Jump to content

Petr82

Member_50
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

About Petr82

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Že já sem lezu... Na Bazoši jsem našel jeden epesní červenej Mazzer v Brně za 5.000 a když jsem ho viděl naživo, tak jsem taky neodolal...
 2. Co třeba toto: https://www.bradsky.cz/focus-spine-evo-donna-rubinova--p-11694.html
 3. Včera jsem byl ve Freeportu v Hatích a v obchodu Vermont mají poměrně slušný výběr výběr bund - vše -70 %,. Bylo tam i několik Bedale a Beaufort za cenu lehce přes 3 tis. a to už za výlet celkem stojí.
 4. Za mě taky doporučuji Permonium - obě části (syn má 7 let a líbilo se mu oboje). V Brně VIDA, v Olomouci Pevnost poznání.
 5. Pokud to nemáš daleko do Brna, tak doporučuji firmu Petra Hesse, mám od nich i několik pásků a super. http://petrhess.cz/zbrane.htm
 6. Pokud by to někdo z Vás měl blízko do Znojma, tak ve Freeportu v Hatích mají v obchodě Vermont (oblečení Nautica, Chaps...) novou sekci s věcmi od Barbouru - aktuálně je na vše sleva 70 %, takže bundy jsou kolem 140 Eur.
 7. Mrkni ještě na: https://www.fahrrad-xxl.de/focus-raven-max-pro-x0029089 https://www.fahrrad-xxl.de/ghost-lector-7-lc-x0028593 https://www.fahrrad-xxl.de/ktm-myroon-29-prime-22-x0030295 Zejména v menších rámech se dá solidně vybrat.
 8. Já jsem se byl nechat změřit v Brně v Bike Max a koupil jsem SQlab 610 Ergolux a naprostá paráda. Rozdíl v komfortu je obrovskej.
 9. Většinou pomůže terpentýn. Další rady jsou případně tady: https://www.dobrytextil.cz/blog/poradna/jak-se-zbavit-skvrn-od-pryskyrice-smoly-smuly-na-textilu?gclid=EAIaIQobChMI3vP85d2q3AIViJ3VCh0jFwLdEAAYASAAEgLLh_D_BwE
 10. Když budeš potřebovat, rád pomůžu. Termo jasan prodáváme, exotiku taky.
 11. Barbour dělá taky moc pěkný svetry - první jsem koupil v Rakousku, v neděli objednal 2 z Outdoor and Country za celkem zajímavej peníz a dneska jsou doma. https://www.outdoorandcountry.co.uk/shop-by-brand/barbour/barbour-sweaters-cardigans-jumpers-knitwear/barbour-jumpers.sub
 12. Ipe je super, cena ale přes 2000 Kč za m2. Originál barmský Teak taky super, ale tady jsme už kolem 4500,- Kč/m2. Akat taky není špatný, ale cena je kolem 1800,- provedení je kvůli růstovým vadam pouze cinkovane (=delkove napojovane) a spoj nevydrží na veky. Drevo je vždy o tom, co od toho člověk očekává a kolik do toho chce vrazit peněz.
 13. Dělám s termo borovicí i termo jasanem. Výhoda oproti sib. modřínu je daleko větší rozměrová stabilita (modřín bude vždy daleko více korýtkovat a bude více praskat). Cenový rozdíl mezi termo borovicí a sib. modřínem je kolem 15 %. Pokládka je jednodušší a zvládně to šikovnější kutil. Termo jasan je cenově asi na dvojnásobku, co termo borovice. Nutné jsou dilatace mezi prkny a od zdí, zespodu to musí větrat - čím větší mezera, tím lépe. Pokud budeš potřebovat jakoukoliv technickou radu, dej vědět.
×
×
 • Create New...