Jump to content

dr.sphinx

Member_50
 • Posts

  3,621
 • Joined

Recent Profile Visitors

13,677 profile views

dr.sphinx's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Hele a fakt tě u diverů neštve spona? Ani úplně malilinko? @EpsteinBarr avatar je v podstatě selfie
 2. Ano, nejspíš - ale jsem jen poučenej hobík, opravdový hodináři mají z těchhle amatérskejch odhadů logicky spíš prču
 3. Jak jako vrátit? Rozmlátit kladivem a/nebo dát do drtiče odpadu!
 4. Možná bys se divil - (ale aspoň jsou ty subdodávky z JP, pokud na tom teda záleží).
 5. Průhledný dýnko mají troje: SBGV019, SBGV238 a viz výše SBGP017 Vsadím gatě, že jich bude v budoucnu víc - když Seiko jednou chytí slinu...
 6. 3Hz tvému oku nelahodí a prostě to tak máš - no problem. Frekvence z hlediska nějakých objektivních kritérií chronometrie ale fakt není ta nejdůležitější proměnná. ETA mimochodem v současnosti ve 3Hz celkem jede, dokonce to tlačí prakticky všude, kde můžou.
 7. Jak se tak koukám na podpis - různý 3Hz Lange nebo JLC by tě taky štvaly?
 8. Trojručky jsou náhodou fajn, osobnost jim dodává hodinová šipka. Jinak ale musím uznat, že aspoň na fotkách jsou ty gmt fakt appetitlich.
 9. Hlavně jsem rád, že sis je koupil ty a ne nějakej blb
 10. Pokud vím, tak 356 GR byly normální produkční model, jen je přestali dělat. Poslední rezervový, co jsem zaznamenal, jsou 917 a R500, ale netuším, jestli eště existujou.
 11. @libor2002Žádná mikroregulace (a pokud vím, tak ani žádný půldílky) je samozřejmě mínus. Pohodlnej jinak je, ten moderní tlustší mám rád i z toho důvodu, že jsou hodinky hmotnostně vyvážený. Koupil jsem ho hlavně kvůli vzhledu - na 6068NK a stotrojky. Je totiž taky fajn, že Sinn prodává nebo prodával samotný koncovky.
 12. Aha, to už je staršího data, uniklo mi to. Ruprechtovi kámoši si to teda koupili a třeba to opravdu byla jen jednorázová věc. Jen aby se časem nevynořil nějaký další potentát
 13. Z pokusu vystřelit jinou/divnou marine 100ks limitku bych na budoucí úpadek ještě neusuzoval. Chrona jsou trainwreck. Hnusný a zcela bez STOWA DNA. Ale budiž, taky limitka, snad to bude fail a nechají toho. Všim jsem si jiný věci: U chron zmizela možnost nechat si udělat ruční nátah. Ačkoli tímhle způsobem předělaný 775x moc nemusím, naživo to je na pohled překvapivě hezký. Solidní pilotky budou dělat vždycky. Rozpaky jsou ale namístě.
 14. 24.2. od 18h Ka-Varna(OC Breda) 1. Krutor 2. ABCDE 3. MrGas 4. Džimy 5. nickolas 6. dr.sphinx 7. nividic
×
×
 • Create New...