Jump to content

KatkaB

Member_50
 • Posts

  764
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Fanoušek značky
  Orient, Omega, Swatch, Glycine

Recent Profile Visitors

1,918 profile views

KatkaB's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Pane kolego, já bohužel nevím, stáhla jsem tu fotku z internetu...
 2. Už jsem to sem do některého vlákna někomu dávala, stříbrný-skoro bílý ciferník u Seiko SRPD97, hodilo by se? Ty hodinky mají 38 mm a vypadá to, že leštěná je jenom menší část tahu.
 3. Jj, chápu. Už jsem viděla tolik krásných ideálních hodinek, u kterých jsem neskousla velikost... Ale bráchovi evidentně seděj.
 4. To je hezký:) A pořád ti připadají spíš malý (na tvojí ruku)?
 5. Orient Star Heritage Gothic podruhé:)
 6. Jinak... Seiko SRPD41 už tady proběhlo? Velikost 42 mm https://www.helveti.cz/seiko-srpd41j1 ale asi nebudou tak sportovní, jak bys potřeboval.
 7. Prosím Tě, a jak jsou velký ty Festiny, který brácha nosí? Totiž mě napadá jedna věc, Tobě třeba Tissot PRX s velikostí 40 mm připadají poněkud malý, ale lidi, kteří nejsou chronomagoři, jsou zvyklí nosit klidně i menší hodinky. Tedy jak kdo. Čili pro Tebe jsou ty Tissoty malý, ale pro bráchu třeba ne, jemu by možná vyhovovaly. Což by se možná dalo odhadnout podle těch Festin.
 8. Gratuluju! mě by se líbilo oboje, černý i bílý ciferník:) Sdílím tvůj názor na dámské hodinky, tam je opravdu špatný výběr. Kvalitní, hezké, moderní a do cca 15tis. - to je oxymorón, to v podstatě neexistuje.
 9. Myslím, že elegantní hodinky budou mít spíše leštěné pouzdro. A dámské hodinky jakbysmet. Čili průnik těchto dvou množin bych viděla pro tebe marný, zkrátka budou leštěné. Ale třeba něco najdeš. Osobně bych Ti doporučila neřešit povrch pouzdra a koupit ženě ty Certiny, které jsi jí vybral. Jsou opravdu hezké.
 10. Dost jí seknou! (možná to bude chtít i pěkný řemen, co takhle červený v barvě laku? což možná bude takový prvoplánovitý, ale třeba i nějaký jiný vás napadne)
 11. Seiko vyrábí Pressage v růžovém zlatě: SRPD42, hledala jsem odkaz s hezkýma fotkama: https://marioauthentic.com/shop/seiko/seiko-presage-srpd42j1/ Mají strašně zajímavý ciferník: https://www.carousell.sg/p/free-delivery-brand-new-100-authentic-seiko-presage-rose-gold-case-with-white-sand-blasted-dial-srpd42-srpd42j1-1022838999/ Orient Star RE-AW003S00B: https://www.zegarek.net/zegarki-orient-star/zegarek-re-aw0003s00b
 12. Myslíš, že by se daly prodávat vstupenky? Jen by se to nesměla domáknout OSA...
 13. Bylo to už tady? NH8390.
×
×
 • Create New...