Jump to content

Hudson10

Member_50
 • Posts

  466
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Rolex, Prim

Recent Profile Visitors

2,647 profile views

Hudson10's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Ten plyn 60 % objemu plynu z Ruska to bylo myslím za únor 2024. Jinak za rok 2023 to bylo 8 % objemu plynu z Ruska. Černochová se jako manažerka snaží a to je dobře..
 2. Souhlas s těmi 10 000, to portepe tak samotný za 2000,..
 3. Myslím co popisuješ, říkalo se tomu .unda.
 4. Před pár lety jsem projížděl Moravským krasem směrem na vesnici Holštejn pod vapenkou Dohoda. Napravo asi 80 metru od hlavni silnice u betonovyho vchodu do jinak nepristupny jeskyne se motali nějací lidé. Byl pravě den otevřených dveří. Tak jsem se k těm lidem přidal a vešel do velké bílé vykachličkované jeskyně, která byla dříve za sociku dle slov pruvodce používaná jako dozrávárna sýrů Niva a ještě dříve za Velké války jako sklad Yperitu. No radši bych tam šel v té době Nivové, než se setkat s nádobami s Yperitem. Zajímavá zkušenost..
 5. Tak díky tomu pražskému Lachtanovi a jeho příspěvky na Chronomagu, jsem se dostal k tomu brněnskému Lachtanovi, který tak vehementně po 50 let povzbuzoval svými ploutvemi do útoku hokejovou Kometu, až jsem si uvědomil, že toho brněnského Lachtana jsem obden vidal, jak s pometlem a lopatou čistí poctivě naši městskou čtvrt. To jsou teda paradoxy..
 6. Ježíšmarjá, takovej nonsens splést si Mažňáka s Tleskačem, taková chyba se mi stává jednou za půl roku! To se musí Foglar v hrobě obracet..
 7. Co to je ? Stoka ve Stinadlech, kde si lokl J.Tleskač ?
 8. Ještě že jsi je nekoupil! Ty první vypadají jako zlatý ..
 9. Už vím, kdo je to ten Brzobohatý, původně jsem si myslel, že je to někoho nelichotivá přezdívka tady na Chronomagu..
 10. Ahoj, jdu dneska takhle Štatlem a z náměstí Svobody, slyším reprodukovaný řev, tak si říkám, to asi Okamura tam řve, radši obejdu pár ulic a dostanu se na náměstí odjinud a třeba Okamura tam už nebude. Vzal jsem to tedy Čárou dolů na náměsti a zjišťuji, že tam řve přes dva velký reproduktory nějaký svatý muž o ďablovi a jinem pokušeni. Pro mě je chůze Štatlem relaxace, jdu pomalu a dívám se i po babách. Nikdo z prochazejicich mu nevěnoval pozornost. To mě tedy dost ten řev rušil v procházce a tak jsem přistoupil k svatému muži s mikrofonem a ze dvou metrů jsem na něho zařval na plnou hubu " Neřvi ! Drž hubu ! Neřvi ! Borec mi odpověděl, že může, má to povolený zabor od magistrátu. A do mikrofonu sdělil na moji adresu a na celý náměstí : pán asi nemá rád Boha. Moje dcera mi potom doma řekla: Až budu v tvém věku tati (60) chtěla bych být jako ty..což mě potěšilo..
 11. Ta kapsa je na kelímek kávy nebo na drobné mince..
 12. Lachtan a takové zbytečné zvíře..
 13. Koukni na Aukro jak se podobné pérovky cenově pohybují ..
×
×
 • Create New...