Jump to content

Geodet

Member_50
 • Posts

  1,239
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko, Steinhart, Citizen, Honda, Suzuki

Recent Profile Visitors

23,983 profile views

Geodet's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Taky jsem dostal na plyn od Innogy nějakou individuální nabídku na rok 1.190 bez DPH nebo na 2 roky 1.147,50 bez DPH. ČEZ jako dlouholetému odběrateli dala nabídku na 2 roky 1.650 bez DPH první rok a 1.390 bez DPH druhý rok. Sem zvědavej co nahodí jako další nabídku až jim tam přijde výpověď.
 2. Dobře o tom mluví Kňažko: https://video.aktualne.cz/spotlight/spotlight-rozhovor-milan-knazko-video/r~fdcfb706f56611eeae9c0cc47ab5f122/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4&utm_campaign=Aktualne
 3. Dfens to pěkně popisuje: https://dfens-cz.com/chcete-levnejsi-plyn-tak-si-o-nej-reknete/
 4. Bestech. Je to sice Čína, ale poměr cena, výkon.... https://www.kniland.cz/noze-pro-bezne-pouziti/nuz-bestech-lion-black-bg01a/
 5. Viktorie Plzeň drží prapor českého klubového koeficientu stále v naději přímého postupu do LM. Rangers prohráli s Benfikou, takže je naděje předehnat Skotsko v tabulce.
 6. Před 50 lety jsem se na něj byl podívat na Rallye Vltava, které vyhrál na voze Opel Ascona 1.9 SR.
 7. Mohl bych se zeptat známýho, kterej to dělá, jestli má volno.
 8. Taky jsem slyšel nějaké hřmění před polednem. Říkám to je zemětřesení. Kolega ne, to bude letadlo. A měl jsem pravdu.
 9. Taky jsme kdysi pěstovaly fíky. Ale nic nedozrálo. Bylo nám řečeno, že je to kvůli opylení, na které tu nejsou speciální mušky, který jsou na jihu.
 10. Mě ty sedačky vyhovují. Asi mám jinej zadek. A tu zvukovou výstrahu tam nemám, asi mám starší model.
 11. Co mě štve.... Asi je v kabině trochu hlučnější. Občas v zimě povrzává palubka. Dveře někdy musíš zavřít nadvakrát, hlavně ty pátý. Lak je údajně měkčí. Ale to jsou takový mušky, který mu odpustíš. Není to žádná prémie, ale spolehlivej pracant.
 12. Já mám Suzuki S-Cross 6 let, najeto 75 tisíc. Ještě verzi bez hybridu. Spotřeba 6 litrů, motor 1.4 benzín s turbem ,4x4. Zatím bez jediné chyby.
 13. Včera měla klíště i manželka. Neuvěřitelný v únoru.
×
×
 • Create New...