Jump to content

Mareka01

Member_50
 • Content Count

  590
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Mareka01

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava

Recent Profile Visitors

2,184 profile views
 1. Myslím že ta pobočka už tam není. Ostatně u fintechu zaměřeného na on-line řešení kamenná pobočka moc smyslu nedává (i ta aplikace/přístup je jen pro telefon).
 2. Jde to z Holandska = bez cla. Jen se nenech vystrašit, že prodejce trochu méně komunikuje.
 3. Nechci být špatným prorokem (pokušitelem), ale pokud chceš SKX007, budeš si po nákupu něčeho jiného při pohledu na zápěstí říkat, zda to nebyla chyba. A navíc je mají v japonské verzi zde za +- 8000 (bez poštovného) https://www.monsterwatches.eu/product/skx007-j/
 4. Mareka01

  Seiko SKX

  Právě mi přišly odsud. https://www.monsterwatches.eu/product/skx007-j/ No a trvalo to cca tři týdny (dělali mi drobný upgrade) - takže nejvyšší čas objednat ať dojdou včas. ;-)
 5. Mám pocit že jsme byli právě v té Pstruží farmě Bělá - pstruhy chovali v nádržích/bazénech.
 6. Absolvoval jsem s dětmi podobné chytání (dál od Prahy). Všechno na místě půjčili a vysvětlili, ale byla to až nuda - rybu jsme vytáhli cca každé dvě minuty (předpokládám že je v rybníku vůbec nekrmili, aby to "lovení" odsýpalo a obsloužili co nejvíce lidí).
 7. Některé větší modely mocca konvice mají v sítku (uprostřed po jeho obvodu) osazení a do něj se dá zasadit "poklička" ze stejného materiálu, jako je sítko. Díky tomu se rozdělí sítko na polovinu = poloviční spotřeba kávy bez vlivu na přípravu/chuť. Jen jsem ten mezikus nikde nenašel k prodeji samostatně.
 8. Díky za reakce - promazání paměti Tapatalku a zpětné přihlášení pomohlo.
 9. Jsem jediný, komu od včerejška nefunguje Tapatalk přístup? Po spuštění Android verze se jen načítají příspěvky.
 10. Mám na sifon napojený odpad myčky i pračky, délka hadic cca 2.5m a no problemo.
 11. Když jsem potřeboval stěžejky na PO (díky[mention=2867]Seamaster[/mention] za správné nasměrování!), tak jsem vše domlouval s p. Mužíkem: Tel.: +420 222 318 812 Mobil: +420 736 630 134 Mail: servis@dusak.cz www.dusak.cz Nebyl to nějaký velký problém jen: - musel jsem počkat než je naskladní - chvilku jsme diskutovali o správném typu - nakonec mi je poslali do místního hodinářství, se kterým spolupracují (abych ušetřil na poštovném, které 2x přesahovalo výši ceny zboží) No a pokud by bylo nejhůř, 2ks 68ST2210 z této akce mám ještě doma. ;-)
 12. U mne otevření vlákna "Co máte právě na ruce?" v Tapatalku Pro cca 3-5 vteřin. A od spuštění Tapatalk verze fóra spokojenost. ;-)
 13. Bylo to i v hlavních zprávách ČT - cca minutová reportáž informující, že na otevření se připravují i tyto typy provozoven. Mj. záběry z Pražského hodinářství a pár vět zaměstnance, že mají dezinfekci v předávací místnosti a mnoho drahých hodinek po servisu, které nemohli kvůli uzavření vrátit majitelům.
 14. To Inspirazione umí i trojboj (s mlékem).
 15. Nahrávání hovoru u Androidu je celkem oříšek. Pro Samsung s 10kou jakž takž funguje ACR - instalovaná ne z obchodu Play, ale Samsung Galaxy Store - verze unchained.
×
×
 • Create New...