Jump to content

Geodet

Member_50
 • Posts

  1,191
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko, Steinhart, Citizen, Honda, Suzuki

Recent Profile Visitors

19,229 profile views

Geodet's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Koukám kostel v Dobré vodě. Taky sem tam byl loni na moto.
 2. Taky se v tom moc nevyznám, ale myslel jsem, že je to k tématu a že to bude pro někoho užitečný. Tak nic no. Já sám jsem s elektrikou i plynem u Čezu. Plyn mám zafixovanej ješte za dobrou cenu a elektriku bez fixace. Ale nevim kam se vrtnout, aby to bylo dobře....
 3. https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-energie-za-par-tydnu-zlevnily-o-tisice-rocne-40432151#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest226_mohlo_by_vas_zajimat_varD&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
 4. Tahle má ze všech Isoverů nejhoší lambdu (0.038), ale je nejlevnější.
 5. Hele je tam rovnej beton, akorát veprostřed je jeden trám. Takže cajk. Z tý foukaný mám strach. Když to někde vidim jak to dělají, tak mi přijde, že to moc rovný není.
 6. Jaká vrstva této izolace položit na půdu má smysl a jaká vrstva už je zbytečná? 160 + 160 = 320 mm nebo 140 + 140 = 280 mm ....? Někdo tam má i 400 mm.... to už mi přijde jako vyhazování peněz.
 7. Sháním 200 m2 tepelné izolace asi 160 mm tloušťka k položení na podlahu půdy. Nedělá někdo v oboru nebo nějakou radu kde dobře nakoupit? Něco jako třeba ISOVER UNIROL plus 0,035 160 nebo něco podobnýho.
 8. Taky jsem ho kdysi v Normě zkusil. Celej nadšenej z levnýho uheráku. Ale pamatuji si, že mi moc nechutnal.
 9. Kometu prodávají v Normě a stojí za hovno. Jsou na to furt slevy a nikdo to nekupuje. Takže tak. Momentálně je v akci v Normě od 18.4. do 24.4. 500 g v akci za 99.90 Kč. Tak hodně štěstí.
 10. Něco zajímavého k shlédnutí v okolí Macochy (50 km)?
 11. Já to chápu tak, že je poslední možnost si koupit poslední normální auto. A teď si musí každý rozhodnout, které to bude. Mělo by to být auto, které je alespoň trochu zábavné, praktické a dlouho vydrží. Nabídka už je dost omezená. Nabídka už je prošpikovaná všemožnýma hybridama, který soudný člověk nechce a vidí v tom jen další věc, která je náchylná k posrání. EU nás postavila, bez toho, že by se nás ptala, před její rozhodnutí, že každé další auto bude na elektriku, nebo to bude nějaká zkurvená mrdka. Zatím to vidím na kubánský model. Možná, že jsem moc pesimistickej, ale to jsem pořád. Venceremos.
 12. Mám Suzuki S-Cross 5 let. A zatím bez problémů. Jen drobnosti jak píše Franklin. Zavírání kufru napodruhé... Občas v zimě vrzání plastů palubky. Ale už jsem si zvykl.
 13. Ještě jsem si vzpomněl jak jsem v Rumunsku přejel toulavýho psa. Blbec šel po straně a najednou mi tam skočil. Nešlo s tim už nic dělat. Rozkmitaly se mi řidítka a jen jsem koukal kde si ustelu. Naštěstí jsem to ustál.... fuj. Od tý doby jsme ty rumunský obludy objížděly velkým obloukem.
×
×
 • Create New...