Jump to content

dr.sphinx

Member_50
 • Posts

  3,575
 • Joined

Recent Profile Visitors

13,369 profile views

dr.sphinx's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. No tak dobře. Takže Tudory manželka, GS milenka a Sinny jsou teda co? Exmanželka? Levná ku*va odvedle? Tchyně? Ségra? Tahle modrá jim sekne, unositelná i pro ty z nás, co v modrý přímo nejdeme. Tvoje hlavní trojice teď myslím báječně funguje: netuctový menší GS, možná trochu retro, ale hodnotný moderní chlapský univerzály a (taky vlastně celkem neokoukaný) Němci do akce.
 2. Díky, omrknu. Nevadí mi k tašce hrušek přidat tašku jablek, pokud by to mělo reálný benefity.
 3. Měli byste někdo prosím tip na rozumnnej streamer? Digitál optika i coax, slušný uživatelský rozhraní, streamovací audio služby. Nebude to integrovaný do žádný sofistikovaný domácí sítě. Kdyby to umělo načíst extrerní HDD zformátovanej pro mac, je to docela plus, ale není to podmínka (pokud to vůbec existuje, jak je z povahy dotazů vidno, o streamerech vím houbelec). D/A v tom nutně nepotřebuju, ale proč něco novýho nezkusit, hlavní jsou ty oba digitální výstupy. Utratit za to chci jen, co je nutný Dík
 4. Bez ohledu na vcelku logický vysvětlení, proč se šlo se San Martin, pro obchod s"helveti" v názvu je to taková ... ehm ... pikantní volba. JInak přeju co nejúspěšnějších dalších dvanáct let!
 5. Nesmíš tam chodit tak nadrzenej
 6. Záleží, jak dlouho prodavač vydrží.
 7. Tak dr. sphinx to nakonec bohužel nedá, ať se to povede.
 8. 1. Melly 2. Tittus 3. Kupa54 4. long 5. kuncák7 (zkusí to stihnout) 6. Waya03 7. Bezous (přijdu z práce až ve 21 hod.) 8. Dreak 9. Beladona 10. dr. sphinx (zkusí to stihnout)
 9. Ad nautilus, komentář od desmo na hodinkee, enough said. Bad news: In the end, Thierry Stern's "performance" before the NYT that Patek is not hype brand and that the Nautilus is not a hype watch -- as opposed to that other brand and watch from Le Brassus -- was just that, a performance. And not a very good one. It's gonna be hard to take him seriously anymore.
 10. Zrcadlům se každej normální chap přece vyhejbá. Luneta kolem pupku by přitom vhodně akcentovala moje slovanské vnady (i mnoha dalších soudruhů).
 11. Ze zvědavosti jsem kliknul na odkaz ve svým podpisu a ukázalo se, že tu má nějakej dr.sphinx nějaký vlákno. Vezmeme to od konce Hezkej seatbelt, ale krátkej. Takže: To bylo ale ňák moc i na mě, takže radši: Nomos mi vždycky byl z nejrůznějších důvodů protivnej (a možná je pořád), ale NWC club limitka se jim šmejdům povedla. Za eurolitr se dá jen těžko koupit něco dotaženějšího.
 12. Co dát tu lunetu někde kolem pupku?
×
×
 • Create New...