Jump to content

lipic

Member_50
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zábřeh na Moravě
 • Fanoušek značky
  Squale, Sinn, Seiko, ...

Recent Profile Visitors

1,370 profile views

lipic's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Tak,to jsme na tom úplně stejně.
 2. Mě by se ještě na 556 už stou červenou vteřinovkou líbily aplikované indexi a bylo by vymalováno. Ty už na nějakých jsou,ale zase mi tam chybí datum. Škoda, mohli by designéři u Sinnu zabrat špónu...
 3. Díky kluci za rady. Ještě jsem našel zde v sekci prodám,Seika mini turtle ve speciální edici, tudíž PADI, tak červík začíná hlodat.
 4. Zdravím místní osazenstvo Už, už, jsem chtěl na léto objednat nějaký levný potápky,v mím případě Citizen Promaster NY0040 ( ty s černým cifrem),ale kolega by pustil svoje Seika SKX007 za ty samý prachy co stojej nový NY0040,akorát nesou samozřejmě známky nošení- takže vlásečnice na pouzdře a jeden menší ťukanec na vložce lunety. Tak, a teď babo raď. Co má podle Vás větší smysl?
 5. lipic

  Seiko Samurai

  Jaký je rozdíl mezi SBDY081 A SRPF79K1?
 6. lipic

  Seiko Samurai

  Už jsem asi taky nahlodanej jít do těch nových co sem postnul Spongebob.Akorát se budu muset rozhodnout jestli Samuraje, nebo Želvy?To bude chtít vidět naživo a na ruce.
 7. Taky gratulace!Moc dlouho nás nenapínej...
 8. Všechny GS jsou krásný a maj koule. Za mě 211 vs. 373. Závidím ti to rozhodování...
 9. Aha,tak ty výroční limitky mi nějak unikly. A ta zelená není pro mě moc zajímavá. Jinak ale pěkný kukačky, hlavně MM300.
 10. Taky koukám po nějakých Seikách,asi SKX,nebo želvy, ale stím,že Seiko letos slaví 140 let od založení manufaktury,tak nevím jestli nepočkat třeba na nějakou limitku či speciální edici k výročí-pokud něco takového vyprodukují. Jinak až ti dojdou kukačky, tak postni nějaký foto.
 11. Zase nová informace - díky bandicoot.
 12. Zdravím místní osazenstvo. Po courání na netu (i zde),jsem narazil na Seika SKX na e-shopu "ihodinarstvi.cz".Přitom myslím, že v roce 2019 je přestali vyrábět a na jiných e-shopech už dávno nejsou.Tak jak to, že je mají tady vtomhle shopu?
 13. Bez toho kyklopa ty king-turtle vypadají asi líp.
×
×
 • Create New...