Jump to content

dr.sphinx

Member_50
 • Content Count

  2,790
 • Joined

 • Last visited

About dr.sphinx

 • Rank
  chronobák

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Fanoušek značky
  fórum jemnostpánů

Recent Profile Visitors

7,532 profile views
 1. Sledujete taky někdo travelclockgate u Clymerovců?

  1. Show previous comments  1 more
  2. Exiztence

   Exiztence

   hmm sracku od hodinkee za 6k usd nebo vintage JLC do 1k ;D

  3. lefty

   lefty

   je to nádhera. Hlavně ty parádní memes, který to produkuje.

  4. bandicoot

   bandicoot

   neskutečný

 2. Na druhou stranu bys byl s velkou pravděpodobností jediný magor, co bude 1815 Rattrapante Perpetual prohánět na bicyklu, a to i v globálním měřítku. Já to s tím životním stylem nemyslel nijak nevlídně a ani se nesnažím tvrdit, že jsou titanový chrona nebo titan obecně pro každýho lepší (věř mi, že vím, o čem mluvím - co já si vytrpěl od kolegů, když mám prostě radši ocelový GS divery ). Kombinaci černá a zlatá jsem přicházel na chuť léta, taky jsem si říkal, že to je laciný/pornoherecký/prostě ošklivý - no a jak to dopadlo. Prostě mě fascinuje, že se tyhle těžký objemný krávy s čudlíkama na ráně a ultrasložitým strojkem k tomu snažíš přesvědčit, že jsou vlastně trochu tooly, a svým způsobem ti fandím (bez ironie). Pro mě (a to jsem zvyklý na těžší kusy) bylo nepohodlí důvod, proč jedničky šly. Titanu vděčím za to, že mi umožnil GS chrona - který mám jinak moc rád - normálně nosit (i když se mi po jedničkovém cifru občas zasteskne, ale holt to fakt nešlo). Jednu věc si ale dovolím rozporovat: Broušený ručičky na matných cifrech jsou z hlediska čitelnosti bez lumi to nejlepší, co umí GS nabídnout, SBGV007 si právě proto suším na důchod. Na papíře to tak nevypadá, ale čestný pionýrský, že to tak je.
 3. Jakkoli nerad komentuju aktuální inzeráty, že tady shewczovy moderní GS quartzy furt leží za takovou cenu je mimo moje chápání. Si je snad koupím do foroty :)

  1. Show previous comments  18 more
  2. Liqid

   Liqid

   Já o nich hodně uvažoval, ale mít dvoje GS v baterce se mi zdá zbytečné. Navíc nemají plastický ciferník, což na GS nejvíc obdivuji, škoda že mají tolik modelů s rušivým ukazatelem nátahu.

  3. Axel

   Axel

   Lesteni je zcela OK, pokud to je udelano citlive, odborne... Uber materialu je pak minimalni a nemeritelny. Neco jineho je prebrouseni, tam uz lehce muze dojit ke zmene proporci a hlavne origo brus pujde jen velmi tezko trefit, ale zase to je detail pro postizeny. 

   Jeronimo odvadi perfektni, citlivou praci a rozhodne verim vice jeho umu, nez oficialnimu servisu.. A GS jsou TOP hodinka, o tom zadna.. :) 

  4. dr.sphinx

   dr.sphinx

   Tak jsou fuč. Ex post: O téhle konkrétní referenci psal tak pět let zpátky Forster. Kdo přijde na chybu/chyby v článku u mě má pivo :)

   hodinky/ee

 4. Se pak nediv. Jiank je to skrze častou nutnost zaslání do JP velká bída GS - panské manýry ( (c) instant) by jim šly, ale normální servisní síť už ne. @Teatime: Dík za podrobnosti. Chyba v číslech hodinek - mno. Hlavně, že to dobře dopadlo. Že řešili nadvakrát mezeru na GMT 9 a dokonce ji zřejmě vyřešili - navíc po interním upozornění - je příjemné překvapení, třeba se blýská na časy (tuhle frázi jsem teď použil úplně poprvé od dob diktátů ve škole ). Mně se to u SBGC001 vrátilo v podobném stavu. Proto jsem byl "nucen" koupit si titanovky s tmavým cifrem, holt co oči nevidí... . Ještě k tomu životnímu stylu a vhodnosti GS chron pro něj - proto si člověk GS chrona myslím nekupuje, ale to je podle vkusu. Jo a budu se opakovat, ale jak jsem u GS diverů přidanou hodnotu titanu tolik nevnímal, u chron je to BOMBA.
 5. SBGA371 - hodně hustá volba (pokud ses nepřepsal ). Jestli je časem ulovíš, rád se na ně dojedu (rozumně) kamkoli podívat.
 6. Tak nikdo netvrdí, že zrovna ty jsi jeden z nich
 7. Já quartz nezminoval částečně z opatrnosti, poněvadž je to tady na fóru (skoro) samý quartzofobik. Máš něco konkrétního v merku?
 8. Korunka, dýnko, trochu tlustší linka číslice data, ale nejpřesnější je to podle datumovky - jedničky mají napravo od datového okna ještě takový ten camfour jakoby namísto indexu u 3, jedenapadesátky ne.
 9. Haha, tady dělám chytrýho, ale pořádně se nepodívám, 001 a 45GS samozřejmě Ale přece jen možná malinko chybí ještě nějaký springdrive
 10. Jedenapadesátky a k tomu starý 44GS - to máš v zásadě splněno, teďka rychle odsud
 11. Tak jasně, že Ötzimu se budou líbit
 12. Z hlediska tvrdosti je Bright Titanium heterokov - tabulkově i anekdoticko-zkušenostně-prakticky je na tom líp než ocelové bláto. @Teatime - fakt to vypadá, že to máš nepromáčknutý Mimochodem - samozřejmě jen pokud to sem chceš dávat - nemusel jsi tam při uplatňování záruky řešit nějakou prapodivnou peripetii?
 13. Přiznám se, že bych si předem fakt nevsadil na to, že zrovna tohle bude u "železného chodítka" takový kámen úrazu Hned půjdu napsat do Lange, ať s okamžitou platností začnou vyrábět Saxonia Dünn!!!
×
×
 • Create New...