Jump to content

Občan

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

About Občan

 • Rank
  Začátečník

Recent Profile Visitors

904 profile views
 1. "Zralok s tazkou lordozou" to ma dnes odstartovalo .Ale za mna tiez tak isto,este aj ta cervena rucicka do toho. Ale toto azzurro na leto,to je ina pesnicka medzi tolkymi tmavochmi. Fajnovucke
 2. Hmmm,myslím si,že fotky v inzercii sú z bočného pohľadu rovnako dôležité ako fotky ciferníka,ale polovica inzerátov ic postráda.

  1. Show previous comments  6 more
  2. Americkej

   Americkej

   Třeba Omega na svých popisech referencí nikdy neuvádí výšku pouzdra, pro mě jeden ze zásadních parametrů. Pak by jim padly prodeje, nebo co? Kvůli poměru průměr / výška jsem už poslal dál nejedny jinak skvělý hodinky.

  3. Radek124

   Radek124

   @Americkej Problém je že skutečnou výšku se nějakým způsobem (zkosené hrany u oversized pouzder, uskočené dýnko, produktovky důsledně z anfasu a nebo "vhodných" úhlů) snaží zakamuflovat většina úspěšných výrobců. A tak jako nedonutíš Omegu k přiznání že jejich nový božský kosmický chronograf má kvůli splnění marketingových požadavků nablblých kancldiverů obludných 17 milimetrů, nedělej si iluze že sem budou přesné míry a váhy (včetně normalizovaných fotek s měřítkem) dobrovolně dávat ti co se chtějí sloníka zbavit. To bys hned viděl kolik lidí "nemá doma váhu", nebo že "šuplerou by se poškrábal antireflex, hodinky by ztratily Resale Value a vůbec, najdi si 🐘 na gúúúglu!"...

  4. martar

   martar

   Tak on je velký rozdil, když tu výšku vyýobce opticky kamufluje vhodně tvarovaným pouzdrem (pak ta výška vypadá i na ruce úplně v pohodě) nebo když ji tají (absence fotek z profilu - pak na ruce může neplánovaně přistát masivni hrouda železa). Konkrétně Omega "umi" obojí... na jednu stranu pohodové klasické moony nebo Seamaster 300 Master, na druhou stranu šok z nových Planet Ocean (nejlíp chrono nebo GMT) :)

×
×
 • Create New...