Jump to content

dr.sphinx

Member_50
 • Content Count

  2,887
 • Joined

About dr.sphinx

 • Rank
  chronobák

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Fanoušek značky
  fórum jemnostpánů

Recent Profile Visitors

8,538 profile views
 1. Mercedes se za něj určitě nestydí a jak psal ve statusech @AndyAaron, dovedu si představit, že to je akce mimo něj. P.S.: Nepíšu to proto, že bych byl jeho überfanda.
 2. Oni pro to mají vysvětlení (ale taky mi to nevoní). Možná bude chtít trochu cviku rychlé rozpoznání GMT a ostatních ručiček. Taky bych řek, že tenhle typ cifru byl v nedávné červené/vínové ještě lepší. @tikzot kup si je, někde s pořádnejma hodinkama začít musíš
 3. Já jsem se tuhle přistihl při prohlížení první generace MM200, ve slabé chvilce jsem si na vteřinku platonicky zazdemokratizoval a jeb ho, jsou doma. To je hned Ještě k MM200 2.0: Fakt to jsou povedený mid-range Seika (hlavně ty nemodrý). Skoro bych ale řek, že jim ujela ruka: Pouzdro, co všichni chtějí, ručičky, co všichni chtějí a dokonce semafor s červeným detailem, který - jestli se nepletu - byl aspoň u moderního Seika vyhrazený jen chuťovkám/limitkám. Abych nezapomněl: šipka u MM200 1.0 je stejně kriminálně podceňovaná
 4. Sensitive lubrication ... to video by mělo být s hvězdičkou.
 5. Protože jste mi neřekli, kde je to v tom videu vidět, byl jsem nucen zeptat se na příslušných místech. Výroční SBGH281. Borec Jinak ono se to Pohlreich/Koscom propojení nabízí - jak lokalitou, tak tím, že když bývaly velké promoakce, jednou tam zajišťoval catering, byl tam osobně. Legrační je, že si nevzpomenu, co to přesně bylo za akci. Možná Perrelet? Prostě fenomén bóbika. P.S.: Asi to byl Perrelet, dyť je nosil/nosí. S GS rozhodně krok správným směrěm!
 6. V US(a třeba i jinde) jsou GS reklamy i v časopisech, někde jsem to před cca rokem dával. Holt se musíme smířit s tím, že to už není best kept secret in horology
 7. Je to tak. I Prendick si zvyknul.
 8. Abych si ještě pochválil to svoje: už bych se asi nedokázal vrátit ke sluchátkovým zesilovačům bez možnosti měnit odpor. U týhle Audio-technicy se určitě dá bavit o tom, jestli je odstupňování 0,1/33/82/120 to nejlepší možný. V praxi střídám hlavně 33 a 82 a dává mi to smysl.
 9. Dvoubarevné lunety a celkové vizuální oživování paradoxně znamená, že zevšedněly - myšleno v kontextu té dnešní barevné hravosti nebo barevného průjmu (to je podle vkusu), které opanovaly úplně všecko. Větší šanci bych dával těm bílým. Mám o ně ale trochu strach: Udrží si status velmistra křivosti? Index u 6 je legenda. Ale jak tak tak koukám na ty bílé, tak snad není důvod k obavám (jasně, že je to podle těchhle obrázků věštění).
 10. Já říkal, že se k designu vyjadřovat nebudu, není to snadný ... vydržím to. Spíš je škoda, že na cifr k tomu repráku zapomněli dát . U PP se u té nové sonnerie emailovým klientem pochlubit nezapomněli, ale to je Patek, to se nedá svítit.
 11. To je přece svrchované tvůrčí gesto, kreativní zjednodušení osvobozující hodinky od jha vlastností, které "stejně nikdo v praxi nepoužije". S tím, že to navrhuje na hodinky nespecializovaná designová fabrika, to určitě vůbec nesouvisí. V 10:38 to možná bude trochu sugestivní ... no spíš jsem jen moc puberťák.
 12. Ono to fakt má autíčko na vteřinovce, to se vyplatí Nejsem si jistý, zda je vhodné (fb) říkat strojku "manufakturní" v momentu, kdy je subdodavatel něco jen trošku míň samozřejmého než ETA (v tomhle příadě to předělaná ETA navíc je). Jsem zvědavý na fotky s řemenem - 22/18 už může být proporční oříšek. A hlavně - myslíte, že je tady dost příslušným směrem orientovaných movitých autíčkářů, aby to uživili? Já o tom vím čočku, upřímná otázka. Design veřejně hodnotit nechci, protože mu nejspíš nerozumím.
 13. No jasně, duha je nejlepší (bez větších fanfár to teda uměly či umějí i některé Ananty nebo Astrony), to není jako banální celoleštěné indexy u Snowflaků
×
×
 • Create New...