzeň má takovej útok teďko...no to, to je světový ty by rozkopali Real Madrid no prostě všecko to si nežral,no to je... hele, představ si Ludvo, dlouhej pas vod brány, rozumíš, ale takovej... no, polovysokej. Hele, Lukáš, rozumíš, stahovačka, víš. Šoup to na Čermáka... hele, Čermák z levačky na pravačku... přehodil. Fouk to Beaugelovi, hele a ten fofrovačku, rozumíš. No ten dřevák tam stál... hele ...ten byl tuhej, a do šibenice, no to víš, já řval jak kráva. Co ti mám povídat, no to byl... to byl první gól, rozumíš. Novej útok, ale to bylo ve dvou minutách, člověče. Hele, novej útok, rozumíš... Lukáš klamajdu... tu jako nezachytil, rozumíš. Hergot, tak se, člověče, trochu seber. Komu to mám vyprávět? Hele, jenom piánko a teď hlavou... a teď druhou. Já povídám, tohleto bude žrádlo, hodil mu to... zase takovej šourák, rozumíš, a teď patičku, druhou... krucifix... ježíšmarjá... - Člověče, já bych potřeboval kafe. [Ecce homo Homolka]
 10. Já bych těm hodinkám tak moc nevěřil.
 11. Hopo žiješ? https://www.novinky.cz/krimi/clanek/vlak-v-hradeckem-kraji-nabral-zpozdeni-strojvudce-pokousal-pes-40325137#seq_no=6&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=IdnmFpYpRpf-202005231117&source=clanky-home
 12. Já myslím, že ty motovidea zkreslujou a přidávají na rychlosti. Jinak teda já kam nevidím, tak jedu jak šnek.
 13. Dneska v Lídlu poslední krabice Budvara 33. Tak byla moje. Probíhá degustace....jižní svahy, buket dobrej, ročník 2020, trochu hořké. Ale jo...... lepší než pumpičkou přes koule.
 14. Říká se, že kde je chlup, tam je chuť. :-)
 15. Já myslim, že jo. Tenhle chlapík má 190 cm a v pohodě. I když to je jen CB550. Ale ta by se od 750 neměla moc lišit.
 16. O prostornosti Suzuki....Suzuki SX4 je úplně jiné auto než Suzuki SX4 S-Cross. Prcek versus normální auto.
 17. Nenachází se někdo z chronomágů v Maďarsku? Potřeboval bych tam koupit něco (Béres Porcerö na klouby) v lékárně a poslat poštou.
×
×
 • Create New...