Jump to content

dr.sphinx

Member_50
 • Content Count

  3,024
 • Joined

About dr.sphinx

 • Rank
  chronobák

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Fanoušek značky
  Mimibazar (sejdu se tam s Miceym, bude veget)

Recent Profile Visitors

8,933 profile views
 1. Vyhrabáno na půdě na chalupě, ale na postavení toho moc chybí. Proust má madlenku, já starý lego. Jen pérování vzadu a volant - ale když mi bylo 8, byl v tom celej vesmír.
 2. Mi dneska o chlup utekly sedmnáctky. To neva, 031 jsou taky fajn parťák pro občanskou neposlušnost
 3. Zaprvé manuál reupnu, blbec jsem to dělal venku přes ťapku. max_bill_Mega.pdf Zadruhý by to neměl Hans takhle schovávat. Možná zmoudří, až bude starý.
 4. Esli vám to nevyjde, stavím se do řady, platím v tvrdé západní měně Na kolo se vytento, kup si GS.
 5. To je pravda, taky tam nebyl speciální pin pro pusher. Pokud se vám nechce googlit nebo nechcete zasirat prohlížeč Junghans reklamama, manuál napřímo (holt auf Englisch): http://cloud.tapatalk.com/s/603d0caaa6604/max_bill_MEGA_Solar.pdf Má místy kvality japonský marketingový angličtiny (A watch for all those who live their own style – and on that we can not do other than congratulate you! Nebo: Radio-controlled technology – It doesn’t get more accurate.)
 6. Je to všechno v návodu, vyvolává se tím manuálně synchronizace a ovládá hromada dalších pokrocilejsich věcí.
 7. Že člověk radši nedrží hubu Dneska to šlo, po velkým servisu i ty Seika choděj docela hezky. Tak byl za odměnu vejlet. JInak se tříkila možná brzy stanou hrdiny další Doktorovy Seikokauzy™, ale to spíš někde samostatně. Je to i malilinko vidět
 8. z pozustalosti byvaju len hvězdy vláken "pomoc při určení ceny"
 9. Já asi měl u chronokolíbky zlou sudičku. Krátký tlustý týpek, který nosí hlavně trička z koncertů, skončí u obsese s oblekovkama. Box safír, ruční nátah, tím pádem ciferník nenarušený ošklivými AUTOMATIC kaplitálkami, krémový cifr, korunka dost velká na pohodlné natahování...
 10. Pochybuju, že je zas až tak virilní.
 11. Aha. Jsem si myslel, jak jsem chytrej. Du hodit sedmnactky do koše. P.S.: Pomijim skutečnost, že z hlediska majitelů jedniček bych měl sedmnactky hodit do koše tak jako tak.
 12. No skoro to tak vypadá. Ale proč by 40/22 vůbec dělali? Seiko má své důvody, o kterých rozum nic neví. Taky jsem koukal, že tomu stylu pouzdra+nábytku na cifru říkají "Serie 9". Kam se hrabou Němci, Bosch to dotáh jen do osmičky.
 13. Tady bude cena na žádost zákazníků vyšší. Je to i lepší deal než cola, velikost zůstane stejná. edit: automaticky jsem předpokládal, že to bude jako všechno dneska limitka, možná to bude za stejné love.
×
×
 • Create New...