Jump to content

Huawei33

Member_50
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Huawei33

 1. jsem z toho osel. potřebuji něco převést do rakouska k hranicím a zase zpátky - na otočku. tady jsem to nenašel. https://www.mzv.cz/vienna/cz/viza_a_konzularni_informace/informace_pro_cesty_a_pobyt/prechod_hranic_zmeny_platne_od_24_dubna.html stihnu to z benešova tam a zase zpátky za cca 6hodin? Nebo skejsnu v koloně? nebo musím mít ten negativní test?
 2. nevíte prosím, jak to je? smí se za hranice nebo ne? jde mi o SK a rakousko, díky.
 3. tím pádem by to mělo být v pořádku, díky moc.
 4. Nevíte prosím někdo jak je to s placením parkovného na modre zone? Stál jsem dneska v ulici Lomnického v Praze a vzpomněl jsem si asi až za 20 minut, že jsem nezaplatil za lístek. Tak jsem zaplatil, ale nevím, jestli třeba před 10 minutami neprojelo to monitorovací auto. Mám se bát nebo je 20 minut krátká doba a projet tou ulicí musí ještě třeba po delší době? Protože když bych si šel teprve zaplatit a auto projelo, tak jim to bude stejně hlásit, že jsem nezaplatil, tak jestli musí projet třeba dvakrát po nějaké době, díky moc. Kuncák7 to asi bude vědět.
 5. zdravím. Chci se zeptat, jestli je normální, že mám po námaze (byl jsem s hodinkami běhat a jak jsem se spotil), tak jsem měl mezi dílky od náramku úplně černou ruku. Jestli je to od maziva nebo je něco špatně. Hodinky mám normálně od AD od roku 2016. Díky za reakce.
 6. najdu někde grafy, jak se testuje? respektivě jak testuje svět a jak my- řekl bych že jsme dost pozadu.
 7. Nedělám, mám jen od nich mobil tot vše.
 8. Po skandálu u firmy avast bych rád přešel na nějaký jiný spolehlivější antivirus. Nedělám si iluze, že ostatní firmy fungují podobně ale na druhou stranu, určitě existuje lepší alternativa která třeba ani nezpomaluje počítač. Děkuji za případné rady.
 9. v této době breitling korunky neznačil
 10. Podle mě jsou tyto hodinky skládaný z více kusů takže takový polofejk, navíc se v nich někdo vrtal dle stop po otevírání na dýnku. korunka není původní a sklíčko taky ne což se dá pochopit u hodinek staří 70 let
 11. https://www.facebook.com/Facelrb/videos/998070003627126/
 12. https://www.super.cz/642224-tohle-je-snad-spatny-vtip-slovensky-youtuber-22-se-rozchazi-s-manzelkou-75-mesic-po-svatbe.html to nedám, přál jsem jim to
 13. Dokážou mi potvrdit breitlingy navitimery a rolexy submarinery, jestli jsou ok po telefonu, díky moc, myšleno podle seriového čísla, jestli nepochází z nelegální činnosti. Dostal jsem nabídku a nerad bych kvuli tomu cestoval po Praze zbytečně.

  1. Show previous comments  2 more
  2. beeman

   beeman

   tady ale stejne prolustrujou jenom jestli nejsou v CZ databazi kradenejch, nee? zahranici neumej

  3. lordsoft

   lordsoft

   mne to nechceli v 2016 povedat o Beckach ani cez email, ani po telefone, musel som osobne prist aj s hodinkami. Mozno sa to uz zmenilo odvtedy, neviem.

  4. snake

   snake

   Nezmenilo-jak chces overit hodinky po telefonu...jakoze Ti reknou-jj jsou hledany a Ty uz se tam neobjevis???

 14. Jakou telku byste teda doporučili do 15 tis?deti pohádky,sem tam něco z flashky. Diky Vám. Podařilo se mi doma zvýšit lehce rozpočet. :-)
 15. díky za reakci a nějaká tedy nejlevnější možná TV na filmy? Když teda i cenově přitlačím na pilu
 16. Takže třeba tyto jsou k ničemu, myslíš? Díky moc za odpovědi Radku, i dalším případně. https://televize.heureka.cz/lg-55uk6200/ https://televize.heureka.cz/philips-58pus6203-12/ https://televize.heureka.cz/samsung-ue55nu7023/
 17. Budu řešit koupi nové velké TV. Cenové rozmezí je cca do 13 tis. Po čem bych se měl dívat? Děkuji moc za tipy a rady. Bude to hlavně na filmy a serialy.
  1. Show previous comments  4 more
  2. ramon

   ramon

   Radku, ty už vidíš politiku fšude... Pokud se nepletu, tak má Soukup smoking, a k němu nějaký hranatý smartwatch, což udeří do oka každému chronomagorovi.

  3. sodekcz

   sodekcz

   uááá lamač bariér hnusu

  4. wizard-ov

   wizard-ov

   Jasánek, ty vole, tohle není vůbec špatný. To dokonale vyhovuje takový veselý estrádě ;o)

  1. Show previous comments  13 more
  2. cali

   cali

   no fronty sa mu na to zjavne nestoja, zlacnil na polovicu :D

  3. bandicoot

   bandicoot

   Běžný při tý emisi asi nebudou, dvacek je v oběhu 200mil. kusů. A poskládat celou kolekci z oběhu bude nereálný, tam, je pravděpodobnost ještě jinde.

  4. bandicoot
  1. pepyczek

   pepyczek

   Co čekáš od diskutérů na novinkách? Teď se to netýká toho konkrétního článku, ale hlody typu "Ten, kdo nedělal dvanáctky ve fabrice na tři směny neví, co je život" mě fakt dostávají. Z přispěvatelů ta frustrace úplně stříká...

  2. ramon

   ramon

   pepyczek: Sice dvanáctky na tři směny jsou ptákovina, ale je pravda, že většina lidí co sedí v kanclu pomalu neví, o čem je řeč, když se řekne směna, a po týdnu nočních by je vynesli nohama napřed. A když člověk vidí výkonnost státních úředníků, kterým se pravidelně zvyšuje plat a oni na něj musí v té fabrice vydělat, tak bodejť by nebyli frustrovaní.

×
×
 • Create New...