Jump to content

Hudson10

Member_50
 • Posts

  389
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Rolex, Prim

Recent Profile Visitors

2,178 profile views

Hudson10's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Už se těším, co bude nabízet..
 2. Pokud je to z bronzu nebo mosazi, tak hlavně opravit tak, aby to nebylo poznat, že je to z bronzu nebo z mosazi. Jinak to někdo hned ukradne..
 3. Tak už jsem fakt zvědavej, co za hodinky pozítří nabídneš ...
 4. Kolik měl kupec kladných hodnocení?
 5. Ještě doplnim. Před popirači kovidu to byli popirači BSE (nemoc šialenych krav), tenkrát nebyli moc slyšet protože některé vrstvy obyvatel ještě neměly přístup k internetu. Z nich povstali popirači kovidu, potom se transformovali na antivaxery a další fáze je na přitakaváni Kremlu..
 6. Dival jsem se na Aukru, jak se cena tech sv. Vaclavských dukátů pohybuje, tak kolem těch 40 000, ale asi závisí od ročniku a stavu. Možná na Aukru to neprodávat..
 7. Nehledej nějaký světelný dalekohled, starší člověk už lepší světelnost dalekohledu nevyužije.
 8. Možná, že Fiala za sebe poslal nějakého dvojnika, to bych teda bral. Pokud ne, je to od něho ryzí amaterizmus. Podle toho, jak se chová v některých případech Ukrajinská armáda tak tato mise nemusi dopadnout dobře. Na vojně, za totače jsem byl za R. Kotila u bojoveho útvaru, domnivam se, že by ho muselo z některých akci UA dočista klepnout.
 9. Nejvýzivnejši komenty na FCB maji ty nicky s naší vlaječkou.
 10. Tak mě napada, jestli Fiala a další premieři nejednali osobně se Zelenskym už dříve . Včera měl mit Zelensky důležitý projev a poslal misto sebe přece zástupce. Taky jsou nějaký zprávy z války docela zarážející a zcela neuvěřitelné . Třeba dnes jsem četl o ruskem raketovem útoku na letiště, na kterém se nacházely bojove ukrajinske vrtulniky a stihačky, které byly i s hangarem zničeny. Další zcela neuveřitelna zpráva ze včerejška o raketovem útoku poblíž polských hranic na vojenské výcvikové středisko pri kterém zahynulo 30 vojáků a 130 bylo zraněno. Některým výše postaveným vojenským osobám na západě Ukrajiny asi ještě nedošlo, že je válka.
 11. Žigul a Stalinec (buldozer), SK 4 (kombajn)
 12. No jo, kopie Hazlbladu. SALJUT, Zenit 80, Kiev 80 a Kiev88. S některými z nich jsem před 30 lety začinal, když jsem na ně prešel od Pentacon sixu TL. Některý objektivy na ty Kievy byly docela dobrý (45 mm a 90 mm) Po letech jsem zjistil, že ten Saljut z 50.let je nejlepši po mechanické strance a naopak nejhorší po optické stránce. Ten Kiev naopak. No jo, Rusáci..
 13. Na Twitter @nexta_tv videjko jak chytli nějakého ruského pilota asi stihačky dvouocasé. Záchrannou misi s vrtulnikem chytli potom tedy taky. Ten pilot byl vyznamenan dříve osobně Putinem.
 14. Jenom pro pousmani : výpočty pro přesnou nepřimou dělostreleckou palbu na 15 km se provádějí v Rusku mastnou měkkou tužkou na bilonatřené dřevěné tabulce.. Je to ale stejne rychlé jako na počitači..
 15. Je to balik do ruky jako dobirka.
×
×
 • Create New...