Jump to content

Hudson10

Member_50
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

About Hudson10

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Rolex, Prim
 1. Nechtene jsem koupil, natahl a zjistil, ze rezerva chodu je 51 hodin! Pocatecni nervozitu z koupe vystridala radost. Je to u kapesnich hodinek bezne, takova rezerva chodu?
 2. Copak asi dělá Greta ? Už jsme o ní dlouho neslyšeli. V mezičase nabírá sílu a vymýšlí určitě nějakou pi.ovinu.
 3. Ty Primky z katalogu jsou foceny bez sklíček ? To by vysvětlovalo..
 4. Naposled k závodnímu okruhu. Byl jsem připraven v roce 77, měl jsem vstupenku za 30 Kčs a hodinky ''Autavie'', u nichž se po pár minutách práce porvaly ručičky. Vteřinová ručička se omotala kolem minutové. Jak asi skončil tenkrát v roce 1930 československý závodník s číslem 44 ? Jak dopadla Tatra? Kdo vyhrál závod, to už nezjistím.
 5. Já jsem měl toho dne na ruce hodinky nové Ruhla se stopkami a měřil jsem prujezdne časy na jedno kolo. Koupil jsem je tenkrát v Zone (NDR) za 85 marek.Ohla se vterinovka velká ručička a hodinar potom naznal, že jsou neopravitelne.
 6. To: eloga: to jsme se na Okruhu museli vidět! Mám taky schovanou vstupenku na stejný závod, stála 30 Kč ( koupena na místě, ne v předprodeji). Ještě jsem dohledal originalni oficiální program Masarykova okruhu z 28.9. 1930. (za Kč 2) tenkrát jsem tam ještě ale nebyl. Z jedné strany je sešit programu český z druhé strany německý. Většina jezdců jela na Bugatti. Tak a teď už jenom o hodinkách.
 7. No jó, je to už 50 let, kdo sí to má pamatovat. Spletl jsem si Qestra s Glemsrem.
 8. Nějakej majitel z Brna má Ford Capri 2600 RS originálně zrenovovany po zavodnikovi Dietru Qesterovi z Rakouska. Nádherný zvuk..
 9. To co chtěl původně Petrando, tak tvoří (il) pan Macháček v Galerii z ruky v Krizovicich. Myslím, že podobně pokračuje jeho syn.
 10. Ano, krása. Jedná fotka lepší než druhá. Pamatujete ale, jak tady ty čtvrtkopatky chtěl někdo zrušit?
 11. Maminka mi vždycky říkala : nešlapej na venkově na takový ty betonový poklopy studní ( ty betonový půlměsíce uprostřed nichž je ta pumpa). Měl jsem to za nějakou její obsesi. Před časem jsem se dozvěděl, že jeden můj známy na ně šlapal, probořil se a ty poklopy mu ještě nafackovaly. Přežil..
 12. To bandicoot: A odvzdušnoval jsi celý systém? Pokud je tam vzduch a bydlíš v nejhorejsim patře tak to by mohlo být ono.
 13. Vyrobili jsme trojúhelníkovou budku pro sykorky a ty si podestýlku zabezpecily samy (srst sražené kočky, pírka ptáči, mech atd). Za pár let se musí budka vydesinfikovat. Budka vydržela na stromě 30let a odchovalo se tam spousta mláďat.Letos jsem vyrobil tu stejnou již osvědčenou za dvě hodiny.
×
×
 • Create New...