Jump to content

dr.sphinx

Member_50
 • Posts

  3,311
 • Joined

Everything posted by dr.sphinx

 1. Problem s místem myslím fakt nebude
 2. (Skoro) pořád. Já u nich dycky tak na půl roku vyhořím, ale jak se na tu ruku dostanou..
 3. Nejoblíbenější koktejl, 2x Jo a ty Hamilton chrona jsou fakt fajn
 4. Jestli taky nemá na dýnku barona?
 5. Jestli bylo účelem vyvolat vzpomínky na MŠ, tak se to asi povedlo.
 6. A ten hajzl ji nevyprodaval veřejně
 7. Protože jsem byl první, kdo se krz návratu srazů ke staršímu modelu veřejně vyjádřil, nedá mi to, abych se ještě neozval. Fakt není důvod, abychom v Praze měli srazové schizma a dvě party, co se spolu nebaví. Jedna rovina jsou SZ. To není samo o sobě takový problém, nakonec ty srazy byly docela obsazené, sám jsem na několika byl. Druhá rovina je výběr lokálů. Nelze se zavděčit všem, ale možná Jirko sám tušíš, že ty novoměstský šampónový podniky pro plno lidí nejsou úplně ono (i když Bendy's se celkem poved, to ti nechám). Když se obě roviny protnou (šmarjá zase SZ a stejně půjdeme do hotelovýho baru), leckdo se na to možná vykvákne. Na druhou stranu to budeme mít příští týden takový hezky komorní edit: nijak se neposmívám borcům, kterým na bezpečí záleží, to má samosebou každý podle svého.
 8. Nebyl u nich, ale pasujou na to tahy ze standardních SBGE bez GMT vnější lunety
 9. Když chceš alpinisty ale #uzjsidospelak
 10. Prostě vědí, jak udělat radost stávajícím majitelům limitek nebo geograficky omezených modelů.
 11. 30. 9. - 1. 10. 2021 (možná i dýl, se uvidí)
 12. Spíš fuck off (to si přeložíš, viď )
 13. Jasně, z mojí strany v tom kromě věcného nesouhlasu s nějakými tvrzeními nebyly žádný ad hominem vášně.
 14. 21.10. před SEW by mohlo být fajn 20.10. 21.10. 1. dr. sphinx 3.11. 4.11.
 15. @gargamelJá ti povím, proč se s tebou bavím. Není zas až tak moc lidí, co k tomu přistupují docela analyticky jako ty. To je fajn a v ten moment má smysl se bavit - jistě se shodneme, že na příspěvky typu "hodinky pod XYmm nejsou hodinky" nemá smysl nějak reagovat, ledaže bys chtěl vyprudit kámoše nabo tak něco Když se pak člověk setká s kategoricky prezentovaným argumentem, třeba jako že by ručičky v low-endu neměly být jako ručičky v hi-endu anebo skrze ty nešťastné tištěné indexy, vzniká diskuze právě tím, že se o těch kategorických tvrzeních debatuje. Přečetl jsem si po sobě i ručičky a nemůžu si pomoct, nezdá se mi, že bych se s tebou snažil nějak krutě vyjebat, naopak. Určitě se ale neshodneme v tom, co znamená "dát za vyučenou". Pokud někde řeknu, že 6x7 je 41 a někdo řekne - hele jseš si jistej? - tak to není dávání za vyučenou.
 16. Tak si to po sobě prosím ještě jednou přečti. Na tohle se tu reaguje, proto jsem vytáhl právě ALS, aby to vyznělo. Žes to pak už myslel tak, že srovnáváš konkrétní kus s konkrétním kusem, jsem nedokázal pochopit, kolegové patrně taky ne. Ted'se to vysvětlilo a všichni si rozumíme. Ještě jedna věc: pokud to, co se tu odehrálo, považuješ za pokus "udělat z někoho tydýta", máš hodně citlivou anténu a taky máš docela kliku, že to tady nevyhmátli místní mrchožrouti, co se na to specializujou.
 17. Já se s tebou snažím normálně bavit (OK, nedržím to striktně ve vážné rovině, zab mě) o tom, co jsi postnul. Možná jsi to o těch indexech mysel jinak, než jsi to napsal? Rozdíl mezi ALS a QQ tady nikdo nezpochybňuje, ale parametry debaty jsou jiný a nastavil jsi je sám. Ale asi to bude klasika: někdo přijde na fórum, napíše pár blbostí (jako my všichni v začátcích, čestný slovo), lidi na to poukážou, dotyčný to nedá, zhrzeně odchází a všude vykřikuje, že fórum je banda kikotů. Nic osobního, to je léta neměnný proces.
 18. Pokud v mojí reakci a její stylizaci vidíš nekompromisní postoj arogantního hlupáka, tak s tím asi nic neuděláme. Za vyučenou jsem ti nijak dávat nechtěl, jen jsem reagoval na tvoji tezi, že neaplikovaný indexy jsou obecně humáč. Za Q a Q díky, je na tom názorně vidět, že neaplikovaný indexy samy o sobě neznamenají nic.
 19. Z hlediska tvýho kategorickýho tvrzení o nehodnotnosti jiných než aplikovaných indexů to myslím smrtelně vážně
 20. Ty osočený borci od nás se určitě nemohli udržet smíchy. Každý podle svého samozřejmě, dva paralelní srazové kmeny spolu samosebou můžou koexistovat. Navíc se nám tam rýsují i preference pro odlišné typy podniků No prosím
 21. Napiš jim, pak taky do Credoru, Dufourovi a dalším. Sorry za OT, samozřejmě že de gustibus non est disputandum.
×
×
 • Create New...