Jump to content

Půlka Šumavy

Member_50
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

About Půlka Šumavy

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Šumava
 • Fanoušek značky
  Emeritní profesor matematiky, čili odvislé zájmy.

Recent Profile Visitors

1,337 profile views
 1. Ano, to mě napadlo. Měl jsem však dojem že s touto žádostí na rtech budu u hodináře za prase.
 2. Skvělé, děkuji; opomněl jsem dodat že s cenou do 50k.
 3. Prosím o tip na analogové hodinky bez vteřinové ručičky, mechanické i quartz mimo s displeji kombinované G-Shock, smartwatch a chronografy. Věřím že nejsem sám koho běžící anebo poskakující vteřínovka prostě štve.
 4. Přiznám se, že když náhodou vidím na ruce Rolex nebo Omega a že je to v mém případě prakticky zcela vyjímečné, pak fake pochopitelně nepoznám. Nicméně jaksi automaticky bystřím a přemýšlím, zda vzhledem k nositeli by mohly anebo nemusely být. Jinak mě je to šumák, protože chronoman si hodinky kupuje kvůli sobě a ne kvůli okolí. Mimochodem story o tom, že někdo někoho neznámého na ulici nebo zahrádce restaurace žádal, aby mu svý rolexky půjčil, protože se mu zdáli podezřelé jsou k smíchu. To snad ani nemůže nikdo myslet vážně.
 5. Měl jsem ševce a ten už umřel, ševců málo a daleko. Tak jsem nazul něco z Bati a zjistil, že to s Baťou nemá na rozdíl od čínské provincie Kuej-Čou společného nic. Nakonec jsem zakotvil u Steinkoglera a beru od něj všechno co potřebuji na důchodcovskou potulku po ose Luzný - Roklany - Gr. Arber, měsíční nákupy v supermárketu a gerontologické kontroly ve špitále. Boty jsou dosmrtný, stačí mazat krémem a vyměnit u Steina podrážky jednou za deset let. No a od starý, ehm své ctěné ženy, dostal jsem kotníčkový Vasky. Tuhle jsem seděl v osněženém mechu a prohlížel si je jak jsou pěkný. No oni nebudou, do jara je okopu o pařezy a mám upřímných pochyb, že by měly neomezený život jako Steinkogler. Ale třeba se pletu. Za tu cenu jsou dobrý.
 6. Těmito hodinkami jsem tak uchvácen, že mě předčasně opadala líska u plotu. Čím jsem starší, tím se mě více líbí retro design. A čím jsem starší tak přestávám řešit strojky, protože jsem se osobně přesvědčil, že ETA základní formy stačí pro běžnost a já jsem běžný člověk. Popravdě raději několikero hodinek s ETOU než jedny s in-house kalibrem. Asi hloupé. Někdo má doma sedmičkové bávo ve dvanáctiválci, někdo golfa pro ženu, letitou kachnu a dva peugeoty, protože na francouzské vozy této značky měl vždy slabost. No nic, to jsem se zase rozkecal. Půjdu raději naštípat polínka do kamen.
 7. Nechápu trend velkých hodinek. Je to pro mě opět limitující. Inu, moje škoda
 8. Ano, bohužel velikost je i pro mě limitující.
 9. Půlka Šumavy

  Alpina NEWS

  Srdce mě u téhle značky plesá. Sám nevím proč.
 10. Zaskočil mě chleba. Zírám. Pro mě je máloco skoro dokonalé. Krásný design.
 11. Dostali jste mě. Zahazuju baličku cigaret a jdu si koupit lulku
 12. V plném rozsahu podepisuji. Lépe bych to neřekl.
×
×
 • Create New...