Jump to content

Erendil

Member_50
 • Posts

  225
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Erendil

 • Birthday 06/06/1978

Contact Methods

 • ICQ
  307355064

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  IWC, Glashütte Original, Damasko, Kudoke

Recent Profile Visitors

7,537 profile views

Erendil's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. @Peta-Biker Podle mě Pateky mají taky jen dočasně, pokud si pamatuju tak i Patek chce jít cestou pouze vlastních butiků.
 2. @kdojinej Ani ne tak pobavilo, ale spíš překvapilo, že za chvíli u nás nebudou dostupné žádné dražší značky. Bylo jim prý řečeno, že pro Lange ani Vacheron nejsme dostatečně zajímavý trh. Vem si, že Carolinum v Pařížský teď pojde víceméně jen mid-level značky. Podle mě nebude trvat dlouho a zmizne i Moser z Koscomu, protože pokud si dobře pamatuju, tak Edouard Meylan říkal, že i Moser půjde cestou vlastního prodeje.
 3. Tak jsem byl dnes v Carolinu a zjistil jsem, že jim končí další dvě značky. Vacheron Constantin a Lange & Söhne jdou cestou pouze vlastních butiků. Museli část věcí vrátit, takže mají 3 kousky od Lange a 5 od Vacheronu a pak finito. Vtipný je, že v Carolinu teď bude “nejvyšší” značka Jaeger-LeCoultre, což mě docela pobavilo.
 4. Ahoj mágové, vzhledem k tomu, že dávám dohromady střelivo na nový kousek, tak musí něco z kola ven. Nabízím zde tedy moje IWC Big Pilot 43 s modrým ciferníkem (reference IW329303), hodinky jsou ve stavu nových bez škrábanců a záseků. Hodinky jsou v komplet balení, byly kupovány 14.9.2021 u Dušáka, jsou tudíž ještě víc jak 7 let v rozšířené tovární záruce. Několik technických parametrů: Průměr 43 mm Výška 13,6 mm Safírové sklíčko s oboustranným antireflexem Safírový průhled na bohatě zdobený strojek Pohání je ihnouse strojek s 60ti hodinovou rezervou nátahu Voděodolnost 100 metrů Cena: 180 000 Kč Osobní předání je možné v Praze.
 5. @FrantikPřesně jak píše, je to úplná kravina. Řemínek na míru stojí kolem 2ky, tak proč by člověk řešil nějaký vypárávání nití. Vtipný je, že autor příspěvku za custom made řemínek platit nechce, ale pořizovat dvě spony mu nevadí.
 6. Dřív mě Mühle Glashütte moc nezajímalo, ale tyhle hodinky nejsou špatný. Budu se na tu značku musím mrknout.
 7. Erendil

  DAMASKO - kdo ma?

  Já jsem se zbavil DS30 a DA34 a pořídil jsem DA46ky.
 8. @HondzaX Mě Habring přišel nejvíc sympatickej. Akorát budu čekat cca. do září, což mi nevadí. Navíc je u nich sympatický, že chtějí dopředu jen půlku ceny a ne celou, jako je to u dalších podobných značek.
 9. Recenze je moc pěkně napsaná, Orlíky jsou super. Je bohužel škoda, že kvalita výroby v Eltonu se začíná snižovat.
 10. Recenze je napsaná pěkně, ale tenhle typ hodinek bych si nikdy nekoupil.
 11. Recenze je pěkně napsaná. Moony mám taky, konkrétně hesality s 1861 kalibrem.
 12. Super klasický toolovky. Recenze je super napsaná.
 13. Erendil

  Monaco Carbon

  @Willie McBride Myslel jsem si, že to bude něco podobnýho.
 14. Erendil

  Monaco Carbon

  Tak tohle vypadá hodně zajímavě. Ale cenovka asi taky nebude nejnižší.
 15. Ten novej butik vypadá dobře, budu se tam muset zajít taky podívat.
×
×
 • Create New...