Jump to content

bob.zizka

Member_50
 • Content Count

  756
 • Joined

 • Last visited

About bob.zizka

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Bayern
 1. Bavorská vlajka. Asi je budu muset pořídit i s tou košilí
 2. Hm,povedená možnost! Furt tesknim po Elton Sport Le 2012 ale tohle by mohlo utěšit ty choutky po klenutym safíru. Pěkný.
 3. Tak po 14 dnech zatim myslim dobrý. Ty hodnoty s poznámkou jsou různé odkládání na noc a bez poznámky jsou hodinky i v noci na ruce. Kéž by jim to vydrželo.
 4. Tah se dá dokoupit aftermarket a ani ti to nezrujnuje. Na kůži jsou krásný, hadr jim sluší,neni o čem.
 5. Tak to je voser! To bych trval na vrácení peněz
 6. Jo. V případě že by se problém opakoval potřetí mám nárok hodinky vrátit a dostat peníze zpět. Nevím jak v Cz, ale tady to docela funguje.
 7. Jinak od Rolexu tam toho moc nemá. Listy čekaček nevedou. Nech nám tu číslo a až něco přijde tak obvoláváme. Tak jsem mu tam nechal číslo.
 8. Přesně! Jako jakej doplatek? Vždyť jsou stejný......[emoji23]
 9. Ano- druhý pokus. Obě reklamace proběhly v německém Landshutu. Prvně ústní vyjádření, že byl ve Švajcu vyměněn strojek a vše je na zdokumentováno na kartě. Asi po třech měsících byl problém znova. Teď po druhé opravě už byl u hodinek původní dopis. Majitel hodinářství pan Weinmayr mi vysvětlil, že jeho lidi smí provádět a provádějí servis Rolex,Tudor a další ale v tomto případě to chce mít Tudor,potažmo Rolex víc pod kontrolou, tudíž byly hodinky odeslání na centrálu německého Rolexu v Kolíně a tam proběhlo vyměnění,seřízení a tlakovka. Na dotaz jak to je dál se zárukou mi bylo řečeno, že od opravy mi běží 5 let. Když jsem mu řekl, že jestli se to bude ještě jednou opakovat, tak hodinky vrátím a budu požadova Kompensation se mi zeptala jestli trvam na GMT, tak pokud bych vracel mi může nabídnout Gmt od Rolexu samozřejmě s mojim doplatkem. Tak uvidíme.
 10. Omlouvám se za fotku,nějak to nechápu. V telefonu dobrý,pak to postnu a hrůza. No nic. Říkám že mam blbý období
 11. Tak jsou zas na ruce. Mám teď nějaký blbý období,ale dnes je ten den alespoň o trošku veselejší. Doufám,že už budou dělat dobrotu.
 12. To jako Fakt!!! Důvod netušim. Jakmile se tam mihne zmíňka o čekačkách tak mod napíše že podobné diskuze nejsou žádoucí a příspěvek je v propadlišti dějin. Letošní navýšení cen se jen stroze bez komentářů zveřejnilo a jede se dál. Musim říct, že v určitých věcech jsou dost vostrý.
 13. Rolex je stejně nejlepší vlákno. Dnes jsem si udělal čas a početl si a zasmál se tu. Tady u nás v říši ani netuší o co přicházejí když jsou debaty na téma dostupnost a čekačky u Rolexu na Uhrforu zakázaný módi je mažou.
×
×
 • Create New...