Jump to content

Hardslimer

Member_50
 • Posts

  2,653
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

4,755 profile views

Hardslimer's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Elogo, nerozumím, promiň. Mám rád hodinky a vše kolem nich. A je mi u řitního otvoru odkud pochází.
 2. Zdar pánové. Dlouho jsem zde nebyl a nevím jak se věci mají..... Co se děje s touto limitkou hodinek? Je zakázano nosit hodinky s vlkem?
 3. Pořád funkční a pořád přesné! Každý rok ubírám pouze 2 minuty.
 4. Ahoj. Luneta není origo. Poznáš to podle číslovky 4. Porovnej si ty dvoje lunety a rozdíl poznáš hned.
 5. Přesně jak píšeš. Ale té velikosti bych se moc nebál. Jsem zvyklý nenosit hodinky úplně utažené na ruce a tudíž mi všechna Casia sjíždějí na stranu ruky. Kdybych měl o něco tenčí ruku nebo více ve tvaru "vysočiny", tak mi krásně drží na středu. Však je vyzkoušej a uvidíš. Pokud ti nesednou, tak je někomu podaruj. Dobrých skutků není nikdy dost!
 6. Casio AE-1500WH-1AVEF Maximálně levný (850,- Kč) a spolehlivý společník. Asi mi hráblo, ale už delší dobu jedu na vlně low cost happiness.
 7. Opět jedny od Eltonu, kvůli kterým bych zhřešil.
 8. Potěšilo mě, že mi skončil ban z roku 2019. Byla to dlouhá cesta, ale nakonec všechny cesty vedou do Říma.......ehm na Chrnmg.
 9. Tvl, to nee. To musel napsat opravdový kokot! A banány mám rád. Obzvlášť na foru, které je pod cenzurou jako náš stát posledních x desítek let komunistické nadvlády.
 10. Jeste tak vedet jaky je rozdil mezi ' a °.......... Celkem pekny blabol.
 11. Mno a nemel bys vycislit skodu realitakovi? On by te mel vyplatit. To jeho zakaznik zdemoloval byt.
 12. Tak tohle je mazec: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/svedek-natocil-nehodu-na-d8-do-auta-v-protismeru-celne-narazila-dodavka-40342670#dop_ab_variant=0&dop_req_id=p46MtpjrCUt-202011191600&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Člověk si v klidu frčí a z ničeho nic...........
×
×
 • Create New...