Jump to content

Petr82

Member_50
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Petr82

 1. Že já sem lezu... Na Bazoši jsem našel jeden epesní červenej Mazzer v Brně za 5.000 a když jsem ho viděl naživo, tak jsem taky neodolal...
 2. Co třeba toto: https://www.bradsky.cz/focus-spine-evo-donna-rubinova--p-11694.html
 3. Včera jsem byl ve Freeportu v Hatích a v obchodu Vermont mají poměrně slušný výběr výběr bund - vše -70 %,. Bylo tam i několik Bedale a Beaufort za cenu lehce přes 3 tis. a to už za výlet celkem stojí.
 4. Za mě taky doporučuji Permonium - obě části (syn má 7 let a líbilo se mu oboje). V Brně VIDA, v Olomouci Pevnost poznání.
 5. Pokud to nemáš daleko do Brna, tak doporučuji firmu Petra Hesse, mám od nich i několik pásků a super. http://petrhess.cz/zbrane.htm
 6. Pokud by to někdo z Vás měl blízko do Znojma, tak ve Freeportu v Hatích mají v obchodě Vermont (oblečení Nautica, Chaps...) novou sekci s věcmi od Barbouru - aktuálně je na vše sleva 70 %, takže bundy jsou kolem 140 Eur.
 7. Mrkni ještě na: https://www.fahrrad-xxl.de/focus-raven-max-pro-x0029089 https://www.fahrrad-xxl.de/ghost-lector-7-lc-x0028593 https://www.fahrrad-xxl.de/ktm-myroon-29-prime-22-x0030295 Zejména v menších rámech se dá solidně vybrat.
 8. Já jsem se byl nechat změřit v Brně v Bike Max a koupil jsem SQlab 610 Ergolux a naprostá paráda. Rozdíl v komfortu je obrovskej.
 9. Většinou pomůže terpentýn. Další rady jsou případně tady: https://www.dobrytextil.cz/blog/poradna/jak-se-zbavit-skvrn-od-pryskyrice-smoly-smuly-na-textilu?gclid=EAIaIQobChMI3vP85d2q3AIViJ3VCh0jFwLdEAAYASAAEgLLh_D_BwE
 10. Když budeš potřebovat, rád pomůžu. Termo jasan prodáváme, exotiku taky.
 11. Barbour dělá taky moc pěkný svetry - první jsem koupil v Rakousku, v neděli objednal 2 z Outdoor and Country za celkem zajímavej peníz a dneska jsou doma. https://www.outdoorandcountry.co.uk/shop-by-brand/barbour/barbour-sweaters-cardigans-jumpers-knitwear/barbour-jumpers.sub
 12. Ipe je super, cena ale přes 2000 Kč za m2. Originál barmský Teak taky super, ale tady jsme už kolem 4500,- Kč/m2. Akat taky není špatný, ale cena je kolem 1800,- provedení je kvůli růstovým vadam pouze cinkovane (=delkove napojovane) a spoj nevydrží na veky. Drevo je vždy o tom, co od toho člověk očekává a kolik do toho chce vrazit peněz.
 13. Dělám s termo borovicí i termo jasanem. Výhoda oproti sib. modřínu je daleko větší rozměrová stabilita (modřín bude vždy daleko více korýtkovat a bude více praskat). Cenový rozdíl mezi termo borovicí a sib. modřínem je kolem 15 %. Pokládka je jednodušší a zvládně to šikovnější kutil. Termo jasan je cenově asi na dvojnásobku, co termo borovice. Nutné jsou dilatace mezi prkny a od zdí, zespodu to musí větrat - čím větší mezera, tím lépe. Pokud budeš potřebovat jakoukoliv technickou radu, dej vědět.
 14. Z uvedených bych šel taky do Kross - výbava i vidlice je za ty peníze super.
 15. Godless opravdu pecka, shlednuto vše za 2 vecery
 16. Zkušenosti spíše negativní - za těch ušetřených pár korun to nestojí.
 17. Díky za tip, i žena řekla, je je to super!
 18. Kurňa, su Brňák, ale toto mi uniklo...
 19. To vypadá hodně zajímavě, co je to za značku a typ?
 20. Paní na prodejně mi tvrdila, že ano. Tak v to doufám.
 21. Při návštěvě rakouského Humanicu jsem narazil na značku bot László Sacher - docela pěkné rámovky zlevněné z nereálných 400 Eur na docela zajímavých 180 Eur. Provedení je precizní a vypadají zatím pohodlnější, než Barkery, které mám na srovnání.
 22. Dneska jsem zavítal do outletu Barbour ve Fashion Aréně. I při mých 206 cm a 115 kg mi Barbour Dock Wax Jacket v XXL byla super a nemohl jsem ji tam nechat (skoro u všech jiných bund mi rukávy byly kratší tak o 10 cm...).
×
×
 • Create New...