Jump to content

dr.sphinx

Member_50
 • Posts

  3,649
 • Joined

Recent Profile Visitors

14,414 profile views

dr.sphinx's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. martar je tak príma, že mi ani nevadilo, jak mě oškubal Ale vážně: když něco chcete a prodává to Martin, máte kliku.
 2. @DavidLC Ale LXka ti nevaděj @ATOM Dyť jo, moje první (a samozřejmě jediný!) GS byly programově quartzy, Že mě to pak vcuclo je věc jiná.
 3. Jen pro pořádek: 50ti letý servisní interval Seiko u 9F nikdy neslibovalo ani neslibuje, jen uvádějí, že oleje v bloku "suoer-sealed cabin" - té jakoby zkosenější SIM karty mezi baterkou a cívkou motoru, ve které jsou uzavřená kolečka - mohou teoreticky vydržet až 50 let bez servisu. V 9F návodu píšou servis co 5 let nebo tak něco, což samozřejmě netřeba brát vážně.
 4. Steve Albini Pro příznivce některejch spíš minoritních žánrů asi srovnatelný s tím, kdyby Dukovi spadlo letadlo se všema Snarky Puppyma.
 5. Vidíš to, a mně se jen z představy snowflaků s lumi dělá vyrážka. Nemusejí být každý hodinky univerzály. Jestli jsou někde mrazivě ostrý ručičky nedílná součást celkovýho výrazu, tak tady.
 6. Hermes dělá/nechává si dělat plno věcí, co jsou zajímavý technicky i koncepčně. Dycky se mi vybaví nezvyklá poetická komplikace u Arceau Temps Suspendu, který bych si v trochu jiným "balení" a s trochu jiným rozpočtem dovedl představit.
 7. Nejeden Slepému by ale bylo jedno, že není černá.
 8. Šlo jen o to, že černý originál silikon se dal koupit zaprvé jen někde (v Praze ne) a za druhé jim bylo třeba hodinky donést - takže spíš jen takový tanečky, když se značka snaží prdět vysoko. P.S. pro pamětníky: s šedomodrým nebyl problém
 9. @p3k nene... to tam fakt musíme všichni?
 10. Abyste se z těch všech obtloustlejch blyštivejch sterilních mr*dek všichni nepo*rali
 11. Varjagovi velké díky. Spoldat má určitě účet, kam se dá neco přispět, že?
×
×
 • Create New...