Jump to content

petroniuzz

Member_50
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

About petroniuzz

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Všechno, co tiká! :D

Recent Profile Visitors

887 profile views
 1. Jen pro upřesnění: To, co nabízíš, není "50 039 1", ale Traktory s kalibrem 52, tzn. "52 078 1" - datum, jiné ručky, jiný rok vzniku...
 2. Díky...mám z nich ohromnou radost. Jsou super krásný. Jen to neumím úplně vyfotit.
 3. Dneska reverse pandy na Stalinu... A můj splněný hodinkový sen.
 4. Dnes jsem se dočetl, že hodinky Bohematic bude nabízet Koscom. https://archiv.ihned.cz/c7-66879660-qh4bc-e77e6dbfa8ae9b3
 5. Ze všech možných strapů je canvas od Haveston nejvíc pohodlná záležitost...
 6. Při sledování posledního dílu si vedle mě manželka četla knihu. Po skončení prohlásila "To bylo dobrý.". Musím se přiznat, že už jsem taky párkrát kontroloval vlákno, zda už náhodou není další díl. Je to pecka. Hltat youtube channel o hodinkách v mateřském jazyce, s českýma jokama, to je prostě boží. Držím palce a těším se na další.
 7. První, co mě napadlo, jsou moje géčka. Divný, velký diginy v maskáči...ty fakt krásy moc nepobraly. Ale mám je rád. Je to taková Lada Niva - je to hnusný, ale funguje to naprosto perfektně a jen těžko najdeš konkurenci. Jenže pak mě napadly hodinky, které teda mám taky moc rád - Prim "Velké televize", ale myslím, že spousty lidí je považuje za takový to ošklivý retro. Něco jako budova hotelu Intercontinental nebo budova Telekomu. Hranatý, divný, "komunistický" a většině se nelíbí... no mě jo.
 8. Jsou to hodinky někdy z počátku 90.let, kdy Elton vařil z toho, co měl na skladě z dob socialismu. Tohle pouzdro se používalo v 80. letech pro quartz modely. Nicméně mám je moc rád.
 9. Luneta jako mnohoúhelník s dvanácti vrcholy a dvanácti stranami...
×
×
 • Create New...