Jump to content

lipic

Member_50
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lipic

 1. Tak,to jsme na tom úplně stejně.
 2. Mě by se ještě na 556 už stou červenou vteřinovkou líbily aplikované indexi a bylo by vymalováno. Ty už na nějakých jsou,ale zase mi tam chybí datum. Škoda, mohli by designéři u Sinnu zabrat špónu...
 3. Díky kluci za rady. Ještě jsem našel zde v sekci prodám,Seika mini turtle ve speciální edici, tudíž PADI, tak červík začíná hlodat.
 4. Zdravím místní osazenstvo Už, už, jsem chtěl na léto objednat nějaký levný potápky,v mím případě Citizen Promaster NY0040 ( ty s černým cifrem),ale kolega by pustil svoje Seika SKX007 za ty samý prachy co stojej nový NY0040,akorát nesou samozřejmě známky nošení- takže vlásečnice na pouzdře a jeden menší ťukanec na vložce lunety. Tak, a teď babo raď. Co má podle Vás větší smysl?
 5. lipic

  Seiko Samurai

  Jaký je rozdíl mezi SBDY081 A SRPF79K1?
 6. lipic

  Seiko Samurai

  Už jsem asi taky nahlodanej jít do těch nových co sem postnul Spongebob.Akorát se budu muset rozhodnout jestli Samuraje, nebo Želvy?To bude chtít vidět naživo a na ruce.
 7. Taky gratulace!Moc dlouho nás nenapínej...
 8. Všechny GS jsou krásný a maj koule. Za mě 211 vs. 373. Závidím ti to rozhodování...
 9. Aha,tak ty výroční limitky mi nějak unikly. A ta zelená není pro mě moc zajímavá. Jinak ale pěkný kukačky, hlavně MM300.
 10. Taky koukám po nějakých Seikách,asi SKX,nebo želvy, ale stím,že Seiko letos slaví 140 let od založení manufaktury,tak nevím jestli nepočkat třeba na nějakou limitku či speciální edici k výročí-pokud něco takového vyprodukují. Jinak až ti dojdou kukačky, tak postni nějaký foto.
 11. Zase nová informace - díky bandicoot.
 12. Zdravím místní osazenstvo. Po courání na netu (i zde),jsem narazil na Seika SKX na e-shopu "ihodinarstvi.cz".Přitom myslím, že v roce 2019 je přestali vyrábět a na jiných e-shopech už dávno nejsou.Tak jak to, že je mají tady vtomhle shopu?
 13. Bez toho kyklopa ty king-turtle vypadají asi líp.
 14. Tak safír,je safír..O tom žádná. Ty Spinnaker Dumas vypadají zajímavě, Štajny nechci,ty už jsem jedny měl, a Orient mě nenadchnul. Po samurajích taky někdy pokukuju.
 15. Děkuji tombasovi za vložení fotek tázaných hodinek.A klidně můžeš ty zajímavější hodinky zmínit. Jinak s tím kyklopem jsem taky na vaážkách.
 16. Zdravím místní osazenstvo. Nějak se nemůžu rozhodnout, tak to zkusím přes Vás. Čemu by jste dali přednost, nebo co se vám líbí víc: Seiko SRPD27-monstra, nebo Seiko SRP777-želvy? Předem díky za rady a názory.
 17. Na ten eshop jsem taky koukal,tak doufám, že budou vpohodě. Přemýšlím nad 007, něž si udělám radost Sinnama, ale ty až ke kulatinám.
 18. Gratuluji ke krásným hodinkám. SKX prostě mají koule.Kde jsi je kupoval?
 19. Tak už sem si to dohledal. Asi to byly Squale Master Professional 600m.
 20. Zdravím všechny chrono-nadšence. V nějakém promo videu na značku Squale jsem viděl, že nějaký model měl, nebo má průhled na strojovnu. Tak by mě zajímalo, který je to model?Jestli někdo ví? Vím, že u potápek to moc časté nebývá.
 21. Co třeba Laco Augsburg Taupe ,a je to taky limitka.Koukni na chronoshop.
 22. Čau. Jak bylo řečeno, NOMOS je super značka, takže za mě Ano. Hlavně je u nich z čeho vybírat, plus ten in-house.Pak se pochlub co vyhrálo.
×
×
 • Create New...